Caut tehnician

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Deconectat
Turkish
Nivel 1
Nivel 1
Status: Iti place ce vezi?
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 3

Caut tehnician

Mesajde Turkish » 21 Sep 2018, 16:45

Salut. As vrea sa incep un proiect si dupa cum spune in titlu am nevoie de un tehnician. Daca ar avea si un serverfiles pvm easy ar fi mai bine, banii se fac jumate la inceput jumate la sfârsit, daca dorești sa faci parte din proiectul nostru treaba devine altfel, banii se dau la sfarsitul lunii si se împart la 3 persoane, si suma devine mai mare, am sponsori, multi baieti care ma ajuta in reclame, banii pentru prezentările YT sunt pusi deoparte, vom incepe cu 4 prezentări la diferiti youtuberi, pe urma avansam, am nevoie de oameni seriosi, Tehnicianul este baza in tot ce vreau eu sa fac.
Va multumesc pentru atentie. O zi buna.

[ Postat de pe Android ] Imagine

Deconectat
Darak
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Nume anterior: bebedani
Status: Mai fumez un cui si totul va fi bine
Server Metin2: http://kor2.ro
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 63

Re: Caut tehnician

Mesajde Darak » 21 Sep 2018, 16:47

Si cum poti dovedi/asigura ca tehnicianu sa nu lucreze pentru nimic :| si daca dupa zici ca nu iti place si omul ala a lucrat degeaba la server sau daca nu mai vrei sa cumperi promovari dupa ce a terminat server-ul pentru ca te-ai razgandit.. ii dai un block si ai scapat de el, dureaza cateva secunde.. insa el poate lucreaza la server cateva zile :|

Deconectat
Turkish
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde Turkish » 21 Sep 2018, 16:58

bebedani scrie:Si cum poti dovedi/asigura ca tehnicianu sa nu lucreze pentru nimic :| si daca dupa zici ca nu iti place si omul ala a lucrat degeaba la server sau daca nu mai vrei sa cumperi promovari dupa ce a terminat server-ul pentru ca te-ai razgandit.. ii dai un block si ai scapat de el, dureaza cateva secunde.. insa el poate lucreaza la server cateva zile :|

Salut, buna intrebare, as putea sa te lămuresc la FB sau sa iti dau numarul meu de telefon sa vorbim, treaba sta in felul urmator, am 19 ani, banii pentru mine nu sunt o problemă, deocamdata. Nu sunt un flămând. Eu vreau sa fac ceva unde sa mi scot banii in ce am învestit, am o gandire cat se poate de buna, treaba e ca aici nu e vorba de munca, e vorba de sinceritatea onoare, daca o sa mi faca tot ce ii cer eu, aici nu e problemă, am cautat in mare parte oameni care stau in apropiere de mine, sa ne vedem si sa dau banii direct in mana, am mai avut afaceri cu un baiat din suceava, eu stau in Iasi, treaba a mers bine doar, banii i am dat in fiecare luna, si a fost multumit de mine, si eu de el. Doar ca atunci eram cu școala, timp n am mai avut si s a dus totul de pomana, nu imi pare rau doar ca pacat de acei jucatori oe care ii aveam. Deci aici e vorba de incredere, daca stai in Suceava Brașov Iasi sau mai aproape, deci daca vrei sa încerci ceva sa colaborăm, scoatem bani frumoși, vreau mult timp de la acea persoană. Si o sa ne înțelegem de minune, asta eu pot garanta.

Deconectat
Cheng
Nou Venit
Nou Venit
Status: Unde calc,cresc milioane ;)
Server Metin2: None
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Mesajde Cheng » 21 Sep 2018, 19:03

Lasa mi un nr de telefon sau un fb ceva sa discutam amanuntit

[ Postat de pe iPhone ] Imagine

Deconectat
Cortex
Nivel 1
Nivel 1
Status: live:cortex.andrei
Server Metin2: 10%
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 5

Mesajde Cortex » 22 Sep 2018, 09:45

Ai grija la ce '' TEHNICIAN '' alegi. În ziua de azi toți se cred asa și unii nu au habar deloc.

Deconectat
Turkish
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde Turkish » 26 Sep 2018, 17:35

Cortex scrie:Ai grija la ce '' TEHNICIAN '' alegi. În ziua de azi toți se cred asa și unii nu au habar deloc.

mi am dat seama :)) pana acm numai mucosi flamanzi, am sa incerc sa invat singur, deocamdata ma lupt cu compilarea sursei :))

Înapoi la “Mica publicitate”