[Server Certificat]METIN2KRIXUS PvM -PvP

Aici vei gasi arhiva Serverelor Certificate.
Deconectat
Khabal
Deţinător Server
Deţinător Server
Status: Sunt bine mersi ^.^
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: [Server Certificat]METIN2KRIXUS PvM -PvP

Mesajde Khabal » 02 Sep 2015, 17:26

Da,stiu de problema aceea,se va rezolva la urmatoarea mantenanta.Multumim pt apreciere !
Nobody can give you freedom,nobody can give you equality or justice.If you are a man,you take it.

Deconectat
Khabal
Deţinător Server
Deţinător Server

Mesajde Khabal » 03 Sep 2015, 14:42

Astazi la ora 21:30 Event Hide ! Va asteptam cu drag !
Nobody can give you freedom,nobody can give you equality or justice.If you are a man,you take it.

Deconectat
Apone
Nou Venit
Nou Venit
Status: ^.^ Esti Oke?
Server Metin2: Metin2HFM
Regat: Shinsoo

Mesajde Apone » 19 Sep 2015, 11:49

Baftă cu sv :)
Imagine

Deconectat
Dara :)
Miss Just4Metin
Miss Just4Metin
Status: Prea bună !
Server Metin2: Metin2Power
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 1

Mesajde Dara :) » 28 Oct 2015, 18:17

Se vede ca s-a muncit la server, textura este complet schimbata iar acum are si o tema specifica perioadei, cea de halloween. S-au modificat foarte multe, inclusiv NPC-urile. Se spune ca o imagine valoreaza cat o mie de cuvinte asa ca am sa va las o poza cu podul unde va spawneaza atunci cand creati caracterul : Imagine
Ultima oară modificat 07 Noi 2015, 18:36 de către Dara :), modificat 1 dată în total.
Imagine
Secretul succesului constă în abilitatea de a trece de la o greșeală la alta fară să-ți pierzi entuziasmul .

Deconectat
Vorske
Nivel 3
Nivel 3
Status: Nimic special :)
Server Metin2: Metin2 Cloud

Mesajde Vorske » 29 Oct 2015, 01:11

Recomand!Este un server de calitate care merita jucat.Pace de la Wolfy.
Imagine

Conectat
Flodz
Nivel 2
Nivel 2
Status: ♕ 19 Titluri PvP ♕
Server Metin2: Cel care Merită..
Mulțumiri primite: 11

Mesajde Flodz » 29 Oct 2015, 15:59

Din ce am văzut/Auzit, pe server sunt Avantajati Anumiti Jucători, send-ul il foloseste cam tot sv..Dmg-ul e total Anormal, si Dmg-ul e de One Shot. Toate astea mă cam fac nici măcar să Downloadez Serverul =((
Imagine
Imagine

Deconectat
Vorske
Nivel 3
Nivel 3
Status: Nimic special :)
Server Metin2: Metin2 Cloud

Mesajde Vorske » 29 Oct 2015, 18:31

Flodz scrie:Din ce am văzut/Auzit, pe server sunt Avantajati Anumiti Jucători, send-ul il foloseste cam tot sv..Dmg-ul e total Anormal, si Dmg-ul e de One Shot. Toate astea mă cam fac nici măcar să Downloadez Serverul =((

1.In momentul de fata,nimeni nu mai are send pe server;
2.Dmgul este bun.Daca iti faci accesorii de 54 cu rez lame,sabie,lance,pumnal,iei maxim 40k,si acest dmg il iei pentru ca sunt bonusuri marisoare,dar e echilibrat dupa parerea mea.
3.Iei one shot in acel caz ca nu ai iteme.
Imagine

Deconectat
Khabal
Deţinător Server
Deţinător Server

Mesajde Khabal » 02 Noi 2015, 06:07

Imi cer scuze pentru absenta,evenimentul de Halloween,scoaterea lui si altele mi au mancat extrem de mult timp.
@Dara,multumim!Ma bucur ca mai exista oameni care realizeaza ca se munceste la serverul asta...aproape non stop.Si nu o sa ma plang niciodata pentru ca l am deschis si il tin deschis din placere nu din alte motive.

