Buguri

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul impus in sectiunea "Probleme şi Întrebări" vor fi stocate aici.
Deconectat
Krash
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi ^.^
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Buguri

Mesajde Krash » 21 Aug 2013, 14:12

Am si eu o problema cei de la qualiti host mi-au instalat un serverfiles pe hosting, cel de la pachetul cu 10 euro.
Pe acel server files mounturile au bug, adica daca te pui pe vrun mount nu dai damage, cum pot repara asta?
Si elixirele au bug...Cum pot repara asta???
Si inca ceva, costumele nu se pun la costume, dar nici in loc de armura, dar se pun pe tine si raman in invetar....Cum pot repara sa se puna la costume?

Deconectat
RazvanKun
Nivel 1
Nivel 1
Mulțumiri primite: 0

Re: Buguri

Mesajde RazvanKun » 21 Aug 2013, 14:14

scoti query-urile vechi si le schimbi cu unele noi de pe un serverfilles care merge
Pt mounti , cred ca trebuie schimabat / adaugat un quest sau acelasi lucru ce trebuie sa faci la elixire
Imagine

Deconectat
Rokco
Nivel 1
Nivel 1
Status: Creez serverul Metin2 PERFECT !!!
Server Metin2: www.Metin2Rk.com
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 5

Re: Buguri

Mesajde Rokco » 21 Aug 2013, 14:16

In primul rand spune'mi ce versiune ai la sistemul de costume.. probabil lite.. dar nu am siguranta vezi .. mounturile ti le fac eu.. elixirele poate la quest ai un cod iar clientul alt cod.. :-? da'mi mai multe detalii in legatura cu problemele .. printuri.. eplicat.. ca sa stiu despre ce este vorba si te ajut cu rezolvare.

Înapoi la “Arhivă Probleme şi Întrebări”