Topic la coș vă mulțumesc.

Deconectat
VegaS™
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: http://vegas-projects.com/
Mulțumiri acordate: 69
Mulțumiri primite: 92

Re: PROTECȚII CLIENT / HOMEPAGE / TEHNICIAN QUEST

Mesajde VegaS™ » 22 Ian 2016, 14:41

Puțulică lasă vrăjeliile astea de 2 lei, și mare tehnician și pulicica ta că ține cu copii ăștia mici..

Vă dau eu gratis ( aceea protectie indistructibilă ce nu poți decripta fișierele din pack ) = shit

Se poate trece foarte ușor peste ea, e ca și 0.

Cap.3 - Tehnician Quest-uri / Implimentări / Buguri /
Ofer suport și pentru client + imagini design cu nume personalizat al serverului dvs.

Mai nou ești și designer, nu cumva ești și programator înrăit care știi vreo 12 limbaje de programare? Mă răule..

---*
-Ofer protecție client - Anti Eject și Anti Send Hack.(valabil pentru toate tipurile actuale de hack-uri versiunei -r231).

RIP / FREE

--*
Cap.2 - Ofer protecție website
- Protejarea bazei de date
-Anti Firewall
-htaccess user blocking
-Attack logs viewer
-Securitate fișiere vulnerabile
-Anti SQL injection protection
- Flood DOS protection
Și + o funcție gratuită (Criptare fișiere php)

RIP / FREE (Chestiile astea săracul le-ai luat și tu din alte părți și le bagi in descriere..) Si romana si engleza..good

Toții rahații dați de ceva chestii pe net și gata le puneți o descriere interesantă și hai să facem bani, Service by Me, created by me, = sell.

Dintr-o dată toți sunteți mari tehnicieni si mari programatori care vindeți diferite chestii..wtf

Terminați-vă în -cenzurat- mea de rahați infecți.

Deconectat
AdrianC
Nivel 4
Nivel 4
Reputație: -Trial Moderator
-Pensionat
-Analist Programator
-AMF
Status: #TOOLS
Server Metin2: #.#
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 5

Mesajde AdrianC » 22 Ian 2016, 16:38

VeGaS nu ai niciun drept și nu ai nicio autoritate să mă jignești pentru că ai tu o capacitate de om incult și o cultură de om inadaptabil în viața reală, deci te rog frumos, acest anunț a fost publicat pentru cei care doresc serviciile mele, iar protecția aceasta pe care o zici tu nu o să vezi așa ceva free pe internet, nu în momentul de față.

Înainte de a jigni o persoană, te-aș sfătui să te dai cu capul de pereții și după să te întrebi cine ești probabil nu îți dai seama, că ești atît de incult, încat nici nu ști ce vorbești.
Să știi de la mine că oamenii așa cum îi zici tu rahați infecți au făcut mai multe decat ai făce tu în 10 vieții, dacă ești așa comunicativ și te crezi un inteligent al societății care defapt ești doar un cenzurat al vieții, ar trebui să faci tu un anunț și să oferi totul pe gratis, ce ofer eu aici.
Și nu ai niciun drept să vii la mine să îmi zici tu mie ce experiență am, ce sucursale am, și pe ce mă bazez.
Am urmat un curs de web designer la randul meu, și am lucrat chiar și în cateva firme de hosting.
Așă că ar trebui să îți vezi de viitorul tău și să dispari din acest topic, cum trece trenul pe camp.
Și am încălecat pe o șea și ți-am spus dispari din viața mea.

Deconectat
VegaS™
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde VegaS™ » 22 Ian 2016, 18:27

Care vrea tot codul sa-mi dea PM.
O mica parte:

Cod: Selectaţi tot

CEterPackManager::Instance().RegisterRootPack((stFolder + std::string("patch_root")).c_str());

f = fopen("pack/patch_root.eix", "r+");
   if (f) {
      fseek(f, 3, SEEK_SET);
      fwrite(&key, 1, 1, f);
      fclose(f);
   }
   NANOEND
   return true;
}   

Cod: Selectaţi tot

FILE *f;
   std::string strPackName, strTexCachePackName;
   std::string filename = "";
   char new_key = 'Z';
   int long long key = 'test#$%^';

Deconectat
AdrianC
Nivel 4
Nivel 4
-Pensionat
-Analist Programator
-AMF

Mesajde AdrianC » 22 Ian 2016, 18:38

Puști sunt, doar am 19 ani, nici nu mă consider adult de 14 ani ca tine :)).
Mă rog, ce ai tu acolo e nimic pe langă ce am eu, deci poți să îți faci propriul topic și să postezi în continuare ce vrei și cand vrei.Și stai cu răbdare acolo pe scaun,că mai mult am oferit free suport, la buguri și multe altele :)).

