Reclamatii câmpuri de profil/semnături

Totalitatea discuţiilor cu şi despre forumul Just4Metin, păreri, sugestii, informaţii, ş.a.m.d.
Conectat
ALECU
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: SGM
Server Metin2: Nu am momentan
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 4

Re: Reclamatii câmpuri de profil/semnături

Mesajde ALECU » 17 Dec 2016, 10:08

Comex scrie:
ALECU scrie:
Kaczynski scrie:Care e problema ? Ce este in neregula ?

FOLOSESTE SEMNATURA FARA DREPT DE AUTOR.
Sterge semnatura si lasai un mesaj sa nu o foloseasca.

De când au semnăturile drepturi de autor ? În 2016 pe orice rah*t există drepturi de autor ? Poate să o folosească , dacă vreau și eu pot să o iau de la tine în semnătură să o pun la mine , asta nu înseamnă că există drepturi de autor ..
Ce este dreptul de autor :
Dreptul de autor este un drept declarativ şi apare automat odată cu creaţia sau opera. În cazul unei valorificari comerciale sau a unor dispute trebuie furnizate dovezi legale certe asupra momentului creaţie

Ce drepturi legale ai tu pe o amărâtă de semnătură?

În plus , o dată pusă ca semnătură / avatar poza de e deja pe internet dacă o cauți bine . Eu mi-am găsit de multe ori avatarul / semnătura de pe J4M pe internet (images - cu tot cu numele meu , exact cum e și acum sau pozele din trecut.)

CITESTE JOS DREAPTA , SCRIE CLAR SEMNATURA LUI Alecu
Semnatura lui Alecu
Daca te-am ajutat cu ceva,un thx nu strika ;)
Imagine
Imagine

Conectat
ALECU
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin

Mesajde ALECU » 17 Dec 2016, 10:10

CITEATE IN DREAPTA JOS , SCRIE CLAR SEMNATURA LUI Alecu

Semnatura lui Alecu
Imagine
Imagine

Deconectat
Ionuț Daniel
Prinţesică
Reputație: ---------------------
✦ Super-MODERATOR [1.20 puncte]
✦ MODERATOR [3/3 puncte]
✦ TRIAL MODERATOR
✦ Prințesică (Anișor :@)
Status: Mama proștilor e mereu gravidă
Mulțumiri acordate: 138
Mulțumiri primite: 98

Mesajde Ionuț Daniel » 17 Dec 2016, 10:10

ALECU scrie:
Comex scrie:
ALECU scrie:
FOLOSESTE SEMNATURA FARA DREPT DE AUTOR.
Sterge semnatura si lasai un mesaj sa nu o foloseasca.

De când au semnăturile drepturi de autor ? În 2016 pe orice rah*t există drepturi de autor ? Poate să o folosească , dacă vreau și eu pot să o iau de la tine în semnătură să o pun la mine , asta nu înseamnă că există drepturi de autor ..
Dreptul de autor este un drept declarativ şi apare automat odată cu creaţia sau opera. În cazul unei valorificari comerciale sau a unor dispute trebuie furnizate dovezi legale certe asupra momentului creaţie

În plus , o dată pusă ca semnătură / avatar poza de e deja pe internet dacă o cauți bine . Eu mi-am găsit de multe ori avatarul / semnătura de pe J4M pe internet (images - cu tot cu numele meu , exact cum e și acum sau pozele din trecut.)

Și dacă scrie jos ce ? Și dacă era cum zici tu „cu drepturi de autor (chiar dacă nu ai , se vede că nu știi ce înseamnă asta) era foarte legal ce făcea pentru că îți păstra copy-right . Eu zic să citești pe internet și să lași acest subiect în pace.
Dacă vrei să înțelegi bine , dacă nu eu nu stau să îți explic de 10 ori.
Hi Ionut!
Sorry, I don't understand your message. You speak about illegal Metin2 copies? No, we won't get used of the idea. ;)
We will fight against the violation of copyright.
╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮

Recomand :
Imagine
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Conectat
ALECU
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin

Mesajde ALECU » 17 Dec 2016, 10:14

Comex scrie:
ALECU scrie:
Comex scrie:

Și dacă scrie jos ce ? Și dacă era cum zici tu „cu drepturi de autor (chiar dacă nu ai , se vede că nu știi ce înseamnă asta) era foarte legal ce făcea pentru că îți păstra copy-right . Eu zic să citești pe internet și să lași acest subiect în pace.

Citeste tu acest topic la inceput si vezi ce este.
Ultima oară modificat 17 Dec 2016, 10:17 de către Ionuț Daniel, modificat 1 dată în total.
Motiv: Acest subiect se referă la semnăturile / avatarele 18+ , reclame etc . Succes , nu poți să explici la un copil.

Semnatura lui Alecu
Imagine
Imagine

Înapoi la “Forumul Just4Metin”