VAND SERVERFILES PREMIUM!

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Conectat
ManiacRobert
Developer
Developer
Reputație: Membru Club Permanent
Nume anterior: R.Gabriel.
Status: I-o dau lui Chuli
Server Metin2: Dinastry-World
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 137
Mulțumiri primite: 147

Re: VAND SERVERFILES PREMIUM!

Mesajde ManiacRobert » 28 Aug 2018, 16:51

Spune-mi un exploit pe care l-ai rezolvat.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Conectat
Hello
Membru Club
Membru Club
Reputație: ©
► ♕ Hater de meserie.
► ✯ Fondator Shayne2.
► ☺ Family power.♥
► ♛ Moldovean din nastere.
► ✔ Retarded mode activated.
► ✔ Membru Club Permanent
©
Status: Hater.
Server Metin2: Nu conteşte.
Autentificat prin: Android
Mulțumiri acordate: 92
Mulțumiri primite: 92

Mesajde Hello » 28 Aug 2018, 17:16

Pe langa ca mai esti si din oras cu mine, mai postezi si rahaturi si eu care credeam ca am "metinisti" de treaba in orasu' asta.

Ce ai tu premium acolo boy?

1. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ? That is premium ?
2. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ? That is premium ? Unde e efectu ala de la arma?
3. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ? Asezarea butoanelor acolo... parca ai aruncat tu -cenzurat- pe inventar.

Ce ai bagat tu acolo e fix 0, totul e pe net, deja fixate (si nici alea fixate nu-s prea fixate, deoarece multe systeme de pe net "alea fixate" au si ele exploit-uri)

Cand faci un topic de genu, trebuie sa ai niste lucruri in vedere my boy.

1. Trebuie sa fie frumos aranjat, cu poze clare in care sa nu se surprinda rahaturi, gen icoanele de pe inventar, alea nu au ce cauta acolo, mai bine le gaseai alt loc. (Trebuie sa arate calitativ ca sa dai impresia de calitativ.)
2.

Syteme existente:
Change-look;
View chest-drop;
mount like horse;
title by lent;
offline-shop;
search shop;
effect item;
costume weapon;
esarfe scalate;
limita yang scoasa;
timp de schimbare bonus scoasa;
adauga si schimba permanente;
marmura a fost inlaturata, poti adauga 5 bonusuri cu "Adauga bonus";
meley, razador si nemere adaugate;
granny 2.9;
python 2.7;
Target info;
comenzile /ban, /unban si /bb, adaugate;
Sloturile de langa curea functioneaza;
nu poti pune o arma in depozit daca ai echipat un skin;
nu poti dezechipa arma sau armura daca ai echipat un fum;
extra-refine system;
insotitorii nu au nevoie de iteme pentru a creste in nivel, bonusul PM a fost inlocuit cu atac!

pretul este de 80 de euro: client, decrypter, sursa binary, sursa server, sursa config si sursa dumb_proto!
plata bancar sau paypal;

Cu o enumeratie de genu asta se vede clar ca tot ce ai facut a fost in graba, trebuie sa prezinti frumos, bine nu stau eu sa te invat pe tine acum ca-mi pierd timpul acum.

Voi habar nu aveti cum sa faceti sa va vindeti marfa, mai mult faceti sa se pise lumea pe "munca" voastra.

Inainte sa faci un topic de genu, gandeste-l.
Daca v-am facut sa va simtiti ofensati mi-am facut treaba.

Subscribe here: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Imagine

Daca tot mi-ai copiat ideea cu semnatura trecuta, copiaz-o si p-asta.

Deconectat
Penguin
Nivel 2
Nivel 2
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: None
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 21
Mulțumiri primite: 4

Mesajde Penguin » 28 Aug 2018, 22:29

Hello scrie:Pe langa ca mai esti si din oras cu mine, mai postezi si rahaturi si eu care credeam ca am "metinisti" de treaba in orasu' asta.

Ce ai tu premium acolo boy?

1. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ? That is premium ?
2. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ? That is premium ? Unde e efectu ala de la arma?
3. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ? Asezarea butoanelor acolo... parca ai aruncat tu -cenzurat- pe inventar.

Ce ai bagat tu acolo e fix 0, totul e pe net, deja fixate (si nici alea fixate nu-s prea fixate, deoarece multe systeme de pe net "alea fixate" au si ele exploit-uri)

Cand faci un topic de genu, trebuie sa ai niste lucruri in vedere my boy.

1. Trebuie sa fie frumos aranjat, cu poze clare in care sa nu se surprinda rahaturi, gen icoanele de pe inventar, alea nu au ce cauta acolo, mai bine le gaseai alt loc. (Trebuie sa arate calitativ ca sa dai impresia de calitativ.)
2.

Syteme existente:
Change-look;
View chest-drop;
mount like horse;
title by lent;
offline-shop;
search shop;
effect item;
costume weapon;
esarfe scalate;
limita yang scoasa;
timp de schimbare bonus scoasa;
adauga si schimba permanente;
marmura a fost inlaturata, poti adauga 5 bonusuri cu "Adauga bonus";
meley, razador si nemere adaugate;
granny 2.9;
python 2.7;
Target info;
comenzile /ban, /unban si /bb, adaugate;
Sloturile de langa curea functioneaza;
nu poti pune o arma in depozit daca ai echipat un skin;
nu poti dezechipa arma sau armura daca ai echipat un fum;
extra-refine system;
insotitorii nu au nevoie de iteme pentru a creste in nivel, bonusul PM a fost inlocuit cu atac!

pretul este de 80 de euro: client, decrypter, sursa binary, sursa server, sursa config si sursa dumb_proto!
plata bancar sau paypal;

Cu o enumeratie de genu asta se vede clar ca tot ce ai facut a fost in graba, trebuie sa prezinti frumos, bine nu stau eu sa te invat pe tine acum ca-mi pierd timpul acum.

