[Exclusiv]ServerFilles PVP-METIN2 GM MODE #V12

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
DarkOfLegend
Nivel 2
Nivel 2
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: www.metin2arion.ro
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 0

Re: [Exclusiv]ServerFilles PVP-METIN2 GM MODE #V12

Mesajde DarkOfLegend » 28 Mai 2016, 16:57

[GM]Kent scrie:Ce e facut ma de voi ??? Implementari vai de capu vostru , svf-u e facut de kayabe , asta nici la descriere nu stie ce zice dai pace cauta atentie in topic saracu , nici nu stie nimic despre serverfiles , PS: Nu recomand svf-ul , dece? , pt ca are backdoor in el + buguri la npc-uri , nu e svf-u original orcum , db-u nu e original-ul .

In cazul in care nu stii nu esti singurul cu sf PVP asa ca taci. Si stiu ca are backdoor pt ca eu l-am bagat deoarece eram foarte sigur ca o sa imi iau teapa dupa ce voi termina sf-ul asta... Asa ca mai bine stai draq in banca ta si nu mai comenta daca nu stii. Nu este nici un sf al lui kayabe (nici nu stiu cine este si nici nu vreau).

Deconectat
[Mihaii.]
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: #D<3
Server Metin2: Metin2Akros.com
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 23
Mulțumiri primite: 7

Mesajde [Mihaii.] » 28 Mai 2016, 17:00

Backdoor-ul a fost scos de prima dată copile ;)) , Întreabă-l pe Adrian a cui a fost sf-ul ăsta, înainte să comentezi aiurea, asigură-te că ştii despre ce este vorba, ştiu că nu mă cunoşti ;) Întreabă-l pe Adrian cine sunt.. Nu încerca să te dai "cocoş" pentru că nu eşti.
Imagine

Conectat
hamasoul
Nivel 4
Nivel 4
Server Metin2: N-am
Mulțumiri acordate: 22
Mulțumiri primite: 18

Mesajde hamasoul » 29 Mai 2016, 08:38

[GM]Kent scrie:
hamasoul scrie:Serverfilesul merge, am fost tehnicianul,vă poate confirma Mihai+ că ți l-am dat pentru tine.Copyright Ulty. & Bogdan.
[Mihaii.] scrie:
DarkOfLegend scrie:[Mihaii.], te rog pune copyright-ul Dark. & Ulty. ca de noi a fost modificat asa ca....

Iar userul la navicat este : pvpmetin2

De ce aş pune Dark. & Ulty, daca e sf-ul meu? /:)
Totuşi ca sa-ţi faci +1 .. N-am ce zice.
[GM]Kent scrie:
DarkOfLegend scrie:Mai baiete. Sf-ul aste este facut de mine, adi si KENT(de pe PVP metin2). Asa ca nu mai incerca sa minti ca iti fac reclamatie pt ca nu ai pus copyright. Tu nici macar userul de la navicat nu il stiai, asa ca mai bine ai tacea. Cica sa fac +1??? Crezi ca ma intereseaza sa fac +1 un msj? :)))

Ce e facut ma de voi ??? Implementari vai de capu vostru , svf-u e facut de kayabe , asta nici la descriere nu stie ce zice dai pace cauta atentie in topic saracu , nici nu stie nimic despre serverfiles , PS: Nu recomand svf-ul , dece? , pt ca are backdoor in el + buguri la npc-uri , nu e svf-u original orcum , db-u nu e original-ul

Kent, ești prost cu diplomă.
1) Nu mai începe cu by Kayabe că e signe cu un pack de 80 armuri+arme .
2) Eu am implementat toate costumele 2015-2016
3) Bogdan (Dark) a realizat 80% din shopuri.
4) A reparat mapa Ox+ a rezolvat o grămadă de erori syserr.
5) Ești analfabet.
6) Tu nu ai făcut nimic la acest serverfiles pentru că nu ști.
7) Backdoor nu mai are, eu i l-am dat clean lui Mihai.
8) RESPECTĂ MUNCA ALTORA ȘI VEI FI RESPECTAT !
9) SERVERFILESUL ARE UN FIREWALL ANTI-DDOS (dacă nu l-a șters Mihai), blochează orice atac UDP sub 1 GB/s.

Deconectat
DarkOfLegend
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde DarkOfLegend » 29 Mai 2016, 10:46

Kent, tie in max 2-3 minute ti se incarca syserr ( 300mb) si nu exagerez... Ti-am rezolvat erorile, ti-am facut sf-ul, clientul si eram 100% sigur ca ne vom lua teapa asa ca am bagat backdoor in game. Daca esti prost si nu stii sa scoti un backdoor inseamna ca nu ai ce cauta sa iti faci metin. Chiar crezi ca esti asa important? Zi ms ca nu ti-am bulit sf-ul de tot ca puteam sa fac asta. Sf-ul asta e facut asa pe moca si tu vi pe forum si spui ca e sf-ul nu stiu cui... Putin respect ca ti-am facut sf-ul pe moca. Nu suport pripasii ca tine care vor sa primeasca laude pe spatele altora si care nici nu recunosc cine a muncit la acest sf... Poate kayabe ti-a scos backdoor-ul si ti-a mai implementat ceva, dar serverul este facut 80-85% de noi.

