Caut oameni cu care sa colaborez

Deconectat
ufk ro 96
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: metin2 ro
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Caut oameni cu care sa colaborez

Mesajde ufk ro 96 » 05 Iun 2016, 15:43

Caut o persoana sau mai multe care sa imi poata face un servar dupa bunul meu plac(am in plan 3 tipuri de servare, pvp,pvm easy,pvm hard, pe toate doresc sa le pun in aplicare).Doresc ca acest servar/e sa se ridice la standardele cele mai intalte, deoarece detin un servar propriu de 10 tera unde am de gand sa hostez aceste servare, deci nu ar fi o problema in acest sens.

Drept rasplata ofer bani reali sau giga de pe servar (de care persoana respectiva sa dispuna cum doreste, sa faca servar sau sa il dea in folosinta pentru obtinere de profit).

Doresc ca acea persoana/acele persoane sa fie de incredere pentru ca voi avea nevoie permanent de asistenta lor(prin permanent ma refer la faptul ca in momentul in care apar probleme cu servarul de metin aceste persoane sa le rezolve de graba).

Pot oferi acei 100 giga permanent atata timp cat colaborez cu respectiva persoana(doresc o colaborare de durata, de anii de zile), sau pot oferii bani reali pentru aceste servicii.Totul este negociabil.

Intaietate vor avea persoanele care se afla in zona BANAT, mai cu seama in Timisoara-Lugoj pentru ca doresc sa cunosc personal oamenii cu care lucrez, dar nu sunt excluse si celelalte persoane, atata timp cat sunt de buna credinta, sunt dispun sa colaborez cu ele.

Pentru mai multe detalii, ma puteti gasi la adresa de skype, geanny_marinica

Deconectat
B.Eduard
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Super Ad Moderator
Lider Ad Moderatori
Membru Club (permanent)
Fost Lider Super Moderatori
Fost Designer
Realizator reclame metin2
Mulțumiri acordate: 16
Mulțumiri primite: 66

Re: Caut oameni cu care sa colaborez

Mesajde B.Eduard » 03 Iul 2016, 13:13

Arhivat!
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Cele mai bune firme de hosting metin2, website, cs, sa:mp,etc.
// Servicii design, prezentări servere metin2 (skype: b.eduard96) pentru detalii!
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. (click aici)

Înapoi la “Arhivă”