-->Tehnician metin2<--

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Deconectat
bagabontoral65
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 1

Re: -->Tehnician metin2<--

Mesajde bagabontoral65 » 28 Iun 2017, 19:05

Taz scrie:
Marggraf scrie:Cine are ochi,o să vadă ca cei care au dat hate aici ,nu au nici o legatura,nici o concluzie,doar niste vorbe in vant..Imi spun ca ma dau drept alcnv,cand defapt am spus cine sunt,ce am facut si ce fac,cei drept o mica parte,dar ma asteptam la acest tip de oameni,nu credeam ca sunt asa ambitiosi,dar ma asteptam.Nu inteleg cum ma dau drept alcineva.
Unul recunoaste ca este ceva personal,altul nu inteleg ce vrea de la viata si care e rostul lui in acest topic(probabil are nevoie de atentie si nu stie de unde sa o ia..).Au spus ca vor fapte concrete,le-am aratat,un srv mare care foloseste sursa si 50% din sf facute de mine,un sf care are toate astea de peste 2 ani de la mine si este online si acum ,si are mai multi jucatori decat au avut ei vreodata,ce vrei mai mult de atat? EI au ce sa arate?Probabil nu.Stati linistiti,stiu c++,daca mai cer ajutorul pe dev(acolo,nu aici,pt ca aici sunt putini care stiu sa raspunda) nu inseamna ca nu stiu c++/metin sau alte tampenii,ci doar ca nu am gasit rezolvarea,se intampla si la case mai mari...Unul are 30 de mesaje,dar el imi analizeaza fiecare post al meu si il scoate din context astfel aratand ca el este mare smecher...Eu am peste 1000,cred si eu ca gasesti nod in papura cand nu ai deloc alta ocupatie...
Am facut acest topic pentru cei care vor sa faca ceva(srv de metin,rezolve buguri..etc),pentru cei logici(nu pentru unii care vin sa injure,sa caute cearta si sa ceara argumente la ceva ce doar ei stiu) si pentru cei care nu stau 20/24 pe un forum si fara alta viata,cine ma considera de incredere si isi dau seama ca am spus ce era de spus ,bravo lor

Ti-am subliniat două din greșelile care au omorât limba română în acest topic. Noi nu ne-am luat explicit de tine, doar am analizat și am lăsat o părere viitorilor tăi clienți(ceva ce sper că nu o să ai vreodată)

Apropo, ai butonul de edit, dar la cât de developer ești tu nu cred că ai auzit de el.

Imagine

gata devule ca deja ma enervezi pe mine , ai facut fix o pu.la de cand te stiu eu pe tine pe forum , omu asta macar a facut ceva asa ca jales te-n mor.tii ma--tii de rapandula .

Ps: nu am fost platit sa fac asta

Deconectat
sinnoptic
Fost Super Moderator
Fost Super Moderator
Reputație: >>>>>>>>>>>>>>
› Fost Super-Moderator J4M
› Fost Moderator J4M
› Fost Trial Moderator J4M
› Membru J4M
>>>>>>>>>>>>>>
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 69
Mulțumiri primite: 25

Mesajde sinnoptic » 28 Iun 2017, 19:12

Numa gura e de Taz ăsta.
Cât despre Margraff, îl contactează cine are nevoie , nu mai mâncaţi bomboane pe aici devilor

Retras de pe această comunitate

Deconectat
Taz
Membru Club
Membru Club
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 6
Mulțumiri primite: 53

Mesajde Taz » 28 Iun 2017, 19:14

sinnoptic scrie:Numa gura e de Taz ăsta.
Cât despre Margraff, îl contactează cine are nevoie , nu mai mâncaţi bomboane pe aici devilor

Tu ca super moderator care dai țeapă pentru 1 euro comentezi? =)))))))))

Deconectat
bagabontoral65
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde bagabontoral65 » 28 Iun 2017, 19:18

Taz scrie:
sinnoptic scrie:Numa gura e de Taz ăsta.

