Ofer servicii contra cost

Deconectat
Frunza
Nivel 2
Nivel 2
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: #
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 5
Mulțumiri primite: 0

Ofer servicii contra cost

Mesajde Frunza » 11 Iun 2016, 14:20

Pentru cei care nu ma cunosc , sunt detinatorul serverului Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ,server care imi apartine si este online din Iulie 2012.

Pentru mai multe informatii ,ma puteti contacta pe skype: valentin.deian sau telefon: 0749300751 ,pretul il stabilim impreuna.

Deconectat
ZeNu
Nivel 2
Nivel 2
Status: Da.
Server Metin2: Asgard
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 17
Mulțumiri primite: 27

Re: Ofer servicii contra cost. ( serverfiles / db / sursa )

Mesajde ZeNu » 11 Iun 2016, 14:25

Ai bug la weapon costum (x3 refresh cand te dai pe jos dupa mount , ca exemplu ) RIP.

Imagine

Deconectat
NatsuDragneel
Nivel 2
Nivel 2
Server Metin2: Nu am deocamdata
Mulțumiri acordate: 10
Mulțumiri primite: 3

Mesajde NatsuDragneel » 11 Iun 2016, 14:51

ZeNu scrie:Ai bug la weapon costum (x3 refresh cand te dai pe jos dupa mount , ca exemplu ) RIP.

Bug la weapon costum are toata lumea.

Deconectat
ZeNu
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde ZeNu » 11 Iun 2016, 14:52

4SS4SS1N scrie:
ZeNu scrie:Ai bug la weapon costum (x3 refresh cand te dai pe jos dupa mount , ca exemplu ) RIP.

Nu este adevarat=))))

Imagine

Deconectat
NatsuDragneel
Nivel 2
Nivel 2
Server Metin2: Nu am deocamdata
Mulțumiri acordate: 10

Mesajde NatsuDragneel » 11 Iun 2016, 15:05

ZeNu scrie:
4SS4SS1N scrie:

Nu este adevarat=))))

Bug vizual la weapon costum are toata lumea crede-ma. E din fabrica asa :)))

Deconectat
ZeNu
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde ZeNu » 11 Iun 2016, 15:16

4SS4SS1N scrie:
ZeNu scrie:
4SS4SS1N scrie:Bug la weapon costum are toata lumea.

Nu este adevarat=))))

Bug vizual la weapon costum are toata lumea crede-ma. E din fabrica asa :)))

Ai rezolvarea pe net , ce mama dracu ?:@

Imagine

Deconectat
mentalu94
Nivel 2
Nivel 2
Mulțumiri acordate: 3

Mesajde mentalu94 » 11 Iun 2016, 16:23

Bai frunza esti tare ma tata...tocmai ce tia eliminat ieri Vegas subiectul cu acelasi nume si tu vii astazi si il deschizi iar :)) chiar ai o foame mare ba babaiiatule sa faci si tu sinsi lei deo paine =))

Conectat
Marggraf
Membru Club
Membru Club
Status: Loading
Server Metin2: loading...
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 20

Mesajde Marggraf » 11 Iun 2016, 19:49

mentalu94 scrie:Bai frunza esti tare ma tata...tocmai ce tia eliminat ieri Vegas subiectul cu acelasi nume si tu vii astazi si il deschizi iar :)) chiar ai o foame mare ba babaiiatule sa faci si tu sinsi lei deo paine =))

postase chiar si dovezi

Deconectat
VegaS™
Developer
Developer
Mulțumiri acordate: 61
Mulțumiri primite: 75

Mesajde VegaS™ » 11 Iun 2016, 23:02

În urma acordului luat pe acel program de socializare prin care am comunicat, ți-a fost specificat ca următorul subiect pe care îl vei face în categoria de Mică publicitate să nu includă informații sau orice altceva legat de sisteme sau părți de cod ce nu îți apartin.

Ca urmare primul post ți-a fost editat și sterse acele imagini pe care după cum am și discutat nu ai nici un drept de a vinde părți din sistemele respective pe forumul acesta.

Ce faci tu înafara forumului că vinzi chestii deja free și că etc. e treaba ta, dar nu aici pe forum. După cum am și specificat nu vrem ca userii acestui forum să se planga de x și y precum că : *Ce carnea mea să fac pe j4m, toți sunt numai tehnicieni,developeri,programatori, instalatori de sisteme, zugravi, tamplari*.

Eu unul cel puțin nu am venit pe această comunitate cu ceva timp în urmă pentru că știam situația de aici că este predominată de voi (revanzatorii,tehncieni,programatori și toate gradele care le visați voi). Tocmai de aceea nu este și o bună dezvoltare pe comunitățiile din Romania deoarece romanii sunt cei mai spurcați oameni posibil pe planeta asta.

De ce domniilor nu vă duceți și pe dev sau epvp să faceți un topic de genul pentru vanzare, nu aveti cum. Păi de ce nu avem cum? Păi domniilor programatori ce sunteți, automat la crearea topicului veti fi eliminați pentru că acei moderatori au habar oleacă cu ce se mananca partea asta a metinului în perioada asta.

Atunci ce o să facă marii programatori?

