[C++] System BattleZone / Zona de razboi

Conectat
Hello
Membru Club
Membru Club
Reputație: ©
► ♕ Hater de meserie.
► ✯ Fondator Shayne2.
► ☺ Family power.♥
► ♛ Moldovean din nastere.
► ✔ Retarded mode activated.
► ✔ Membru Club Permanent
©
Status: Hater.
Server Metin2: Nu conteşte.
Mulțumiri acordate: 92
Mulțumiri primite: 92

Re: [C++] System BattleZone / Zona de razboi

Mesajde Hello » 02 Oct 2018, 17:40

Charmeine112 scrie:Deci de fiecare data ma abtin sa dau cate un reply celor ca tine.
Tu esti doar un supozitor mistic. "Ii iau " apararea" pentru ca sunt prieten cu el." De ce iti este prieten ? "Poate" indirect ti a rezolvat o eroare sau ca poate ti-a vandut un system? D-asta iti e prieten ? Unele persoane isi vor da seama ce am vrut sa zic prin "indirect".
Iti zic eu... ce faceti. Voi nu ii luati "apararea", voi doar lingeti in ***. Si prin voi vreau sa spun "tu, Hello(Quba) si care mai sunteti ca nu stau sa va retin numele.."
N am nimic cu tine, dar ce va intereseaza pe voi ca posteaza cineva "munca" cuiva... Si eu am postat Gaya si interfata de la fostul meu "proiect", care din nou nu era codata de el, era codata de "X".
As putea face un topic de 3 pagini, despre tepe si alte dovezi ca, codul nu-i apartine. Dar il las in pace.
De ce il las in pace ? Dintr-un oarecare respect pentru INTELIGENTA lui "X". Si pentru ca doar aici sa primeasca atentie. Si prin "aici", ma refer la LUMEA ACEASTA VIRTUALA, numita Metin2.
Voi astia dati com cu "Recomand", dar nu ati avut contact cu el.
La fel faceati si cu Mariuke Dev sau cum "slobo" il cheama.
"NR1 PE HOMPAGE-URI" si daca aveai full privilegies la user, ramaneai fara baza de date si cu modate pe server...
Hello (Quba),ZeNu... "topic " OFER SERVICII DE HATE.
Ma da cine "slobo" sunteti voi ? Ce aptitudini aveti ? Ce performante ? Ce vreti sa aratati ? Vrei sa aratati ca sunteti mai "scula-n bascula" decat altii, dar n-aveti nicio performanta la activ ?
Imi place performanta lui Quba, a reusit sa tina online 1 an un server, cu 10 jucatori online. =)
ZeNu...perfomanta de a nu stii unde sa puna define-ul de la check latest files (Acum un an in fisierele din THOR2 Mai exact UserInterface.cpp).

Nu vreau sa fiu HATER in acest reply, vreau doar ca fiecare sa-si vada de patratica lui si sa lasati hate-ul asta prostesc... Ce faceti voi cu "hate-ul" si cersitul asta de atentie, o facea VegaS acum 3 ani,
Asa ca v-am pupat.

si sa fiu on-topic
"Ie tare system-ul chiar il bag pe sv meu zilele astea, o sa dau edit cu poza"