Tu ca super moderator care dai țeapă pentru 1 euro comentezi? =)))))))))

vreau atentie
de mine nu zici nimic ma ?

Deconectat
Marggraf
Nivel 6
Nivel 6
Status: Loading
Server Metin2: loading...
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 38
Mulțumiri primite: 38

Mesajde Marggraf » 28 Iun 2017, 20:00

Taz scrie:
Marggraf scrie:Cine are ochi,o să vadă ca cei care au dat hate aici ,nu au nici o legatura,nici o concluzie,doar niste vorbe in vant..Imi spun ca ma dau drept alcnv,cand defapt am spus cine sunt,ce am facut si ce fac,cei drept o mica parte,dar ma asteptam la acest tip de oameni,nu credeam ca sunt asa ambitiosi,dar ma asteptam.Nu inteleg cum ma dau drept alcineva.
Unul recunoaste ca este ceva personal,altul nu inteleg ce vrea de la viata si care e rostul lui in acest topic(probabil are nevoie de atentie si nu stie de unde sa o ia..).Au spus ca vor fapte concrete,le-am aratat,un srv mare care foloseste sursa si 50% din sf facute de mine,un sf care are toate astea de peste 2 ani de la mine si este online si acum ,si are mai multi jucatori decat au avut ei vreodata,ce vrei mai mult de atat? EI au ce sa arate?Probabil nu.Stati linistiti,stiu c++,daca mai cer ajutorul pe dev(acolo,nu aici,pt ca aici sunt putini care stiu sa raspunda) nu inseamna ca nu stiu c++/metin sau alte tampenii,ci doar ca nu am gasit rezolvarea,se intampla si la case mai mari...Unul are 30 de mesaje,dar el imi analizeaza fiecare post al meu si il scoate din context astfel aratand ca el este mare smecher...Eu am peste 1000,cred si eu ca gasesti nod in papura cand nu ai deloc alta ocupatie...
Am facut acest topic pentru cei care vor sa faca ceva(srv de metin,rezolve buguri..etc),pentru cei logici(nu pentru unii care vin sa injure,sa caute cearta si sa ceara argumente la ceva ce doar ei stiu) si pentru cei care nu stau 20/24 pe un forum si fara alta viata,cine ma considera de incredere si isi dau seama ca am spus ce era de spus ,bravo lor

Ti-am subliniat două din greșelile care au omorât limba română în acest topic. Noi nu ne-am luat explicit de tine, doar am analizat și am lăsat o părere viitorilor tăi clienți(ceva ce sper că nu o să ai vreodată)

Apropo, ai butonul de edit, dar la cât de developer ești tu nu cred că ai auzit de el.

Imagine

Prima e o prescurtare,iar la a 2-a e problema de la tastatura..dar daca te ajuta cu ceva..da,am gresit
Imagine

Imagine

Deconectat
Marggraf
Nivel 6
Nivel 6

Mesajde Marggraf » 28 Iun 2017, 20:01

Nu inteleg dc se sterg doar anumite comentarii de aici...unu da,4 nu,pe ce baza se face selectie nu prea inteleg...
Imagine

Imagine

Deconectat
bagabontoral65
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde bagabontoral65 » 28 Iun 2017, 20:18

Marggraf scrie:Nu inteleg dc se sterg doar anumite comentarii de aici...unu da,4 nu,pe ce baza se face selectie nu prea inteleg...

estem pe preferinte la Donici pe forum ^_^

Deconectat
Marggraf
Nivel 6
Nivel 6

Mesajde Marggraf » 28 Iun 2017, 20:25

Probabil nu e chiar asa..
Imagine

Imagine

Deconectat
itsirc
Nou Venit
Nou Venit
Status: I'm fine, thank you for your attention.
Server Metin2: Yunix
Regat: Jinno
Mulțumiri primite: 0

Mesajde itsirc » 29 Iun 2017, 13:48

Se pricepe, recomand, e de incredere. :D \:D/
Imagine

Deconectat
Marggraf
Nivel 6
Nivel 6