Servicii pronosticuri: Pariuri sportive R.S Pronos

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Deconectat
Ratony Montana
Membru Club
Membru Club
Reputație: Membru club permanent
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 6
Mulțumiri primite: 18

Re: Servicii pronosticuri: Pariuri sportive R.S Pronos

Mesajde Ratony Montana » 17 Ian 2018, 22:38

Pare rău, am fost ocupat zilele astea, suntem pe 3/4 pe just4metin, azi am jucat Valencia și Barcelona care cel mai probabil o sa fie câștig, ne punem înapoi pe treaba pe j4m de mâine, mult noroc :)

Deconectat
Ratony Montana
Membru Club
Membru Club

Mesajde Ratony Montana » 28 Feb 2018, 19:39

up

Deconectat
B.Eduard
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Blogger
Super Ad Moderator
Realizator reclame Metin2
Membru Club (permanent)
Fost Lider Super Moderatori
Fost Lider Ad Moderatori
Fost Lider Designeri
Fost Designer
✉ Skype: b.eduard96
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 134

Mesajde B.Eduard » 28 Feb 2018, 20:06

De la metin2 la pariuri, bun așa.
Eu lucrez la Fortuna Bet, și îți zic că vin oameni disperați cu pariuri care zic ei ”cele mai sigure posibil” și bagă zeci de milioane pe bilete, chiar am rămas tâmpit că există așa ceva. Totul depinde și de noroc, uneori se câștigă, uneori nu.
Merită să bagi sume mari, dar să fie și meciuri plauzibile nu vise în cer cum văd aproape 200 oameni pe zi...la mine la agenție, cel mai frumos bilet câștigat de 134 milioane, a fost băgat cu 7 lei - 15 meciuri (pronosticurile meci 1-2, 1 sau 2). Oricum foarte tare ideea, dar ca să prindă calumea ai nevoie și de ceva acte, pentru că știi cum sunt oamenii...dacă nu au în ce să creadă, nici nu vor să audă de așa ceva. Succes!
// Servicii design, prezentări servere metin2 (skype: b.eduard96) pentru detalii!
portofoliu: http://just4metin.ro/mica-publicitate/servicii-design-prezent-metin2-t44700.html

Deconectat
Ratony Montana
Membru Club
Membru Club

Mesajde Ratony Montana » 08 Apr 2018, 17:54

B.Eduard scrie:De la metin2 la pariuri, bun așa.
Eu lucrez la Fortuna Bet, și îți zic că vin oameni disperați cu pariuri care zic ei ”cele mai sigure posibil” și bagă zeci de milioane pe bilete, chiar am rămas tâmpit că există așa ceva. Totul depinde și de noroc, uneori se câștigă, uneori nu.
Merită să bagi sume mari, dar să fie și meciuri plauzibile nu vise în cer cum văd aproape 200 oameni pe zi...la mine la agenție, cel mai frumos bilet câștigat de 134 milioane, a fost băgat cu 7 lei - 15 meciuri (pronosticurile meci 1-2, 1 sau 2). Oricum foarte tare ideea, dar ca să prindă calumea ai nevoie și de ceva acte, pentru că știi cum sunt oamenii...dacă nu au în ce să creadă, nici nu vor să audă de așa ceva. Succes!

Ai multa dreptate, trebuie sa fim realisti nimic nu este sigur dar poti face in asa fel incat sansele de castig sa fie mult mai mari fiind realist. Mersi pt. parere :D

Înapoi la “Mica publicitate”