[Cerere]Utilizator Pro [Luna Ianuarie]

Concursuri și Tombole realizate de către conducerea Just4Metin.
Deconectat
M.Seby
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Reputație: Fost Administrator
Fost Organizator echipă
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Not Found
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 8

[Cerere]Utilizator Pro [Luna Ianuarie]

Mesajde M.Seby » 02 Ian 2016, 17:13

In acest subiect faceti cerere dupa modelul de mai jos.

Model:

Nume si prenume: Donici Catalin Costel
Nume forum: Donici Catalin
Varsta: 18
Date de contact: donici_catalin@yahoo.com / realj4zz (skype)
Experienta in domeniu: Am ceva experienta si sper sa dau tot ce e mai bun din mine pentru aceasta comunitate.
De ce doresti sa intri in acest concurs? : Vreau sa contribui la evolutia acestui forum.
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : Momentan detin comunitatea http://www.just4metin.ro dar am fost implicat in mai multe proiecte si anume: servere private, colaborari cu dferite comunitati.
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ? : Din toate cate putin, o sa fiu activ in mod special in postarea resurselor si rezolvarea problemelor.
Alte informatii privind cererea: Tin sa mentionez ca voi respecta intocmai cerintele impuse.

Saboln copy/paste:

Cod: Selectaţi tot

Nume si prenume:
Nume forum:
Varsta:
Date de contact:
Experienta in domeniu:
De ce doresti sa intri in acest concurs? :
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? :
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ?
Alte informatii privind cererea:

Informații privind premiul ca UTILIZATOR PREMIUM: AICI
Imagine

Deconectat
Kill3eru98
Nivel 2
Nivel 2
Status: Sexxxxxxxx !
Server Metin2: New Metin 3
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: [Cerere]Utilizator Pro [Luna Ianuarie]

Mesajde Kill3eru98 » 02 Ian 2016, 17:35

Nume si prenume: Andrei Teaca Alexandru
Nume forum: Kill3eru98
Varsta: 17
Date de contact: andreiteacca95@yahoo.com / skype ( andrei.teaca4 )
Experienta in domeniu: Am destula experienta
De ce doresti sa intri in acest concurs? : As dori sa ajut la imbunatatire-a acestui forum ca e foarte mult folosit si indragit de toti ce-i care il folosesc ( pentur mine asa e )
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : Da , am ajutat cu unele servere de metin, la configurarea lor si la intertinerea lor.
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ? Ma pricep in sectiunea : Arme cel mai bine
Alte informatii privind cererea: Nu
Nu iti dai seama cat de puternic esti pana in momentul in care singura ta optiune e sa fii puternic

Bob Marely.
Imagine

Deconectat
WashingtoN.
Nivel 5
Nivel 5
Reputație: ►Fost Helper 0,35 / 3p.
►Fost designer
►Nume anterior: (c) xLd^
Regat: Shinsoo
Mulțumiri primite: 12

Mesajde WashingtoN. » 02 Ian 2016, 17:42

Nume si prenume:A.Gabriel .
Nume forum:(c) xLd^
Varsta:16.
Date de contact:devil.cry41 .
Experienta in domeniu:3 anisori .
De ce doresti sa intri in acest concurs? :Că să ajut .
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? :Da. ( GoodTime , Galaxy ) .
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ? In tot .
Alte informatii privind cererea:Nu .
Ultima oară modificat 09 Ian 2016, 10:36 de către WashingtoN., modificat 1 dată în total.
Imagine

Deconectat
xDooM
Utilizatorul Lunii Decembrie
Utilizatorul Lunii Decembrie
Status: ^_^
Server Metin2: In Cautare
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 2

Mesajde xDooM » 02 Ian 2016, 18:17

Nume si prenume: Z. Marius
Nume forum: MrScooby
Varsta: 17 ani
Date de contact: s.doo15@yahoo.com
Experienta in domeniu: 3 ani (STAFF pe diferite sv ) + 2 ani ( Jucator )
De ce doresti sa intri in acest concurs? : Este o experienta noua ! Vreau sa ajut si eu cu ceva aceasta comunitate .
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : Metin2 TSM , Green , Yellow
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ? : Desing , este o experienta noua ! Am PS de 3-4 luni .
Alte informatii privind cererea: Bafta tuturor ! :)
Imagine

Deconectat
Calypso.
Nivel 6
Nivel 6
Status: Mă respecți ești respectat !
Mulțumiri primite: 9

Mesajde Calypso. » 02 Ian 2016, 20:02

Nume si prenume: G.Darius
Nume forum: Mos Cruel
Varsta: 19
Date de contact: hemel.dinasty
Experienta in domeniu: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
De ce doresti sa intri in acest concurs? : Da .
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : Doar server-ul meu Dinasty si tribulus.
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ?: Toate legat de metin2.
Alte informatii privind cererea: Nu prea am.