Deconectat
#Kent
Membru Club
Membru Club
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 3

Mesajde #Kent » 29 Mai 2016, 10:53

DarkOfLegend scrie:Kent, tie in max 2-3 minute ti se incarca syserr ( 300mb) si nu exagerez... Ti-am rezolvat erorile, ti-am facut sf-ul, clientul si eram 100% sigur ca ne vom lua teapa asa ca am bagat backdoor in game. Daca esti prost si nu stii sa scoti un backdoor inseamna ca nu ai ce cauta sa iti faci metin. Chiar crezi ca esti asa important? Zi ms ca nu ti-am bulit sf-ul de tot ca puteam sa fac asta. Sf-ul asta e facut asa pe moca si tu vi pe forum si spui ca e sf-ul nu stiu cui... Putin respect ca ti-am facut sf-ul pe moca. Nu suport pripasii ca tine care vor sa primeasca laude pe spatele altora si care nici nu recunosc cine a muncit la acest sf... Poate kayabe ti-a scos backdoor-ul si ti-a mai implementat ceva, dar serverul este facut 80-85% de noi.

Ba jegosule ia descarca in rasa ma-ti svf-u postat de je-gu asta si VEZI CAT ARE LA SYSERR + SYSLOG RASA VOASTA DE PROSTI , SVF-UL ARE MULTE ERORI ATI LUCRAT PE UN SVF CARE NICI MACAR NU ERA ORIGINALU PROSTILOR , CE ATI FACUT VOI MA ??? IMPLEMENTARI MAMA CE SVF 90% LUCRAT AI DE... , BAI PROSTILOR NU VA MAI LAUDATI CA ATI FACUT 90% DIN SVF , ATI IMPLEMENTAT NISTE CONSTUME CU SURSE FREE PE NET VAI DE VOI MA CICA ( UNICE) MAI TOATE SERVERELE DIN ROMANIA AU ITEMELE , VAI DE VOI MA DOAR CA ATI IMPLEMENTAT SI SCHIMBAT SHOPURILE , VAI DE VOI MA , UN SERVER CA SA ZICI CA E 90% FACUT TREBE SA FIE DE LA ZERO PROSTI DRACU !!!! ( Normal ca prosti ca voi mai ales hamsoul asta esti un afemeiat ma ) ! Hai PA
PS: Ca sa va laudati ca ati creat un proiect mega trebe sa fie de la zero nu un -cenzurat- ce ati facut voi . Vai de voi si va laudati ca stiti ....
Imagine

Deconectat
[Mihaii.]
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin

Mesajde [Mihaii.] » 08 Iun 2016, 15:43

[GM]Kent scrie:
DarkOfLegend scrie:Kent, tie in max 2-3 minute ti se incarca syserr ( 300mb) si nu exagerez... Ti-am rezolvat erorile, ti-am facut sf-ul, clientul si eram 100% sigur ca ne vom lua teapa asa ca am bagat backdoor in game. Daca esti prost si nu stii sa scoti un backdoor inseamna ca nu ai ce cauta sa iti faci metin. Chiar crezi ca esti asa important? Zi ms ca nu ti-am bulit sf-ul de tot ca puteam sa fac asta. Sf-ul asta e facut asa pe moca si tu vi pe forum si spui ca e sf-ul nu stiu cui... Putin respect ca ti-am facut sf-ul pe moca. Nu suport pripasii ca tine care vor sa primeasca laude pe spatele altora si care nici nu recunosc cine a muncit la acest sf... Poate kayabe ti-a scos backdoor-ul si ti-a mai implementat ceva, dar serverul este facut 80-85% de noi.

Ba jegosule ia descarca in rasa ma-ti svf-u postat de je-gu asta si VEZI CAT ARE LA SYSERR + SYSLOG RASA VOASTA DE PROSTI , SVF-UL ARE MULTE ERORI ATI LUCRAT PE UN SVF CARE NICI MACAR NU ERA ORIGINALU PROSTILOR , CE ATI FACUT VOI MA ??? IMPLEMENTARI MAMA CE SVF 90% LUCRAT AI DE... , BAI PROSTILOR NU VA MAI LAUDATI CA ATI FACUT 90% DIN SVF , ATI IMPLEMENTAT NISTE CONSTUME CU SURSE FREE PE NET VAI DE VOI MA CICA ( UNICE) MAI TOATE SERVERELE DIN ROMANIA AU ITEMELE , VAI DE VOI MA DOAR CA ATI IMPLEMENTAT SI SCHIMBAT SHOPURILE , VAI DE VOI MA , UN SERVER CA SA ZICI CA E 90% FACUT TREBE SA FIE DE LA ZERO PROSTI DRACU !!!! ( Normal ca prosti ca voi mai ales hamsoul asta esti un afemeiat ma ) ! Hai PA
PS: Ca sa va laudati ca ati creat un proiect mega trebe sa fie de la zero nu un -cenzurat- ce ati facut voi . Vai de voi si va laudati ca stiti ....

Hai taci ca te-au facut de ras, analfabet micut ce esti :)) . Ce errori ma prostule, ca este acelas sf exact ca al tau, mai taci dracu odata cu prostiile tale din cap. Ce tot atata injuri pe toata lumea,nu vezi ca esti vai de tine :)) Ai ajuns sa te faci de ras si pe j4m :-j Ce am putea sa-ti cerem mai mult... Bump!
Imagine

Deconectat
georgegeo40
Nivel 3
Nivel 3
Status: xgeo.mt2.ro
Server Metin2: ...
Mulțumiri acordate: 3
Mulțumiri primite: 4

Mesajde georgegeo40 » 09 Iun 2016, 23:38

Client?

Deconectat
DarkOfLegend
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde DarkOfLegend » 11 Iun 2016, 19:49

Client, poti sa il descarci de aici si ii schimbi tu ip-ul si ce vrei tu: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
PS: Sper ca nu imi iau iar ban pentru ca am dat un site de unde sa descarce clientul cum am mai patit pe alt cont...

Deconectat
[Mihaii.]
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin

Mesajde [Mihaii.] » 19 Iun 2016, 16:24

COŞ!