@Flodz,daca nici nu ai downloadat severul,cum poti sa iti dai cu pararea?Probabil nici tu nu ai citit cu atentie descrierea pentru ca daca o citeai,vedeai ca se farmeaza pentru MD.Si o sa spun si aici pentru viitorii jucatori,Nu exista,nu vor exista vreodata si nu au existat iteme care sa se cumpere doar pe Donatie.Diferenta dintre donator si jucator este timpul,unul ia mai repede itemele,altul farmeaza pt ele.As fi ipocrit sa spun ca nu doneaza nimeni.Da,e lume care doneaza dar itemshopul este acelasi pentru absolut toata lumea.
Edit: Gata,stiu de unde "ai auzit".De la un player dragut care si a permis sa ma spurce si sa ma faca albie de porci dupa care s a reapucat ca mnah...Eu nu o sa descriu situatia.Sa spuna Wolfy despre Singuraticu.El stie mai bine,e jucator vechi :))

@Wolfy merci mult pt sustinere si ma bucur ca dupa atata timp inca mai esti langa noi. :D

Conectat
Flodz
Nivel 2
Nivel 2
Status: ♕ 19 Titluri PvP ♕
Server Metin2: Cel care Merită..
Mulțumiri primite: 11

Mesajde Flodz » 02 Noi 2015, 21:47

Am descărcat, clientul, chiar am jucat, am văzut 6 oameni la switch, si in rest 5-10 oameni inafara cercului, toti cu VIP, si full 250. Din ce am văzut in Map1, Ferească Dumnezeu, dacă există ceva mai Pokemon, după părerea mea...
E nevoie de Foarte multă Muncă, si pentru ce, să dovedesti la 4-5 jucători care joacă de luni intregi sv, si as full sait, că ii potii Bate? Meh... :-q
Imagine
Imagine

Deconectat
Khabal
Deţinător Server
Deţinător Server

Mesajde Khabal » 03 Noi 2015, 02:03

@Flodz cred ca mi dau seama cine esti,dupa numarul de mesaje pe care il ai.Cred si eu ca la ora 5 dimineata cand intri tu ca sa fugi de mine,nu sunt playeri.La ora aia e gol Map 1 ca oamenii dorm.Si ca sa iti demonstrez ca ce spui tu e ceva rau intentionat te rugam sa verifici topul de pe Pserver,ca aseara s a dat reset.Din 5 jucatori nu se strang atatea voturi.

"Full site" cum spui tu poti fi si tu si oricine baga 2 caractere la farmat in Farm Map.Vorske si a facut cufarul ala intr o saptamana.Dar mnah e greu pentru unii,asta e problema,serverul e diferit si unii nu va puteti adapta.Daca ar fi fost cufar vip la start ar fi fost minunat asa e? :)) Sa stii ca aia de 250 au muncit si ei sa isi faca accesoriile ca alea nu se primesc la cufar.Si au facut prestigii,amulete,toata lumea a muncit.

Te rog sa imi explici si mie ce inseamna pt tine "Pokemon",ca ma chinui de ceva timp sa aflu,tot intreb dar nimeni nu imi raspunde :)) Sunt uimit si foarte foarte speriat!Un joc bun trebuie sa evolueze nu sa stagneze.Ca nimeni nu stagneaza,nici macar tu.Banuiesc.

Si ast e marele motv pt care am decis sa mut serverul din Romana in Engleza.Pt ca am cativa straini care au jucat si joaca si acum desi cand era serverul in Romana nu intelegeau nimic din misiuni.Pt ei nu a mai fost Pokemon.Dar unii romani trebuie sa fie romani pana la capat si sa arunce hate gratuit fara sa aiba habar nici macar 10% cat efort presupune un server bun din toate punctele de vedere.Si nu,Flodz,nu ma refer la un server la care se plateste reclama la Youtuberi si se strang cate 1000 de jucatori pentru ca reclama.Ma refer la un server bun.

Anyway iti respect parerea si te mai asteptam pe la noi.Eu nu port pica nimanui indiferent de situatie si oricine este bine venit pe serverul asta.

Înapoi la “Arhivă”