Problema ciudata si nu pot rezolva

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul impus in sectiunea "Probleme şi Întrebări" vor fi stocate aici.
Deconectat
1ce
Nou Venit
Nou Venit
Status: -
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Problema ciudata si nu pot rezolva

Mesajde 1ce » 14 Oct 2016, 00:40

Salutare , dupa multe certuri cu cei de unde am host mi-au instalat un server files , nu am habar care ar fi exact insa presupun ca "Metin 2 Arad " (numele la patcher) si in consola putty apare : Metin 2 Serenity ...

Deci , am urmatoarea problema .. am incercat sa implementez arme / armuri insa fara reusita , de fiecare data fie ma scotea din client cand alegeam caracterul , se bloca la alegere sau ma scotea cand se termina bara de loading .. nu am inca idee de ce anume cu toate ca am respectat mai multe tutoriale .. am incercat sa implementez unele armuri de aici de pe j4m .. :
Astept niste ajutor din partea voastra si poate niste tutoriale .. P.S cu toate ca am incercat foarte multe tot nu am gasit ceva functionabil .. mereu apare o problema ..
Voi inceta sa te iubesc abia atunci cand un pictor surd va reusi sa picteze sunetul produs de o petala de trandafir in caderea ei in oceanul de cristal

Conectat
Pongo A.K.A Titan
Fost Helper
Fost Helper
Reputație: I love the game Metin2
===============
► Fost Helper J4M
===============
► Fost Trial Helper J4M
===============
► Lucrez c++/Python
===============
► Mister J4M
===============
► Cam asta e reputația mea deocamdată
===============
Nume anterior: Pongo
Status: Why do not I get bored all day game Meti
Server Metin2: Metin2 Bla Bla
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 14
Mulțumiri primite: 85

Re: Problema ciudata si nu pot rezolva

Mesajde Pongo A.K.A Titan » 14 Oct 2016, 00:42

Serenity citeste txt nu sql. item_proto. e si noarmal daca tu ai implementat sql. ca nu merge

Înapoi la “Arhivă Probleme şi Întrebări”