Deconectat
Florin N.
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Tai şâşcă.
Server Metin2: Şură.
Regat: Shinsoo

Mesajde Florin N. » 03 Ian 2016, 09:21

Nume si prenume: Nistor Florin
Nume forum: Florin N.
Date de contact: florin.maa (skype)
Experienta in domeniu: In materie de servere nu,dar pe forumuri,am fost helper si moderator pe fostul cel mai mare forum de metin2 din Romania,cu totii il stim .
De ce doresti sa intri in acest concurs? : Deoarece vreau sa ajut forumul sa aiba o dezvoltare rapida si ampla,si am o gramada de timp liber si mi-as dori sa aplic la partea de designeri a forumului .
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : Am detinut cu un prieten un server de Metin2 care nu a luat amploare la public iar dupa 4 luni,ne-am hotarat sa il inchidem .
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ? In zona designer-ilor,mi-as dori sa revin in lumea photoshop-ului,dar in acelasi timp mi-as dori sa activez pe un forum populat pentru ca munca mea sa fie apreciata .
Alte informatii privind cererea: Va multumesc pentru timpul acordat citirii cererii mele,si sper sa fi fost convingator .
Imagine

Deconectat
Oo4FuNoO
Nivel 1
Nivel 1
Mulțumiri acordate: 3

Mesajde Oo4FuNoO » 03 Ian 2016, 10:57

Nume si prenume: Lazar Razvan
Nume forum: Oo4FuNoO
Varsta: 19
Date de contact: razvancent@yahoo.com
Experienta in domeniu: Multi ani!
De ce doresti sa intri in acest concurs? : Because , i want to give some help! :D
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : NightFurry,Aynes,WOG,Vicov,C-Metin2,Perfect-World, s.a.m.d
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ? In cate putin din fiecare!
Alte informatii privind cererea: ---

Deconectat
Kyubi
Nivel 2
Nivel 2
Reputație: Nume anterior: SASORI
Server Metin2: Metin2-NA
Mulțumiri primite: 5

Mesajde Kyubi » 03 Ian 2016, 14:13

Nume si prenume: Bourceanu Sorin
Nume forum: SASORI
Varsta: 17
Date de contact: drink.box (Sorin Bourceanu) -- skype /// sorinbourceanu@yahoo.com
Experienta in domeniu: Câțiva ani, m-am reapucat de curând după o perioadă de inactivitate de câteva luni.
De ce doresti sa intri in acest concurs? : Doresc să contribui cu diferite tutoriale premium, sisteme, etc.
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : Momentan dețin serverul Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. (Metin2NewAge) cel mai unic server privat românesc, puteți să vedeți despre ce este vorba la reclame plătite, avem reclamă acolo. Am mai fost implicat în trecut în diferite proiecte (servere de metin2) eu lucrând ca tehnician fiind totodată și administrator.
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ? Mă pricep la partea tehnică, asta însemnând C++ / Python probleme server, rezolvări erori, implementări, după cum puteți vedea și la prezentarea serverului meu, a fost foarte multă muncă depusă de către mine, și cred că pot împărtăși diferite tutoriale cu întrega comunitate.
Alte informatii privind cererea: Voi respecta cerințele impuse, și voi încerca să mă impun prin activitate, mai ales că este mare nevoie de activitate în forumul Probleme și întrebări deoarece helperi aleși de voi administratorii nu au habar mai nimic, de aceea unii utilizatori stau și câte 2 săptămâni până primesc un răspuns, ba chiar nu primesc deloc și topicul este trimis în arhivă.

Deconectat
Rafi :3
Nivel 4
Nivel 4
Reputație: ► --Helper
► --Nume anterior: deejaypantera
Server Metin2: Luna
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 10

Mesajde Rafi :3 » 03 Ian 2016, 19:32

Nume si prenume:Sergiu Alin
Nume forum: deejaypantera
Varsta:20
Date de contact:skype: alinutz_2010
Experienta in domeniu: Detin server de metin de 4 luni Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. , + jucator 3 ani. Cunosc foarte bine "lumea" metin2
De ce doresti sa intri in acest concurs? : Pentru ca vreau sa ajut aceasta comunitate, pentru a se dezvolta mai mult decat este.
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : Am ajutat persoanele care au avut nevoie de , rezolvat buguri si ajutat pe cei care nu au stiut unele lucruri pe care eu le-am stiut.., Implicat am mai fost la servere de metin, pana sa imi deschid propriu server (Unic cel putin in romania. PVP fun) Nu am vrut ceva pokemon. Si cred ca merit acest grad.
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ?: Servere hostate, Probleme si intrebari, Tot despre metin mai pe scurt. O sa ajut pe oricine are nevoie si ma pricep.
Alte informatii privind cererea:Imi place sa fiu drept. Si nu iert nimic, o sa ajut la diferite tutoriale, O sa respect totate regulile, Activitatea o sa fie pe primul plan, o sa fiu mereu activ pe forum, Voi fi foarte activ si in probleme si intrebari, pentru ca am avut si eu cateva probleme si mi sa raspuns foarte greu, nu vreau sa se intample si la alti.
Imagine

Deconectat
pimpa
Fost Designer
Fost Designer
Status: Relax !
Server Metin2: -

Mesajde pimpa » 04 Ian 2016, 12:30

Nume si prenume: Tanasa Dani
Nume forum: Pimpa
Date de contact: dany_tr1p@yahoo.com
Experienta in domeniu: 1-2 ani
De ce doresti sa intri in acest concurs? : Pentru complexarea si perefectionarea acestui forum !
Ai fost implicat in vreun proiect? In care? : Deisgn
In ce te pricepi cel mai bine? Unde vei fi cel mai activ? Cereri / Design
Alte informatii privind cererea: Doresc aceste grad pentru a putea ajuta acest forum , o sa ajut acolo unde este nevoie , implicare in proiecte . etc

Înapoi la “Concursuri și Tombole”