Vând serverfiles clean!

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Conectat
.Titan
Helper
Helper
Mulțumiri acordate: 28
Mulțumiri primite: 133

Vând serverfiles clean!

Mesajde .Titan » 10 Sep 2018, 21:32

Ce vând: Serverfiles clean.
Metodă de plată: Paypal, transfer bancar.
Intermediar: Da, oricare dintre cei 3. (M. Andrei - Marian, Yahiko, Spyke)
Detalii: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
În ce condiții și în cât timp primești / oferi serviciile sau resursele: Ofer link-ul către resurse (pe platforme "standard": Mega, Google Drive) instant după plată sau dacă se dorește o altă platformă(Ca și gfile spre exemplu) după ce fișierele se uploadează.
(Atenție: Se face întâi plata în cazul în care nu doriți să facem "trade-ul" cu un intermediar.)
Adrese contact: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link., Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

În timp, serverfiles-ul o să mai primească anumite îmbunătățiri ce v-or fi oferite în mod gratuit clienților.

Vă rog din start fără hate inutil, da am spus inutil(nu vreau să par deștept sau ceva), dacă ai ceva în potriva mea te rog să spui, dacă nu din nou te rog să eviți subiectul, dacă mă cunoști un "Recomand" nu m-ar supăra.

După cum au mai spus și alții, nimeni nu este obligat să cumpere.

Vă doresc o seară/zi frumoasă!
Ultima oară modificat 19 Noi 2018, 21:20 de către .Titan, modificat 1 dată în total.
Salut, ai nevoie de un serverfiles clean sau la comandă, modificări ale serverfiles-ului existent sau suport? Mă poți contacta oricând.

Deconectat
Occult
Nou Venit
Nou Venit
Status: E oke bă .
Server Metin2: Nici unul , momentan
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Vând serverfiles clean!

Mesajde Occult » 10 Sep 2018, 22:43

Nu dau hate , dar nu merită 150e .Toate fix-urile și ce-ai pus tu acolo la fix-uri/buguri le găsești free pe net ...nu văd de ce ai vinde ceva ce e free sau vorba aia prost e ăla care dă nu ăla care cere ...înfine , o să fac eu o listă de fix-uri ca să nu mai vindeți căcaturi și să ziceți că aveți servere stabile, cu ce este la ora actuală pe net faci un server stabil în 2-3 zile .Cu 150e iei martysama nu căcatul ăsta ce-l vinzi tu , mai ai și web site , wow =))) fără resentimente. Cheers !

Conectat
Athero
Membru Club
Membru Club
Reputație: ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
» Fost Helper Avansat
» Fost Helper
» Fost Trial Helper
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
Mulțumiri acordate: 59
Mulțumiri primite: 266

Mesajde Athero » 10 Sep 2018, 22:53

Occult scrie:Nu dau hate , dar nu merită 150e .Toate fix-urile și ce-ai pus tu acolo la fix-uri/buguri le găsești free pe net ...nu văd de ce ai vinde ceva ce e free sau vorba aia prost e ăla care dă nu ăla care cere ...înfine , o să fac eu o listă de fix-uri ca să nu mai vindeți căcaturi și să ziceți că aveți servere stabile, cu ce este la ora actuală pe net faci un server stabil în 2-3 zile .Cu 150e iei martysama nu căcatul ăsta ce-l vinzi tu , mai ai și web site , wow =))) fără resentimente. Cheers !

De data asta ii tin apararea , tu utilizator de cateva zile nu vad cu ce permisiune ai tupeu sa te legi de ceea ce fac niste oameni care eu chiar stiu ca se pricepe , tu care ai postat martysama v10 inainte de a se lansa e ciudat ca ai 3 zile pe forum si vii sa faci gura mare pe aici.

Ce lista faci aia nu ai , vorba aia , lasa oamenii in pace ca tu nu esti mare tehnician sa te umflii in pene pentru altii.

