[DEDICAT] FPSMetin2 - PVM-HARD 24/24

Aici vor fi mutate subiectele cu serverele care sunt închise sau nu respectă modelul.
Deconectat
jeleu
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: ro
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: [DEDICAT] FPSMetin2 - PVM-HARD 24/24

Mesajde jeleu » 13 Iun 2016, 19:28

Am jucat pe acest server de cand sa deschis dupa ce a urmat un reboot,am inteles ca au fost niste modificati sau rezolvarea unor buguri,am inceput sa joc de la inceput pana la un moment in care Stafuu serverului mi-a dat ban fara motiv "cica am folosit x5 " si serverul lor are Hack Shield si o protectie foarte buna.Asa ca nu va pierdeti vremea sa munciti degeaba.
"Chambers".

Deconectat
macsimvld
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^

Mesajde macsimvld » 13 Iun 2016, 19:47

Sunt bullan de pe server. Serverul o sa aiba reclama platita dar va recomand sa nu intrati degeaba ca va pierdeti timpul. Am jucat la fel de cand s-a deschis chiar si dupa restart si am luat ban pentru ca jucam cu Chambers. Cel mai -cenzurat- staff intalnit vreodata...

Deconectat
moroianu1234
Nou Venit
Nou Venit
Status: FPSMetin2 HARD-PVM
Server Metin2: FPSMetin2
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 8

Mesajde moroianu1234 » 16 Iun 2016, 08:09

UP!

Deconectat
Bad^Karma
Nou Venit
Nou Venit
Status: Fuck Ramses :D
Server Metin2: WoM2Ro
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 1

Mesajde Bad^Karma » 16 Iun 2016, 14:08

Melci sunteti :))))
Il incerc ca sa imi dau seama cat de bine e construit pana la lvl 70 :))))))))))
Și Lumea Mă Iubește Ca Pe Doamne Ferește !!! =)) =))

Proștii Mor Însă Prostia Nu Moare Niciodată !!!

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Deconectat
Desyerto
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde Desyerto » 16 Iun 2016, 20:02

jeleu scrie:Am jucat pe acest server de cand sa deschis dupa ce a urmat un reboot,am inteles ca au fost niste modificati sau rezolvarea unor buguri,am inceput sa joc de la inceput pana la un moment in care Stafuu serverului mi-a dat ban fara motiv "cica am folosit x5 " si serverul lor are Hack Shield si o protectie foarte buna.Asa ca nu va pierdeti vremea sa munciti degeaba.
"Chambers".

Ati luat ban de prosti ce sunteti ca nu stiti sa jucati fara hack si v au iertat o data din cate stiu eu asa ca lasa vrajeala ca acu de ciuda v ati apucat de comentat in stanga si in dreapta

Deconectat
Desyerto
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde Desyerto » 16 Iun 2016, 20:06

Marggraf scrie:
Desyerto scrie:
Marggraf scrie:N-am intrat ma,ca mie nu-mi plac serverele astea "gandite".
Sunt platit de mă-xx să-ti fac antireclamă.Nici nu am la ce sa fac antireclama

Mai iesi din casa ma sau intreaba ti parinti daca stiu ce au crescut istetule si nu imi faci mie antireclama si nu ti a cerut nimeni sa faci reclama cuiva domnule destept foc ai vazut ca ai recunoscut singurel ca ai comentat dupa imagini te contraziici singur spor in real life =))

Ba inaptule,cand am zis eu ca am intrat pe joc de ma contrazic singur?
Realizezi cat de -cenzurat- esti? "Nici nu am la ce sa fac antireclama",am scos in evidenta prostia,e imposibil sa-ti fac antireclama,srv tau isi face antireclama singur ajutat de tine,bine-nteles.
Imi zici mie de real life cand tu stai 10h pe pc? :)))in pu....mea mai bine taci,te faci de -cenzurat-