Hello si tie micutule Charmein(nu stau sa ma compli sa-ti scriu numele corect, priedere de timp, mai bine fac paranteza asta).
In continuare nu poti sa-ti vezi de treaba. Ma implici pe mine in comentariile tale, simti nevoie de atentie? Baiatu', vezi ca nu stau sa te bag in seama, fa la fel. Nu meriti atentia mea, crede-ma. Legat de ce ai zis tu, pe vremea cand ma cunosteam eu cu Zenu, tu inca nu activai in domeniu asta, crede-ma si nici el nu activa asa mult aici. Daca am o problema legat de partea tehnica la metin incerc sa imi rezolv singur, nu am nevoie de ajutorul lui sau a altora neaparat, da poate ma duc sa intreb, pentru o idee, nu pentru o rezolvare, imi place sa imi bat capul, iar regat de proiectu ala al meu de a tinut " 1 an ", baiatule, proiectu ala a tinut 2 ani si jumatate, adica mai mult decat o sa tina vreo data vrun proiect de-al tau facut, iar daca l-am tinut 2 ani si jumatate cu 10 playeri, care e problema ta? Atat timp cat eu aveam bani sa-mi platesc hostu, e problema mea cu cati playeri il tineam. Da a fost un esec, recunosc, dar am invatat mult din esec, asa inveti, dar tu esti mult mai limitat ca multi de pe forumul asta, iar la tine toate o sa fie un esec, crede-ma ce-ti spun, iti vad mentalitatea si nu ai o treaba cu seriozitatea, esti patetic si penibil. Legat de topicul meu cu "servicii de hate" trebuie sa intelegi ironia, nu toti o pot face, vrei sa iti dai seama de ce spun? Ia exemplu pe "Donici Catalin" si o sa intelegi. Iar in final, nu ai niciun drept tu sa compari oameni, nu ma poti compara pe mine cu VegaS sau altii, topicul ala a fost o ironie si inceteaza sa te mai dai tu bine pe langa altii, ca fix asta faci, iar in comentariul tau, cine e smart o sa inteleaga. (Legat de tine, un lucru, tu nu o sa fii niciodata hater, ca nu poti intelege sensul cuvantului, tu si multi nu o sa intelegeti sensul acestui cuvant.)

Aici am terminat, pe viitor evita sa ma bagi in comentariile tale atat timp cat timp nu te-am bagat in seama sau ceva. Am incetat sa-mi mai bat capu cu voi, dar daca e nevoie, o fac, nu ma deranjeaza sa pierd 10 minute sa fac un roman.
Daca v-am facut sa va simtiti ofensati mi-am facut treaba.

Subscribe here: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Imagine

Daca tot mi-ai copiat ideea cu semnatura trecuta, copiaz-o si p-asta.

Deconectat
Santa [ST]SSH
Helper Avansat
Helper Avansat
Reputație: ==================
►✔ Helper J4M♛
==================
►✔ Membru club♛
==================
►✔ Mister♛
==================
►✔ Fost Detinator Server♛
==================
►✔ Skype : manucu4
==================
Status: Unknown Boy.
Server Metin2: Fost Eluria2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 144
Mulțumiri primite: 73

Mesajde Santa [ST]SSH » 02 Oct 2018, 19:57

Hello scrie:
Charmeine112 scrie:Deci de fiecare data ma abtin sa dau cate un reply celor ca tine.
Tu esti doar un supozitor mistic. "Ii iau " apararea" pentru ca sunt prieten cu el." De ce iti este prieten ? "Poate" indirect ti a rezolvat o eroare sau ca poate ti-a vandut un system? D-asta iti e prieten ? Unele persoane isi vor da seama ce am vrut sa zic prin "indirect".
Iti zic eu... ce faceti. Voi nu ii luati "apararea", voi doar lingeti in ***. Si prin voi vreau sa spun "tu, Hello(Quba) si care mai sunteti ca nu stau sa va retin numele.."
N am nimic cu tine, dar ce va intereseaza pe voi ca posteaza cineva "munca" cuiva... Si eu am postat Gaya si interfata de la fostul meu "proiect", care din nou nu era codata de el, era codata de "X".
As putea face un topic de 3 pagini, despre tepe si alte dovezi ca, codul nu-i apartine. Dar il las in pace.
De ce il las in pace ? Dintr-un oarecare respect pentru INTELIGENTA lui "X". Si pentru ca doar aici sa primeasca atentie. Si prin "aici", ma refer la LUMEA ACEASTA VIRTUALA, numita Metin2.
Voi astia dati com cu "Recomand", dar nu ati avut contact cu el.
La fel faceati si cu Mariuke Dev sau cum "slobo" il cheama.
"NR1 PE HOMPAGE-URI" si daca aveai full privilegies la user, ramaneai fara baza de date si cu modate pe server...
Hello (Quba),ZeNu... "topic " OFER SERVICII DE HATE.
Ma da cine "slobo" sunteti voi ? Ce aptitudini aveti ? Ce performante ? Ce vreti sa aratati ? Vrei sa aratati ca sunteti mai "scula-n bascula" decat altii, dar n-aveti nicio performanta la activ ?
Imi place performanta lui Quba, a reusit sa tina online 1 an un server, cu 10 jucatori online. =)
ZeNu...perfomanta de a nu stii unde sa puna define-ul de la check latest files (Acum un an in fisierele din THOR2 Mai exact UserInterface.cpp).