Conectat
.Titan
Helper
Helper

Mesajde .Titan » 11 Sep 2018, 07:09

Athero scrie:
Occult scrie:Nu dau hate , dar nu merită 150e .Toate fix-urile și ce-ai pus tu acolo la fix-uri/buguri le găsești free pe net ...nu văd de ce ai vinde ceva ce e free sau vorba aia prost e ăla care dă nu ăla care cere ...înfine , o să fac eu o listă de fix-uri ca să nu mai vindeți căcaturi și să ziceți că aveți servere stabile, cu ce este la ora actuală pe net faci un server stabil în 2-3 zile .Cu 150e iei martysama nu căcatul ăsta ce-l vinzi tu , mai ai și web site , wow =))) fără resentimente. Cheers !

De data asta ii tin apararea , tu utilizator de cateva zile nu vad cu ce permisiune ai tupeu sa te legi de ceea ce fac niste oameni care eu chiar stiu ca se pricepe , tu care ai postat martysama v10 inainte de a se lansa e ciudat ca ai 3 zile pe forum si vii sa faci gura mare pe aici.

Ce lista faci aia nu ai , vorba aia , lasa oamenii in pace ca tu nu esti mare tehnician sa te umflii in pene pentru altii.

@Occult:, dacă ție din toate acele "liste" îți sar în ochi doar acele fix-uri e problema ta, din sursă am scos foarte mult cod inutil (acea listă încă nu este completă, o voi actualiza), din game am șters mobii, mapele, animațiile etc la fel ca și din client, nu o să continui cu înșiruirea pentru că nu are rost, acest serverfiles este destinat celor care chiar vor ceva curat și stabil după cum am mai spus, crezi că totul se rezumă la Marty Sama? Ar mai fi fost lucruri de adăugat aici dar nu mă lupt cu morile de vânt, o zi bună îți doresc.

Edit: am observat că website-ul meu te-a deranjat foarte tare, ei bine utilizez descrierea sub forma asta pentru ca este mai ușor sa postez pe mai multe comunități și să le dau oamenilor care imi cer, a și da, nu am făcut acest serverfiles de capul meu, ci pentru ca foarte mulți m-au cautat pentru asa ceva.

@Athero:, ești printre puținii oameni care chiar mai gândesc pe aici.

[ Postat de pe Android ] Imagine
Salut, ai nevoie de un serverfiles clean sau la comandă, modificări ale serverfiles-ului existent sau suport? Mă poți contacta oricând.

Conectat
.Titan
Helper
Helper

Mesajde .Titan » 12 Sep 2018, 08:55

Up.
ClientPackageCrypt a fost înlăturat împreună cu HybridCrypt.

Conectat
.Titan
Helper
Helper

Mesajde .Titan » 13 Sep 2018, 16:41

Up.

Conectat
.Titan
Helper
Helper

Mesajde .Titan » 14 Sep 2018, 14:19

Up.

Conectat
.Titan
Helper
Helper

Mesajde .Titan » 15 Sep 2018, 10:06

Up.

Prețul a fost redus.

Urmează noi update-uri în curând, incluzând lucruri noi dar și refacerea unor structuri.

Deconectat
Brian.S
Nou Venit
Nou Venit
Status: PrivateServer - project in progress
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 5

Mesajde Brian.S » 15 Sep 2018, 10:12

Pe ce baza e structurat ?

[ Postat de pe iPhone ] Imagine
[information] : ServerPrivate : -> A new server soon , dacă ai o idee nu uita sa ne o spui și noua !

Conectat
.Titan
Helper
Helper

Mesajde .Titan » 15 Sep 2018, 10:19

Brian.S scrie:Pe ce baza e structurat ?

[ Postat de pe iPhone ] Imagine

Clientul este cel de la oficial de la începutul anului 2013, evident am curățat partea de py de la sistemele care erau deja existente atunci.

MySQL este din zearth, game-ul este complet refăcut, conținând msa-uri si mape după client, noi sh-uri iar partea de locale este 60% din zearth.

Toate sursele sunt mainline. (Bench-ul simplu)

Înapoi la “Mica publicitate”