[VÂND] Server/site/Euro host

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Deconectat
KoderI7
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Mama proștilor e mereu gravidă
Server Metin2: /
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 5

[VÂND] Server/site/Euro host

Mesajde KoderI7 » 02 Iul 2017, 17:21

După cum spune și titlul, vând un vps 1gb, un site (domeniu .ro) pe un an cu webhost, iar în contul meu de la host se află și 8.08 euro.
Să vă spun cum stă treaba, ieri mi a spus un prieten să deschidem un server, iar eu aveam ceva bănuți la host și am spus că de ce nu, am cumpărat domeniul ieri (defapt am cumpărat 2 domenii care se află dar unul e subdomeniu) (Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.), am cumpărat un vps de 1gb (puteam cumpăra mai mare dar am spus ca e ok de inceput, puteti cumpara voi cu cei 8.08 E inca un gb in plus) și tovarășul are niște probleme și iaca m-am trezit cu bani stricați și sincer m am săturat să deschid servere de metin :)) și m am gândit să vând tot. La cererea voastră vă pun și sf pe el!

Poze:
Sold cont: Imagine
Servicii: Imagine
Domeniu: Imagine

Toate acestea (VPS, SITE, CONT) le vând la prețul de 15 euro cod de reîncărcare orange/paypal/paysafe, cine doreste imi lasa mesaj mai jos cu skype si vorbim!
Imagine

Deconectat
KoderI7
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Mama proștilor e mereu gravidă
Server Metin2: /
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 5

Re: [VÂND] Server/site/Euro host

Mesajde KoderI7 » 03 Iul 2017, 15:37