Nu vreau sa fiu HATER in acest reply, vreau doar ca fiecare sa-si vada de patratica lui si sa lasati hate-ul asta prostesc... Ce faceti voi cu "hate-ul" si cersitul asta de atentie, o facea VegaS acum 3 ani,
Asa ca v-am pupat.

si sa fiu on-topic
"Ie tare system-ul chiar il bag pe sv meu zilele astea, o sa dau edit cu poza"

Hello si tie micutule Charmein(nu stau sa ma compli sa-ti scriu numele corect, priedere de timp, mai bine fac paranteza asta).
In continuare nu poti sa-ti vezi de treaba. Ma implici pe mine in comentariile tale, simti nevoie de atentie? Baiatu', vezi ca nu stau sa te bag in seama, fa la fel. Nu meriti atentia mea, crede-ma. Legat de ce ai zis tu, pe vremea cand ma cunosteam eu cu Zenu, tu inca nu activai in domeniu asta, crede-ma si nici el nu activa asa mult aici. Daca am o problema legat de partea tehnica la metin incerc sa imi rezolv singur, nu am nevoie de ajutorul lui sau a altora neaparat, da poate ma duc sa intreb, pentru o idee, nu pentru o rezolvare, imi place sa imi bat capul, iar regat de proiectu ala al meu de a tinut " 1 an ", baiatule, proiectu ala a tinut 2 ani si jumatate, adica mai mult decat o sa tina vreo data vrun proiect de-al tau facut, iar daca l-am tinut 2 ani si jumatate cu 10 playeri, care e problema ta? Atat timp cat eu aveam bani sa-mi platesc hostu, e problema mea cu cati playeri il tineam. Da a fost un esec, recunosc, dar am invatat mult din esec, asa inveti, dar tu esti mult mai limitat ca multi de pe forumul asta, iar la tine toate o sa fie un esec, crede-ma ce-ti spun, iti vad mentalitatea si nu ai o treaba cu seriozitatea, esti patetic si penibil. Legat de topicul meu cu "servicii de hate" trebuie sa intelegi ironia, nu toti o pot face, vrei sa iti dai seama de ce spun? Ia exemplu pe "Donici Catalin" si o sa intelegi. Iar in final, nu ai niciun drept tu sa compari oameni, nu ma poti compara pe mine cu VegaS sau altii, topicul ala a fost o ironie si inceteaza sa te mai dai tu bine pe langa altii, ca fix asta faci, iar in comentariul tau, cine e smart o sa inteleaga. (Legat de tine, un lucru, tu nu o sa fii niciodata hater, ca nu poti intelege sensul cuvantului, tu si multi nu o sa intelegeti sensul acestui cuvant.)

Aici am terminat, pe viitor evita sa ma bagi in comentariile tale atat timp cat timp nu te-am bagat in seama sau ceva. Am incetat sa-mi mai bat capu cu voi, dar daca e nevoie, o fac, nu ma deranjeaza sa pierd 10 minute sa fac un roman.

Inca odata ai dat dovata ca esti la fel ca in poza de mai jos :
Imagine
Nu mai incerca sa te mai dai important si mare inginer prin comm-urile astea analfabetice ca tot tu iesi rau...
Tu esti gen :
Auzi hello,du-te si ia-mi apararea la postarea aia,dar sa dai un comm bun
Auzi tu hello,vezi ca eu trebuie sa raman in umbra,fa tu toata treaba pentru mine
Auzi tu hello...pupa-mi manuta,ca eu is sefu tau :))

P.S : Sa nu crezi ca ti-am citit basmul de mai sus amestecat cu vrajeli si minciuni,nu ma obosesc sa citesc niste cuvinte canceroase :)
Nu am nimic cu zenu,ma enervezi ca esti prea noob ...
Imagine

Conectat
MariusExygo
Fost Helper
Fost Helper
Server Metin2: Wild Fantasy
Mulțumiri acordate: 36
Mulțumiri primite: 112

Mesajde MariusExygo » 03 Oct 2018, 11:00

OFF:
Mi-ati facut mizerie in topic!!!

