Castiga acum 20 euro saptamanal pentru 5 saptamani !

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Deconectat
arena2
Nivel 2
Nivel 2
Status: bwom2.ro
Server Metin2: bwom2.ro
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 0

Castiga acum 20 euro saptamanal pentru 5 saptamani !

Mesajde arena2 » 22 Mai 2018, 13:20

Salut
Nu fac publicitate dar am vazut ca comunitatea cea noua m2p are un concurs si ma gandisem sa inpartasesc cu voi.
Comunitatea este in Engleza dar are si limba romana.
Am gassit aceasta comunitate acum cateva zile nu este un forum este un blog si pare foarte interesanta ideea o ssustin.
Am vorbit la pm cu cine detine pare foarte serios am mai participat la unele concursuri care le tinea tot acea perssoana si pe alte forumuri si pare a fi serios.
Site : Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Mie din asta imi iesse 1 luna platit hostul la serverul meu deci nu va dau din placere sa faceti si voi un ban de buzunar :)
Apropoo nu copiati posturi de pe alte forumuri ca pare urat , eventual le mai modificati voi.

Concuursul se prezinta cam asa :
Become a great winner of the community
This community supports developer of Metin2

Community Metin2play.info Contest ! IThis community-made blog has prepared for you a great contest. The contest starts on 20/05/2018. This contest consists of publishing articles. What award do we offer? 20 euros in PayPal. Weekly will be this contest. For five weeks. What does it take to sign up for the contest? You must have a minimum of 35 articles written about metin2. And an article on metin2 of high quality. Who will be the winner? The winner will be the one who will gather the most visionaries in his articles. Start now don't wait. You have to register to write an article in this community of METIN2. The winning person after receiving the money will be forced to make an article that he received the money and recommend us. This contest helps the popular community of Meitn2play.info.

Va astept cu mare drag sa participati si voi la concurs.
Eu am postat 10 poturi pana acum abea de la 35 voi intra si eu in concurs.
Deci repet comunitatea castiga trafic , eu castig hostu platit , tu castigi concursul. 20 euro premiu saptamanal concursul se va tine 5 saptamanai. per total 100 euro.

LAS AICI REGULIILE DE POSTARE NU LE INCALC ASA CA NU INCHIDE SUBIECTUL.
Reguli sectiune ANUNŢURI !
Mesajde Donici Cătălin » 25 Iul 2013, 00:11

Puteti face anunturi legate de vanzarea/cumpararea/oferirea de obiecte, servicii garantate, etc.

Subiecte interzise :
Nu sunt permise subiectele în care se caută moderatori/helperi pentru un forum sau pentru un server de metin !
Nu sunt permise înregistrarea domeniilor contra cost de către persoane fizice ! - excepţie dacă sunt înregistrate gratuit sau dacă sunt văndute domenii cu vechime.
Nu sunt permise comercializările (vânzarea-cumpărarea) de baze de date (se consideră warez).

Despre conturi trackere :
Nu sunt permise subiectele în care se vănd/schimb conturi trackere deoarece:
se pot da ţepe foarte usor.
se pot modifica pozele astfel încat raţia/invitaţiile sa fie false.
99% dintre trackere interzic comercializarea conturilor

Reguli de postare :
Sunt arhivate doar subiectele care NU mai sunt valabile !
Este permisa ridicarea subiectului doar odata la 12 ore, DOAR de către autorul acestuia !
Care are mai mult de 3 posturi offtopic în categoria asta ce nu au legatură cu subiectul va avea avertisment, indiferent cine este.
Cine mai postează într-un subiect cum că acea persoana este ţepar şi nu are dovezi, va fii propus la Avertisment !!!
NU mai postaţi în subiectele care hostează / oferă servicii cu anumite preţuri şi apoi să veniţi voi cu post-uri gen "E prea scump, cu x euro îmi iau de la firma y" (Se sancţionează cu avertisment).
Ar fi indicat dacă aţi vândut obiectul respectiv să puneţi în numele subiectului[vândut!] sau altceva ce să sugereze că oferta voastră nu mai este valabilă.
De preferabil ar fi sa puneti cateva poza atunci cand vinderi domenii,server de metin,cont-uri etc
Site-uri de upload imagini:
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Subiectele care încalcă acest regulament vor fi trimise la coş.
Topul pe care il sustin si imi place mult ideea este acesta Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Imagine
Sustin aceassta idee de top pentru ca in RO e unica.

Înapoi la “Mica publicitate”