Voi habar nu aveti cum sa faceti sa va vindeti marfa, mai mult faceti sa se pise lumea pe "munca" voastra.

Inainte sa faci un topic de genu, gandeste-l.

sincer, nu sunt vreun mare tehnician acum, insa ma descurc cu cateva chestii, insa, multumesc frumos, apreciez critica constructiva :D

Conectat
Secret
Nou Venit
Nou Venit
Server Metin2: Metin2ro
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 2

Mesajde Secret » 28 Aug 2018, 22:52

De ce va aruncati toti ca sunt gratuite pe internet? 80% din care ati postat aici, habar nu aveti sa instalati sistemele, si ce mai zic unii de 4zile? Poate 400 de zile, avand in vedere ca majoritatea nu stiti sa le instalati. Poate sunt oameni care vor sa cumpere ceva pentru inceput, si ii place conceptul acestui baiat s.a.m.d. Ciuda asta ca nu vindeti si voi ceva, nu va lasa sa lasati pe altcineva sa o faca. O sa muriti in spatele calculatorului unii, doamne, ce copii fara viitor.

Deconectat
Penguin
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Penguin » 29 Aug 2018, 23:27

Secret scrie:De ce va aruncati toti ca sunt gratuite pe internet? 80% din care ati postat aici, habar nu aveti sa instalati sistemele, si ce mai zic unii de 4zile? Poate 400 de zile, avand in vedere ca majoritatea nu stiti sa le instalati. Poate sunt oameni care vor sa cumpere ceva pentru inceput, si ii place conceptul acestui baiat s.a.m.d. Ciuda asta ca nu vindeti si voi ceva, nu va lasa sa lasati pe altcineva sa o faca. O sa muriti in spatele calculatorului unii, doamne, ce copii fara viitor.

sincer, nu judec pe absolut nimeni, recunosc, nu sunt vreo mare tehnician, insa, am lucrat destul de mult la asa ceva, si am zis, poate reusesc sa fac ceva, ceva...

Deconectat
Penguin
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Penguin » 31 Aug 2018, 22:27

up

Deconectat
ZeNu
Membru Club
Membru Club
Nume anterior: Elijah, .Axel, Thomas Shelby
Server Metin2: Assindria
Mulțumiri acordate: 70
Mulțumiri primite: 137

Mesajde ZeNu » 31 Aug 2018, 22:33

Continutul nu mi se pare nimic wow, totul este deja existent pe google. Nu este spus cu rautate.
"Vand Serverfiles" si suna ok. Despre restul, depinde din ce punct de vedere privesti lucrurile si mna, cam asta e.
______________________________________________________________________________________________________________

Imagine

______________________________________________________________________________________________________________

Deconectat
Penguin
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Penguin » 01 Sep 2018, 01:55

Thomas Shelby scrie:Continutul nu mi se pare nimic wow, totul este deja existent pe google. Nu este spus cu rautate.
"Vand Serverfiles" si suna ok. Despre restul, depinde din ce punct de vedere privesti lucrurile si mna, cam asta e.

dupa cum am mai spus cuiva, apreciez critica constructiva ;)

Conectat
Nahual
Membru Club
Membru Club
Status: Se putea si mai bine.
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 44

Mesajde Nahual » 03 Sep 2018, 08:09

E posibil ca raspunsul meu sa fie dat prea tarziu sau sa nu-si mai aiba rostul. Totusi:
Prietene, poti sa o iei cum vrei, eu doar zic adevarul. Ce ai tu acolo este cartof v5(cumparat sau luat de pe forum cand s-a postat), cu inca 3 sisteme bagate. Si, din cate vad, tu incerci sa faci resell la un serverfiles creat de altcineva, la care ai mai adaugat 2-3 chestii gratuite de pe internet.
Totusi, chiar daca este creat de Cartof, asta nu inseamna ca este si extrem de stabil, lucru pe care nu-l stiai, evident.
Un mic exemplu:
Deschide-l si o sa vezi toata baza de date banata, putin cate putin, unul cate unul, pentru ca protectiile nu sunt fixate- acestea fiind fixate de catre Cartof dupa ce serverfiles-ul a fost publicat pe net.
Dupa tot ce am scris mai sus pot sa zic, cu toata caldura si sinceritatea, ca NU recomand.

Conectat
Klaus Mikaelson
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Nume anterior: Spyke
Status: Always and forever
Server Metin2: Nu joc
Mulțumiri acordate: 156
Mulțumiri primite: 254

Mesajde Klaus Mikaelson » 07 Sep 2018, 14:15

Este o sumă măricică pentru asemenea serverfiles!

Acum vorbim despre hate este adevarat ca tot ce contine e free pe net dar un baiat care nu are cunoştinţele necesare i se pare o bomboană serverfiles-ul nu toţi sau înăscut "developeri"

Ar fi frumos să ai un vps de teste să vada si ei dacă are buguri sau nu ce conţine etc!

Înapoi la “Mica publicitate”