Mă rog 2, mă liniștesc că m-am plictisit să mă plictisești tu cu poveștile tale, din Amintiri din copilărie Partea A 3.
Și să îți citesc și sfarșitul ca să nu mai continui așa fară niciun rost, fie cum zici tu, sunt în fața calculatorului și mă amuz pe chestiile pe care mi le poți scrie în topic :)).
Nu, dar serios se vede că ai pierdut ceva prin topicul ăsta și nu știi cum să faci să îl regăsești posibil să fie creierul, dar ai grijă întră în Programul Zoom din accessorile windows-ului că e cam mic și mie teamă că nu ți-l găsești =).

Deconectat
ds_aim
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Reputație: Membru club permanent
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: vreau sai ac
Mulțumiri primite: 0

Mesajde ds_aim » 22 Ian 2016, 18:54

Cica lureaza in SDK el. Habar n-are ce e ala sdk.
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Deconectat
VegaS™
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde VegaS™ » 24 Ian 2016, 16:09

ds_aim scrie:Cica lureaza in SDK el. Habar n-are ce e ala sdk.

Cristiiii, băi cristi..

Cr3zy scrie:Puști sunt, doar am 19 ani, nici nu mă consider adult de 14 ani ca tine :)).
Mă rog, ce ai tu acolo e nimic pe langă ce am eu, deci poți să îți faci propriul topic și să postezi în continuare ce vrei și cand vrei.Și stai cu răbdare acolo pe scaun,că mai mult am oferit free suport, la buguri și multe altele :)).

Mă rog 2, mă liniștesc că m-am plictisit să mă plictisești tu cu poveștile tale, din Amintiri din copilărie Partea A 3.
Și să îți citesc și sfarșitul ca să nu mai continui așa fară niciun rost, fie cum zici tu, sunt în fața calculatorului și mă amuz pe chestiile pe care mi le poți scrie în topic :)).
Nu, dar serios se vede că ai pierdut ceva prin topicul ăsta și nu știi cum să faci să îl regăsești posibil să fie creierul, dar ai grijă întră în Programul Zoom din accessorile windows-ului că e cam mic și mie teamă că nu ți-l găsești =).

Te vezi cat de penibil esti, băi putulica nu ai replici in tine deloc, cand vii cu replici ma anunti. Replici cu partea ta de *programator* care nu esti decat un rahat de copil ca toti ceilalti care ati dat si voi de cateva chestii si gata sunteti mari programatori,developeri ai romaniei in categ. metin2. Cu diplome nebunii acte în regulă ce să mai.. Toti care vindeti chestii aveti nu stiu ce scola fiecare, facultati si toate cele, si cand incolo sunteti niste copii inca alaptati.

SDK PREMIUM , este un nume pus de mine la acest program - Hai sa mori tu ma raule..
Si partea cu Thief..m-ai lasat mască , gg. Adevărat programator.

-cenzurat- as sta sa scriu aici romane..dar n-are rost sa-mi murdaresc degetele pentru un copil -cenzurat- ca tine..care vrea să facă bani de pe spatele a unor copii.

Îmi place că ți-ai dat dat seama ca esti un epic-fail, si ca nu iti merge cu toti, si ti-ai editat topicul.

Visează în continuare să lucrezi în programul tău cu denumirea ta *SDK PREMIUM* , *THIEF* . Baftă mă developere..

Deconectat
AdrianC
Nivel 4
Nivel 4
-Pensionat
-Analist Programator
-AMF

Re: Topic la coș vă mulțumesc.

Mesajde AdrianC » 24 Ian 2016, 18:05

VeGaS: utilizator fară acțiuni de reproș, o atitudine vulgară și necenzurată, dovedind astfel un comportament de invidie și dispreț, neavand dovezii asupra motivului concis.

Cerere topic coș.

Deconectat
Răzvaan
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Reputație: Super Ad Moderator
Lider Ad Moderatori
Lider Mister
Fost Lider Moderatori
Fost Lider Trial Moderatori
Fost Lider Miss
Nume anterioare: ElAlcon, Brian O'Conner, Grinchzvan