ON:
Gabriel.C scrie:Nu se maturizeaza la comanda unora, si cat despre posturile astea, crezi ca roata nu se poate intoarce?

Lasa frate ca am intors eu deja roata. Si nu fara motiv, ca n-as fi nebun sa ma iau de cineva degeaba. Acum suntem chit.
Asa ca nu-i mai luati apararea, lasati-l sa fie barbat.
Imagine

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Mă puteți contacta pe Skype la adresa: csmarius.sro

Conectat
Nicu Gaming
Membru Club
Membru Club
Reputație: Nume anterior: Sherlock
Server Metin2: Metin2 - LordOfLight
Autentificat prin: Android
Mulțumiri acordate: 46
Mulțumiri primite: 59

Mesajde Nicu Gaming » 03 Oct 2018, 13:04

Ami plache che fachi ecsigo likee

Imagine

Conectat
Nicu Gaming
Membru Club
Membru Club
Reputație: Nume anterior: Sherlock
Server Metin2: Metin2 - LordOfLight
Autentificat prin: Android
Mulțumiri acordate: 46
Mulțumiri primite: 59

Mesajde Nicu Gaming » 03 Oct 2018, 13:05

Gabriel.C scrie:Inca continuati sa postati munca unui om, jalnic.
In loc sa-ti vezi de serverul tau iti pasa mai mult de altii, insa asteptam serverul tau cu mare drag.

atata timp cat il vinde la x si y isi asuma riscul de al pune cineva free, so... tu nu poti sa-ti vezi de sv si sa nu mai comentezi la altii in topic ? :ymapplause:

Imagine

Deconectat
Santa [ST]SSH
Helper Avansat
Helper Avansat
►✔ Helper J4M♛
==================
►✔ Membru club♛
==================
►✔ Mister♛
==================
==================
==================

Mesajde Santa [ST]SSH » 03 Oct 2018, 18:45

MariusExygo scrie:OFF:

Ar trebui sa-mi pese de little shit-ul spus de tine sau sa trec cu vederea si sa-mi continui viata de ambasador ? :-?
Tu si Hello,exact the same,ar trebui sa faceti echipa de ''emte2''
Ceva gen: Trupa fara zahar
Imagine

Conectat
MariusExygo
Fost Helper
Fost Helper
Server Metin2: Wild Fantasy
Mulțumiri acordate: 36
Mulțumiri primite: 112

Mesajde MariusExygo » 03 Oct 2018, 23:18

[ST]SSH scrie:

Ar trebui sa-mi pese de little shit-ul spus de tine sau sa trec cu vederea si sa-mi continui viata de ambasador ? :-?

Nigga wut ?
Du-te bai la cules de castraveti si lasa-ne pe noi in pace
Imagine

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Mă puteți contacta pe Skype la adresa: csmarius.sro

Conectat
Darak
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Nume anterior: bebedani
Status: Mai fumez un cui si totul va fi bine
Server Metin2: http://kor2.ro
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 63

Mesajde Darak » 03 Oct 2018, 23:29

acest system a fost postat pe freakgamers de catre zenu, si-a mutat forumul omu.. l-am vazut si pe turkmmo =))

Deconectat
Santa [ST]SSH
Helper Avansat
Helper Avansat
►✔ Helper J4M♛
==================
►✔ Membru club♛
==================
►✔ Mister♛
==================
==================
==================

Mesajde Santa [ST]SSH » 04 Oct 2018, 16:32

MariusExygo scrie:
[ST]SSH scrie:

Nigga wut ?
Du-te bai la cules de castraveti si lasa-ne pe noi in pace

Exact ce am zis mai sus...gata,sorry la moderatori,nu mai fac spamm aiurea :D
Imagine

Deconectat
ZeNu
Membru Club
Membru Club
Reputație: Membru Club Permanent
Nume anterior: Elijah, .Axel, Thomas Shelby
Server Metin2: Assindria
Mulțumiri acordate: 70
Mulțumiri primite: 138

Mesajde ZeNu » 04 Oct 2018, 16:45

bebedani scrie:acest system a fost postat pe freakgamers de catre zenu, si-a mutat forumul omu.. l-am vazut si pe turkmmo =))

Cineva se da drept mine.
______________________________________________________________________________________________________________

Imagine

______________________________________________________________________________________________________________

Înapoi la “Altele”