Stema STAFF

Deconectat
bogdanel1997
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: turnumagurele.mt2.sx
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Stema STAFF

Mesajde bogdanel1997 » 12 Mar 2015, 00:37

Am decis sa postez o stema facuta de mine, nu stiu daca o sa va placa, va pot spune ca nu am o imaginatie, asa bogata, sper ca sa fiti cat de cat multumiti, si am facut o dupa bunu'plac ...celor care nu le place, va rog frumos sa nu lasati comentarii aiurea, rautacioase, ca nu isi au rostu', sa va faceti voi pe placu' vostru, sau sa cautati in alta parte, multumesc frumos.

Imagine:
Imagine

Download "TGA":
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Instructiuni unde gasiti locatia stemei de gm din game:

Va trebui sa aveti EterNexus pentru a putea despacheta locale_ro.eix/.epk nu e neaparat ".ro" , depinde de client, poate fi "en" / "us" ,ma rog ,va trebui sa intrati in client, apoi in "pack"si cautati "locale_ro.epk" si "locale_ro.eix" le copiati in folderu' EterNexus , dupa care o sa deschideti EterNexus si dai in stanga sus , selectati "UnPack Archive" si selectati "locale_ro.eix" asteptati ca sa se termine, apoi dai iar sus in stanga si "UnPack Archive" acum jos in dreapta va aparea o fereastra de selectare a extensiei si o sa fie selectata ".eix" , dai pe ea , si selectezi ".epk" acum o sa dai la fel ca la cealalta , dai pe "locale_ro.epk" si dai open sau cum scrie acolo, poti face direct un dublu click stanga pe acel fisier ...
Dupa nu uita sa stergi acele 2 fisiere "locale_ro.eix" si "locale_ro.epk" din folderu' eternexus , lasati acel nou folder numit "locale_ro" care l ai despachetat. In continuare, vei intra in folder, si dai pe primele 3 foldere, pana ajungi intr un folder unde sunt mai multe foldere si fisere, acolo cauti folderu' numit "Effect" , intri in el si vei sterge imaginea ".tga" numita "ymmired" gen , nu mai stiu sigur, daca e cu 2 de "y" sau 2 de "m" ... :))
Acum dupa ce termini il poti impacheta la loc... De data asta vom proceda altfel, intram in EterNexus si selectam in stanga de tot acum vom da pe "Pack Archive", asteptam pana se impacheteaza in cele 2 extensii ".eix"/".epk" dupa care le selectam pe ambele si le copiem , ne ducem in folderu' clientului si le dam "Paste"/"Lipire" , nu uita sa dai "overplace" sa fie copiate peste cele care le aveai inainte.

Download EterNexus:
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

PS :nu am fisierul acela "mse" dar nu e mare tragedie, decat daca nu stiti sa faceti setarile imagini pentru client sa apara cum trebuie in joc... cautati cum sa schimbati setarile la imagine eu am facut o mai maricica ca sa stiti, daca nu cautati cum sa faceti dimensiunile imagini acesteia, riscati ca in client sa nu apara toata, sau sa fie in caracter, asa ca faceti setarile ... Dimensiunile imagini respective sunt de "250x200" , cautati voi cum configurati dimensiunile sa fie citita in joc si sa nu intre in caracter, multumesc frumos, va spuneam cum sa faceti si asta, dar aici chiar nu am cunostinte...Daca vreti sa va personalizati jos, la "STAFF",am si imaginea fara acel scris, dar pentru aia astept cate un thanks de la fiecare.

Deconectat
h u m a n
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: ﭸ S.Ad.Moderator
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ﭸ Fost lider Helperi si Trial Helperi
ﭸ Fost Ad.Moderator
ﭸ Fost S.Moderator
ﭸ Fost Moderator
ﭸ Fost Helper
▬▬▬▬▬▬▬▬
ﭸ Old dawg
ﭸ Băştinaş
ﭸ Human after all...
▬▬▬▬▬▬▬▬
ﭸ Sătul de PCR
Status: ▬▬▬▬▬▬
Server Metin2: ▬▬▬▬▬▬
Mulțumiri acordate: 18
Mulțumiri primite: 17

Re: Stema STAFF

Mesajde h u m a n » 02 Sep 2015, 01:10

Link stema invalid,utilizator inactiv,coș!

[ Mesaj scris via Android ] Imagine
Imagine
Imagine

Înapoi la “Arhivă”