-Interzis- ~ Server PvM Hard ~ -Interzis- [rp!]

Aici vei gasi arhiva Serverelor Certificate.
Deconectat
sevenhit
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Metin2World
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: -Interzis- ~ Server PvM Hard ~ -Interzis- [rp!]

Mesajde sevenhit » 22 Mar 2015, 18:57

Un singur cuvant am de zis, MASTERPIECE. Daca serveru se va prezenta lafel ca si descrierea, cu sau fara playeri eu tot il joc. Mai intai de toate, pentru cei ce zic, sunt gol, dupa care cauta alt sv :/ va intreb eu ... cum pnm vreti sa se populeze sv, daca toti faceti lafel ? Eu o sa intru, impreuna cu alti 5 6 pr, cu care deja am vorbit, va asteptam regat rosu ^^ ign : YoXp, sau alte regate, idk. Un singur lucru as dori :3 sa fie pose cu bule :3 god i love it :3. E o vorba buna care spune, "Daca vrei sa faci ceva bine, fa'o cu mana ta" si omu asta asa a facut, deaceea pt asta, are respectele mele. Imi place felu in care ai abordat descrierea, cu putine glume ici colo, arata ca nu te intereseaza sa fi formal, ca alti, in foame dupa bani, sper totusi ca sa pui donatii, dar in limita bunului simt, totusi trebuie sa primesti si tu ajutor financiar, asta inseamna o comunitate ^^. Eu in viitorul foarte apropiat, urmeaza sa plec undeva la munca ^^ in strainatate, daca pana atunci sv se mentine, no metter what, promit sa te ajut cu plata host'ului pentru 6 ch'uri :). Pana atunci, iti urez mult succes cu sv, pentru ca arata impecabil, de la site pana la client, si sisteme. Sper ca sa nu faci discriminari de gen "P2W", nu as dori, sa vad, acadele in shop, dar sa nu poti dropa in joc ( ex ). Va astept in numar cat mai mare pe sv, daca nu intriati nu se populeaza. Pentru prima data in ultimi ani, cred cu tarie, ca mai exista o sansa pentru sv'e de calitate, in Romania, nu numai internationale, sau germane!!!
PS : Nu am intrat inca pe client, dar revin cu edit dupa primele 30 de lvl'e.
EDIT : LvL 15 - Impresie - Server se comporta bine, 2 ch'uri, bani se fac nici greu dar nici bine, destul cat sa asigure un joc placut. Este gol ? :/ Da, de un singur player am dat in 30 de min de joc. Dar nu constituie asa o problema :) daca o tine asa cum e, sunt sigur ca sv o sa se populeze, asa ca profit cat inca sunt pintre primi ^^. As avea desigur niste sugesti, pe care sunt sigur ca nu le va lua in considerare, dar, sistemu de level pentru pet'uri cat si distribuire a abilitatilor, ar fi interesant, sa poti sa-ti cresti nivelul pet'ului si sa bagi puncte. EX : Sigiliu rufus : Abilitati : VIT/STR/DEX/INT : MAX LVL 20 : 20 pct, le distribui dupa bunul plac. SIGILIU PHEONIX : Abilitati : CRTK/PATRUNZ etc etc !! Sistemu de quest'uri, ar fi o idee superba, cat mai multe quest'uri, personalizate, din 5 in 5 sau 10 in 10 lvl'e, just4fun!! In rest, nimic de comentat in plus. Pana aici server este superb :).
Last Edit : Tsss, mare pacat, server este cu siguranta, unu dintre cele mai bune servere' la momentu actual', dar lipsa de playeri isi spune cuvantu drastic... prespun ca ati ratat mult deschiderea.... o singura rezolvare am in cap in acest moment. Intr-un weekend fa niste event'uri :) OX'uri, pvm, creste putin rata exp, yang etc ... anunta-l cu o saptamana inainte, ca o mare deschidere, in cazu tau redeschidere, ceva sa atraga playeri sa intre, in numar mai mare. Daca ar intra toti pentru "event-urile" respective, poate poate cand s-or vedea vre-o 50-100 playeri on :) vor si ramane... lasa' 1 saptamana de exp crescut ... sa-i faci sa ramana pe aia 100 timp de 1 sapt, si dupa iti garantez eu ca vor veni si alti :), dar cu 8-10 playeri pe zi, nu o sa ajungi nicaieri. !! Bafta cu sv. Munca foarte buna depsusa degeaba :(. Chiar imi pare rau pentru acest sv...
Ultima oară modificat 25 Mar 2015, 22:32 de către sevenhit, modificat 1 dată în total.

Deconectat
[GA]Danut.
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi ^.^
Regat: Jinno

Mesajde [GA]Danut. » 23 Mar 2015, 15:34

Slabut la playeri.

Deconectat
Hulk.
Nivel 1
Nivel 1
Status: FlowJamaica
Server Metin2: WoR
Regat: Chunjo

Mesajde Hulk. » 25 Mar 2015, 16:25

Cea mai buna descriere pe care am vazut-o vre-o data.Bravo pt munca depusa.
Esti kostoman ? Cel de la OT, nu?

Haideti sa populam serverul, poate fii #1 in cateva saptamani.
Tine tare garda !

Înapoi la “Arhivă”