[Designe] New Designe map1 V1.0 (toate regatele in proces)

Deconectat
nony_ro
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: liber
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 1

Re: [Designe] New Designe map1 V1.0 (toate regatele in proces)

Mesajde nony_ro » 08 Sep 2016, 22:59

Si de la mine ai un :-bd si incearca sa nu te demoralizeze criticile altora daca tie iti place nu conteaza restul...tine-o tot asa..uite asa invata omul, ca eu mor pe aia care se cred atotstiutori,au uitat cand nu stiau sa activeze un quest.
Imagine

Deconectat
StixMax
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Server Metin2: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 62
Mulțumiri primite: 16

Mesajde StixMax » 08 Sep 2016, 23:02

WTF ......ASTA DA PokeMon ......wtf ......

Deconectat
Rosse
Patroană de nightclub
Status: Csf...
Server Metin2: In lucru
Regat: Shinsoo
Mulțumiri primite: 83

Mesajde Rosse » 09 Sep 2016, 00:27

nony_ro scrie:Si de la mine ai un :-bd si incearca sa nu te demoralizeze criticile altora daca tie iti place nu conteaza restul...tine-o tot asa..uite asa invata omul, ca eu mor pe aia care se cred atotstiutori,au uitat cand nu stiau sa activeze un quest.

Multumesc frumos :)
Si chiar ai foarte mare dreptate , pentru ca ei au uitat de unde au plecat , ca nici ei nu stiau , si in primul rand nu le fac special pentru cineva , le fac la cine vrea sa e foloseasca , dar daca il puneam free , direct il luau
Lasa sa zica ce vor ei , ori cum sunt liberi sa comenteze chiar ce vor ca chiar nu bag in seama ce zice , doar cel care merita il bag in seama :)
Mersi inca o data
Imagine

Imagine

Imagine

Deconectat
stefanelll123
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: dsad
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 4

Mesajde stefanelll123 » 17 Sep 2016, 14:43

Rosse scrie:
nony_ro scrie:Si de la mine ai un :-bd si incearca sa nu te demoralizeze criticile altora daca tie iti place nu conteaza restul...tine-o tot asa..uite asa invata omul, ca eu mor pe aia care se cred atotstiutori,au uitat cand nu stiau sa activeze un quest.

Multumesc frumos :)
Si chiar ai foarte mare dreptate , pentru ca ei au uitat de unde au plecat , ca nici ei nu stiau , si in primul rand nu le fac special pentru cineva , le fac la cine vrea sa e foloseasca , dar daca il puneam free , direct il luau
Lasa sa zica ce vor ei , ori cum sunt liberi sa comenteze chiar ce vor ca chiar nu bag in seama ce zice , doar cel care merita il bag in seama :)
Mersi inca o data

Scuza-ma, dar tu te cam credeai atotstiutoare si faci pokemoni :P
Nu dau ponturi.

Deconectat
nony_ro
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: liber

Mesajde nony_ro » 18 Sep 2016, 16:41

off topic: Mai "stefanelll123" din pura curiozitate te intreb si eu, tu ai creat o mapa in stilul tau sau macar "pokemon" asa pentru distractie...daca ai creat pune si tu o poza cu mapa sau chiar o resusursa creata de tine.........daca nu atunci TACI NAIBI DIN GURA CA NUMAI DE CRITICI SUNTETI BUNI...daca cuiva ii place ce face nu inseamna ca trebuie sa placa la toti....1000 de persoane ...1000 de pareri.

Acuma .....daca se poate lasa si mie pm cu un id al tau de skype ca doresc si eu o modificare a mapelor 1 si 2 din toate 3 regatele de la serverul pe care il detin.Multumesc
Imagine

Deconectat
Rosse
Patroană de nightclub

Mesajde Rosse » 19 Sep 2016, 13:17

nony_ro scrie:off topic: Mai "stefanelll123" din pura curiozitate te intreb si eu, tu ai creat o mapa in stilul tau sau macar "pokemon" asa pentru distractie...daca ai creat pune si tu o poza cu mapa sau chiar o resusursa creata de tine.........daca nu atunci TACI NAIBI DIN GURA CA NUMAI DE CRITICI SUNTETI BUNI...daca cuiva ii place ce face nu inseamna ca trebuie sa placa la toti....1000 de persoane ...1000 de pareri.

Acuma .....daca se poate lasa si mie pm cu un id al tau de skype ca doresc si eu o modificare a mapelor 1 si 2 din toate 3 regatele de la serverul pe care il detin.Multumesc

Imi poti da add tu daca doresti :)
Imagine

Imagine

Imagine

Deconectat
Darius112
Nivel 3
Nivel 3
Server Metin2: Metin2
Mulțumiri acordate: 1

Mesajde Darius112 » 19 Sep 2016, 22:31

Mai trebuie multe modificări pentru a face o mapă de succes , așa că nu lăsa pe alții să te demoralizeze , tu mergi înainte cu capu' sus și fă ce știi mai bine . Nu toți ne-am născut să facem direct mape , servere etc , începem de jos și urcăm treptat până ce ducem la un alt nivel această muncă care nu e chiar așa de ușoară. Eu te felicit pentru mapă arată binișor dar mai trebuie lucrat mult la ea . Ține-o tot așa .

Deconectat
Rosse
Patroană de nightclub

Mesajde Rosse » 20 Sep 2016, 07:13

Darius112 scrie:Mai trebuie multe modificări pentru a face o mapă de succes , așa că nu lăsa pe alții să te demoralizeze , tu mergi înainte cu capu' sus și fă ce știi mai bine . Nu toți ne-am născut să facem direct mape , servere etc , începem de jos și urcăm treptat până ce ducem la un alt nivel această muncă care nu e chiar așa de ușoară. Eu te felicit pentru mapă arată binișor dar mai trebuie lucrat mult la ea . Ține-o tot așa .

Multumesc frumos .
Imagine

Imagine

Imagine

Deconectat
stefanelll123
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: dsad
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 4

Mesajde stefanelll123 » 02 Noi 2016, 18:46

nony_ro scrie:off topic: Mai "stefanelll123" din pura curiozitate te intreb si eu, tu ai creat o mapa in stilul tau sau macar "pokemon" asa pentru distractie...daca ai creat pune si tu o poza cu mapa sau chiar o resusursa creata de tine.........daca nu atunci TACI NAIBI DIN GURA CA NUMAI DE CRITICI SUNTETI BUNI...daca cuiva ii place ce face nu inseamna ca trebuie sa placa la toti....1000 de persoane ...1000 de pareri.

mape-interfete/new-designe-map1-blue-t44416.html

Iti las un link aici cu o resursa postata de mine, resursa ce este postata inaintea domnisoarei si de unde s-a "inspirat" si ea.
Era foarte greu sa dai o cautare si sa vezi ce am postat eu ....
PS: eu nu fac pokemoni...
Nu dau ponturi.

Deconectat
Ene
Nivel 4
Nivel 4
Status: Sunt bine mersi
Mulțumiri acordate: 10
Mulțumiri primite: 46

Mesajde Ene » 04 Noi 2016, 18:12

frumo dar te rog scoate copaci is prea multi
dacă răspunsul meu te-a ajutat nu uita butonul LIKE
====================
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
====================
Contact Skype: avatar.syslog
Imagine
Imagine
Imagine

Înapoi la “Mape și Interfețe client”