[De vanzare]Serverfiles PvP Clasic

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Deconectat
valikee
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Sunt
Server Metin2: Metin2Haha.ro
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 11
Mulțumiri primite: 3

Re: [De vanzare]Serverfiles PvP Clasic

Mesajde valikee » 14 Apr 2018, 18:53

Chance aka NR1 scrie:
valikee scrie:ce mult ai lucrat la el =)))
ai bagat 3-4 questuri gasite pe aici , evolutia la triton si safir sigur o avea deja =))
si acum vrei sa vinzi ... sa fie prost ala care da bani pe asa ceva , serverul asta il fac in 2 zile daca stau de el

Eu cred ca tu ai postat sa faci doar un +,pai esti prost nici nu te-ai uitat si nici macar nu sti pe ce am inceput,si tu ma iei pe mine ca am implementat eu doar 2-3 questuri,pai ba prostu drk care esti tu,nu sti sa legi doua cuvinte,si tu te dai atot stiutor aici pe forum,ce dreak ma,arfe d-astea de copii de clasa a-4-a :)))

Nu stiu care e ala de nu poate lega doua cuvinte , dar din moment ce scrii cu "k" totul e clar,
Presupun ca si in joc ai scris "eveniment kufere lumina lunii".
Nu ma dau atotstiutor coite, dar nu ai lucrat nimic la server ,
zi-mi ce ai facut tu ??
Ai reasezat itm-ele in magazinul general??
Imagine
Imagine
Imagine

Deconectat
Crew
Nivel 1
Nivel 1
Reputație: ®
=====================
► ✔ #Helper
► ✔ #Tehnician
Status: Unde calc,cresc milioane ;)
Server Metin2: None
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 6
Mulțumiri primite: 6

Mesajde Crew » 14 Apr 2018, 20:19

valikee scrie:
Chance aka NR1 scrie:
valikee scrie:ce mult ai lucrat la el =)))
ai bagat 3-4 questuri gasite pe aici , evolutia la triton si safir sigur o avea deja =))
si acum vrei sa vinzi ... sa fie prost ala care da bani pe asa ceva , serverul asta il fac in 2 zile daca stau de el

Eu cred ca tu ai postat sa faci doar un +,pai esti prost nici nu te-ai uitat si nici macar nu sti pe ce am inceput,si tu ma iei pe mine ca am implementat eu doar 2-3 questuri,pai ba prostu drk care esti tu,nu sti sa legi doua cuvinte,si tu te dai atot stiutor aici pe forum,ce dreak ma,arfe d-astea de copii de clasa a-4-a :)))

Nu stiu care e ala de nu poate lega doua cuvinte , dar din moment ce scrii cu "k" totul e clar,
Presupun ca si in joc ai scris "eveniment kufere lumina lunii".
Nu ma dau atotstiutor coite, dar nu ai lucrat nimic la server ,
zi-mi ce ai facut tu ??
Ai reasezat itm-ele in magazinul general??

Ba omule sti tu ca am luat eu svf dp net si am facut doar shop urile si cateva quest-uri?

Deconectat
ZeNu
Membru Club
Membru Club
Reputație: Membru Club Permanent
Nume anterior: Elijah, .Axel, Thomas Shelby
Server Metin2: Assindria
Mulțumiri acordate: 67
Mulțumiri primite: 129

Mesajde ZeNu » 14 Apr 2018, 20:28

Hei, nu vreau sa fiu rautacios, dar Hades are perfecta dreptate. Se putea exprima putin mai nice, dar se mai intampla si exprimare de genul cand esti bored.

Daca tot il vinzi, gandeste un gameplay de server jucator vs jucator. Fa ceva, sa merite vandut, in momentul de fata nu se merita absolut deloc, nu poti spune ca este stabil si lucruri de genul, deja exista existent destule serverele clean perfect stabile, ma refer fara crashuri sau probleme grave.

O seara faina.
______________________________________________________________________________________________________________

Imagine

______________________________________________________________________________________________________________

Înapoi la “Mica publicitate”