Citat exemplu: ***Hai să venim pe just4metin sau pe alte comunitați din Romania că nimeni nu se leagă de noi, facem sute de euro de pe seama unor proștii, staff-ul e vaisamar de el toti sunt vai mortii lor si nu o sa facă nici o acțiune în topicul meu.***

Deci nu dragilor pana aici, aici vi-a fost marea boieriie de acțiuni de genul, pentru că pana acum nimeni nu a putut să se ieie de voi deoarece nu a avut destul sange în el și nu a avut destule cunoștiințe de a face acest lucru, dar uite că se schimbă moneda și mai repet încă odată, pentru asta am venit aici să păstram comunitatea asta cat se poate de curată cel puțin în această categorie de Mică Publicitate, pentru că asta face tot forumul în mare parte. Pe langa resurse și etc, lumea vine să cumpere, să vanda, comerțuri etc, inteleg că fiecare are nevoie de banii la ora actuală și fiecare vrem la un momentdat tot mai mult tot mai mult, dar asta o puteți face cu cap dacă tot vreți să faceți resell, chestii, vanzari de sisteme deja gratuite etc, faceti-o băi nene cu cap și faceți asta privat. Nu trebuie să deschizi topic că marele x, marele y, vand sistemul x a lui y de pe xx, vand sursa lui Ken cu x pret, vand tot debugat, functii plt, -cenzurat- mare sursar mare servăfar suntem, și noi suntem paraleli la pătrat.

Atat timp cat cel putin 10% din informațiile care te descriu pe tine ca user al acestei comunități există în acest reply post353842.html#p353842 scris în urma cu cca. 24 de ore, sfătuiesc ca nici o persoană să nu achiziționeze ceva de la dansul, deoarece puteți vizualiza o parte din istoria dansului în acel link.

O zi frumoasă în continuare.

Conectat
Marggraf
Membru Club
Membru Club
Status: Loading
Server Metin2: loading...
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 20

Mesajde Marggraf » 12 Iun 2016, 08:00

VegaS™ scrie:În urma acordului luat pe acel program de socializare prin care am comunicat, ți-a fost specificat ca următorul subiect pe care îl vei face în categoria de Mică publicitate să nu includă informații sau orice altceva legat de sisteme sau părți de cod ce nu îți apartin.

Ca urmare primul post ți-a fost editat și sterse acele imagini pe care după cum am și discutat nu ai nici un drept de a vinde părți din sistemele respective pe forumul acesta.

Ce faci tu înafara forumului că vinzi chestii deja free și că etc. e treaba ta, dar nu aici pe forum. După cum am și specificat nu vrem ca userii acestui forum să se planga de x și y precum că : *Ce carnea mea să fac pe j4m, toți sunt numai tehnicieni,developeri,programatori, instalatori de sisteme, zugravi, tamplari*.

Eu unul cel puțin nu am venit pe această comunitate cu ceva timp în urmă pentru că știam situația de aici că este predominată de voi (revanzatorii,tehncieni,programatori și toate gradele care le visați voi). Tocmai de aceea nu este și o bună dezvoltare pe comunitățiile din Romania deoarece romanii sunt cei mai spurcați oameni posibil pe planeta asta.

De ce domniilor nu vă duceți și pe dev sau epvp să faceți un topic de genul pentru vanzare, nu aveti cum. Păi de ce nu avem cum? Păi domniilor programatori ce sunteți, automat la crearea topicului veti fi eliminați pentru că acei moderatori au habar oleacă cu ce se mananca partea asta a metinului în perioada asta.

Atunci ce o să facă marii programatori?

Citat exemplu: ***Hai să venim pe just4metin sau pe alte comunitați din Romania că nimeni nu se leagă de noi, facem sute de euro de pe seama unor proștii, staff-ul e vaisamar de el toti sunt vai mortii lor si nu o sa facă nici o acțiune în topicul meu.***

Deci nu dragilor pana aici, aici vi-a fost marea boieriie de acțiuni de genul, pentru că pana acum nimeni nu a putut să se ieie de voi deoarece nu a avut destul sange în el și nu a avut destule cunoștiințe de a face acest lucru, dar uite că se schimbă moneda și mai repet încă odată, pentru asta am venit aici să păstram comunitatea asta cat se poate de curată cel puțin în această categorie de Mică Publicitate, pentru că asta face tot forumul în mare parte. Pe langa resurse și etc, lumea vine să cumpere, să vanda, comerțuri etc, inteleg că fiecare are nevoie de banii la ora actuală și fiecare vrem la un momentdat tot mai mult tot mai mult, dar asta o puteți face cu cap dacă tot vreți să faceți resell, chestii, vanzari de sisteme deja gratuite etc, faceti-o băi nene cu cap și faceți asta privat. Nu trebuie să deschizi topic că marele x, marele y, vand sistemul x a lui y de pe xx, vand sursa lui Ken cu x pret, vand tot debugat, functii plt, -cenzurat- mare sursar mare servăfar suntem, și noi suntem paraleli la pătrat.

Atat timp cat cel putin 10% din informațiile care te descriu pe tine ca user al acestei comunități există în acest reply post353842.html#p353842 scris în urma cu cca. 24 de ore, sfătuiesc ca nici o persoană să nu achiziționeze ceva de la dansul, deoarece puteți vizualiza o parte din istoria dansului în acel link.

O zi frumoasă în continuare.

Daca il mai sterge iar,nu te mai obosi.

Înapoi la “Arhivă”