Hai ca esti inteligent sa mor de nu mai citeste ma odata poate te prinzi si tu si nu eu stau nonstop pe forumuri sa mai arunc ceva noroi prin cine pot. Daca nu ai like-uri nu te panica man da ti foc ca poate aduni cateva cultule :ympray:

Deconectat
macsimvld
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde macsimvld » 16 Iun 2016, 20:19

Daca la gm ii apar notificari cand in browser e un cuvant legat de hack sau ceva si ma socate din client asta nu inseamna ca folosesc hack. Am filmat un codat si am nimit videoclipul "hacker" si [SA]iReal comenta de fiecare data ca imi da ban ca am hack. Credema sunt inapti. Nox l-a pus pe chambers sa de-a hit in el dar nu a apucat sa de-a ca a fost omorat de mobi si a zis ca are x5 si ca i-a dat 90k dmg.... Cel mai tampit test posibil. Ne-a dat ban doar sa scape de noi ca evoluam prea repede.

Conectat
Marggraf
Membru Club
Membru Club
Status: Loading
Server Metin2: loading...
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 20
Mulțumiri primite: 27

Mesajde Marggraf » 16 Iun 2016, 20:47

Desyerto scrie:
Marggraf scrie:
Desyerto scrie:

Mai iesi din casa ma sau intreaba ti parinti daca stiu ce au crescut istetule si nu imi faci mie antireclama si nu ti a cerut nimeni sa faci reclama cuiva domnule destept foc ai vazut ca ai recunoscut singurel ca ai comentat dupa imagini te contraziici singur spor in real life =))

Ba inaptule,cand am zis eu ca am intrat pe joc de ma contrazic singur?
Realizezi cat de -cenzurat- esti? "Nici nu am la ce sa fac antireclama",am scos in evidenta prostia,e imposibil sa-ti fac antireclama,srv tau isi face antireclama singur ajutat de tine,bine-nteles.
Imi zici mie de real life cand tu stai 10h pe pc? :)))in pu....mea mai bine taci,te faci de -cenzurat-

Hai ca esti inteligent sa mor de nu mai citeste ma odata poate te prinzi si tu si nu eu stau nonstop pe forumuri sa mai arunc ceva noroi prin cine pot. Daca nu ai like-uri nu te panica man da ti foc ca poate aduni cateva cultule :ympray:

Inaptule,ce like-uri? :| :ymapplause:
In pxx te mai dai si mare ciocanar,in loc sa-ti vezi de srv tau,ai 2 jucatori on din care 1 e gm,nu te mai caca pe tine
Ultima oară modificat 16 Iun 2016, 20:50 de către Kaczynski, modificat 1 dată în total.
Motiv: Daca aveti chef sa va certati , o puteti face pe privat sau retele de socializare . Nu aici .

Deconectat
Desyerto
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde Desyerto » 17 Iun 2016, 19:49

macsimvld scrie:Daca la gm ii apar notificari cand in browser e un cuvant legat de hack sau ceva si ma socate din client asta nu inseamna ca folosesc hack. Am filmat un codat si am nimit videoclipul "hacker" si [SA]iReal comenta de fiecare data ca imi da ban ca am hack. Credema sunt inapti. Nox l-a pus pe chambers sa de-a hit in el dar nu a apucat sa de-a ca a fost omorat de mobi si a zis ca are x5 si ca i-a dat 90k dmg.... Cel mai tampit test posibil. Ne-a dat ban doar sa scape de noi ca evoluam prea repede.

Dezactivatule am ajuns eu la lvl 80 asa ca taci si swgi acolo cauta un server unde sa ti mearga treaba cu hack ca nu mai asa poti evolua repede tu

Deconectat
moroianu1234
Nou Venit
Nou Venit
Status: FPSMetin2 HARD-PVM
Regat: Chunjo
Mulțumiri primite: 8

Mesajde moroianu1234 » 21 Iun 2016, 15:14

UP!