Play-Rullz.ro

Deconectat
MenDarK
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Nu Mai JOC !
Server Metin2: Nu Mai JOC !
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Play-Rullz.ro

Mesajde MenDarK » 31 Mai 2016, 20:35

Jaroslaw scrie:
Imagine

Atitudine execrabilă dragul meu MenDarK
În mesajul de mai sus, te semnezi Aleksei
Intrând pe forumul Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. observ că ai gradul de Administrator
Un Administrator nu citeşte regulile unui forum ?

Imagine

Ca să nu mai zic de restul membrilor echipei de pe forumul vostru .
Ei scriu o regulă şi tot ei o încalcă...

Uite ce spune o regulă din regulamentul secţiunii "Critică-mi Site-ul"

Ridicarea subiectului cu mesaje de nuanţa UP, se va efectua doar de către autorul acestuia. Orice alţi membri care ridică un subiect cu mesaje UP vor fi sancţionaţi cu avertisment.

Tu de ce postezi mesaje de tip UP ? Ce fel de Administrator eşti tu ?

Ca atare, nu recomand forumul - Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Prietene , acel cont a fost imprumutat si subiectul a fost postat de pe acel cont , daca nu stii sa aflii un ip ,e clar . Nu-mi venii tu mie cu atitudinea asta de moderator , ca sunt constient de regulament . Eu zic mai bine sa-ti vezi de treaba .

#ONL Recrutari deschise !
Ultima oară modificat 31 Mai 2016, 20:46 de către Kaczynski, modificat de 3 ori în total.
Motiv: Nu mă interesează de împrumuturile tale . Regula e regulă şi se aplică . Doar autorul poate ridica subiectul !!! Nu-mi spui tu mie când şi unde să-mi fac treaba .

Deconectat
sHyneFX
Nivel 1
Nivel 1
Status: La munca
Server Metin2: Toate
Mulțumiri acordate: 19
Mulțumiri primite: 6

Mesajde sHyneFX » 02 Iun 2016, 13:47

Jaroslaw scrie:
Mi-am dat seama de reputația forumului după ce am citit comentariile utilizatorului Gonomzila și limba pe care acesta o afișează.
Prin urmare, forumul nu merită să fie populat !!!
GameruBandit scrie:Fara suparare dar nu merita staffu face ce vrea el nu merita pur si simplu nu va bagati ! Iei ad moderator in 1 zi! si daca tu iti expui parerea iei remove ! deci pur si simplu nu merita

Ce au zis acești băieți drăguți +
Am intrat de curiozitate sa vad cum este acest forum . Am observat ca jos scrie stil creat de Play-Rullz :-? eu cred că este tema veche de pe j4m nimic schimbat , doar cateva culori :))) , + imaginile care sunt înaintea forumului luate de pe d1c si puse "perfect " , si ultima adăugare - forumul nu are nici 60 de membrii si deja aveti topic cu prețurile unei promovare ca cele de pe j4m . Un forum care se gandeste doar la scosul banilor din promovări . Semnat RG-Squads B-)

[ Postat de pe iPhone ] Imagine
Imagine
N-am nimic diferit, am ceva special.
Sunt super-băiat, nu superficial

Deconectat
MenDarK
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Nu Mai JOC !
Server Metin2: Nu Mai JOC !
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Mesajde MenDarK » 05 Iun 2016, 01:15

sHyneFX scrie:
Jaroslaw scrie:
Mi-am dat seama de reputația forumului după ce am citit comentariile utilizatorului Gonomzila și limba pe care acesta o afișează.
Prin urmare, forumul nu merită să fie populat !!!
GameruBandit scrie:Fara suparare dar nu merita staffu face ce vrea el nu merita pur si simplu nu va bagati ! Iei ad moderator in 1 zi! si daca tu iti expui parerea iei remove ! deci pur si simplu nu merita

Ce au zis acești băieți drăguți +
Am intrat de curiozitate sa vad cum este acest forum . Am observat ca jos scrie stil creat de Play-Rullz :-? eu cred că este tema veche de pe j4m nimic schimbat , doar cateva culori :))) , + imaginile care sunt înaintea forumului luate de pe d1c si puse "perfect " , si ultima adăugare - forumul nu are nici 60 de membrii si deja aveti topic cu prețurile unei promovare ca cele de pe j4m . Un forum care se gandeste doar la scosul banilor din promovări . Semnat RG-Squads B-)

[ Postat de pe iPhone ] Imagine

Amice , eu zic s-o iei mai usor , defapt in acel mesaj este vorba despre cu totul altceva. Despre aducerea de membrii si in schimbul acestui serviciu sa poata castiga un premiu , un anunt , global etc.
"
Salut! Dupa cum spune titlul este Concurs Promovare.
Ce trebuie sa faci.
1.Aduci 5 membri pe comunitate, primesti Anunt global pe comunitate cu ce vrei tu.
2.Aduci 15 membri pe comunitate primesti Anunt in AdCode.
3.Aduci 30 membri pe comunitate primesti Anunt Banner Jos(footer)
4.Aduci 40 membri pe comunitate primesti Anunt Banner sus(header)

Detalii despre reclame ai la link-ul urmator: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Nu incercati sa va faceti "N" conturi, pentru ca fiecare cont este verificat IP.(Membri adusi trebuie sa fie cat de cat activi si sa-mi confirme cine la adus.)

Timpul de promovare pe comunitate este de 30 de zile."

Conectat
Kaczynski
Ad Moderator
Ad Moderator
Reputație: #//
------------------------------------------------
►Ad. Moderator J4M [3/3 Pct.]
►Super Moderator J4M [3/3 Pct.]
►Moderator J4M [3/3 Pct.]
►Trial Moderator J4M
►Membru Club J4M [Permanent]