SERVERE METIN2 LA 5 EURO ! - 15 LOCURI DISPONIBILE

Deconectat
Anişor Păstacă Neculai
Her King
Her King
Reputație: Fondator
------------------------
Administrator Tehnic
Administrator Club
Lider Echipă
Lider Parteneri
Lider Deţinători Servere
------------------------
Mulțumiri acordate: 26
Mulțumiri primite: 111

SERVERE METIN2 LA 5 EURO ! - 15 LOCURI DISPONIBILE

Mesajde Anişor Păstacă Neculai » 02 Feb 2017, 12:15

Imagine

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Compania noastra este pe piata de mai bine de 2 ani de zile iar in momentul de fata ajunge sa gazduiasca aproape 40% din serverele private de pe piata.
Oferim servicii de gazduire web, servere dedicate si servere virtuale pentru mai multe companii atat din Romania cat si din U.S.A, Germania, Irlanda, Singapore.
Incepand cu Ianuarie 2016 a fost adaugata o PROTECTIE DDOS de pana la 750.000 pachete pe secunda !
Detalii despre protectie aici : Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Imagine Incepand cu vara anului 2016, compania noastra in parteneriat cu M247, cel mai rapid datacenter din Romania, am adaugat inca 2 Protectii DDOS pentru a prefiltra atacurile.
Imagine Una dintre protectii provine direct de la compania din UK (un alt datacenter M247), realizata si dezvoltata de echipa tehnica din UK iar cea mai importanta protectie a fost achizitionata de la ARBOR.

De ce sa alegi OVINETWORK ?
- Suntem pe piata mai bine de 2 ani si am reusit aproape mereu sa ne ridicam la nivelul asteptarilor clientilor nostri.
- Echipa noastra este formata din oameni profesionisti, dispusi sa te ajute cu orice problema.
- Oferim suport tehnic atat prin tichete, mail cat si TELEFONIC !
Incepand cu luna OCTOMBRIE va fi adaugata o linie speciala doar pentru suport tehnic pentru serverele de metin2.
- Suport tehnic profesional.
- Instalare automata a serviciului.
- Activare instanta (Cu exceptie a serverelor dedicate).

COD PROMOTIONAL :
68E1SWSW3G

Gazduire Metin2 - Preturi incepand de la 5.32 EURO lunar !
Imagine

Imagine

Imagine Toate serverele de Metin2 beneficiaza in perioada 10 Ianuarie - 24 Ianuarie de :

Imagine Subdomeniu gratuit nume.mtn2.eu (spatiu 500 MB).
Imagine Instalare gratuita a serverului (svf/client).
Imagine Instalare gratuita a site-ului (homepage si magazin de iteme).
Imagine Instalare gratuita a firewallului standard (ipfw/pf).
-

Ce modele de site-uri oferim ?

Imagine

Imagine
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link..

Imagine

Imagine

Ce forum instalam ?

Imagine

Gazduire web incepand cu 0.89 E.

Imagine

Fiecare pachet de gazduire vine cu resurse garantate.
Activarea serviciilor este instanta si nu necesita interventia echipei.
Beneficiezi de instalare/reinstalare automata si gratuita a mai bine de 80 de platforme (phpbb/wordpress/etc).
Toate pachetele beneficiaza de configurare automata a functiei CLOUDFLARE direct din cpanel.

Imagine Incepand cu 20 IULIE 2016, toate site-urile au fost mutate pe un server mult mai puternic utilizand tehnologia LITESPEED pentru a diminua timpul de incarcare si pentru a bloca aproape orice tip de atac.

- Poti achita serviciile prin mai multe metode de plata din care enumeram :

Plata prin SMS prin MOBILPAY.
Imagine Plata prin SMS pentru DIGI prin TERRA COM.
Plata prin TRANSFER BANCAR atat din ROMANIA cat si din ALTE TARI.
Plata ONLINE cu CARDUL.
Plata prin PAYPAL.
Plata prin PAYSAFECARD

In perioada 12 Septembrie - 1 Noiembrie toate comenzile noi beneficiaza de urmatoarele interventii :
Imagine - Instalare itemshop GRATUIT.
Imagine - Instalare Homepage Custom GRATUIT.
Imagine - Instalare IPFW + PF.
Imagine - Instalare Svf CUSTOM (la alegere de pe internet).

Compania noastra dispune de o diversitate destul de mare de serverfiles-uri si extraoptiuni.
Poti instala orice serverfiles aflat din lista de mai jos in functie de pachetul de gazduire !

Imagine Am actualizat lista cu svf-uri gratuite si o vom face de fiecare data cand cineva ne solicita asta .
Imagine Cele mai solicitate/folosite svf-uri sunt acum gratuite la noi.
Imagine Poti utiliza SERVERFILES HAPPINESS pe orice pachet de la noi, fara grija unui backdoor sau orice alt exploit.

Imagine

Pachetele de Metin2 beneficiaza de SUPORT STANDARD incepand cu serverele de 1GB !

Fiecare server activ beneficiaza de anumite facilitati.

- Instalare CLOUDFLARE si IPFW/PF in primele 24h de la plasarea COMENZII.
- Instalare GRATUITA a homepage-ului.
- Instalare GRATUITA a serverfiles-ului direct din SSH.
- Suport prin tichete si telefonic.
Oferim extraoptiuni (PACHET DE MENTENANTA) pentru persoanele care au nevoie de mai mult ajutor.
Preturile extraoptiunilor sunt afisate Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link..

Pe langa serverele de Metin2, oferim servere dedicate si inregistrare domenii !

Imagine

Date Societate

Nume : OVINETWORK SRL-D
CUI : 33510685
Reg.Com. : J23/2441/2014

Program

Luni - Vineri :
10:00 - 18:00

Date contact

Telefon : 031 9446
Fax : 031 9446
Email : office@ovinetwork.ro

Parerile clientilor nostri :

Dragos Florin scrie:Recomand cu mare inceredere ! eu am beneficiat servici de la ovinetwork si mai beneficiez si acum . ( Metin2VN a fost hostat la ovi , desi eu l-am inchis din diferite probleme )

Coralya scrie:Buna, î?i recomand cu mare încredere Ovinetwork am avut ?i înca am ceva acolo ?i sunt de nota 10

SoLuS scrie:Salut, po?i sa iei lini?tit de la Ovinetwork.

Syxov scrie:Recomand OviNetWork .

B. Eduard scrie:Recomand!

*A.Sebastian* scrie:este o firma destul de buna , eu am host-uri de acolo .

m2jok scrie:Cea mai buna, parerea mea, am host de la ei si merge minunat si suportul este pe masura ! RECOMAND !

Ene scrie:firma buna nu ma pot plânge am avut host la ei timp de 8 luni suport la orice ora am dorit deci Recomand cu încredere
.

t4zu scrie:O firma buna si de incredere. Am avut host la ei.

Cryptex scrie:Este o firma buna
.

Aici v-am atasat doar o parte dintre comentariile clientilor nostri pe care le-am gasit in anumite topicuri (nu topicurile de promovare). Ii puteti contacta pentru orice alta parere legata de serviciile pe care le-am oferit si le oferim.
{
"name": "Anişor Neculai",
"username": "AnixTheGreat",
"homepage": "http://anixbb.ro/",
"role": "developer",
}

Înapoi la “Arhivă”