Metin2Ulterius Renew 2018 Level maxim 127 !

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Deconectat
[JeanBaros]
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Jucator
Nume anterior: XLD
Status: Metin2Ulterius
Server Metin2: Metin2Ulterius
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 23
Mulțumiri primite: 11

Metin2Ulterius Renew 2018 Level maxim 127 !

Mesajde [JeanBaros] » 22 Sep 2018, 19:01

Ultima oară modificat 22 Sep 2018, 19:02 de către Donici Cătălin, modificat 1 dată în total.
Imagine

Deconectat
BogdanBBA
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: Metin2 Ro
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 1

Re: Metin2Ulterius Renew 2018 Level maxim 127 !

Mesajde BogdanBBA » 23 Sep 2018, 08:02

WoW playeri on 2

Deconectat
[JeanBaros]
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin

Mesajde [JeanBaros] » 23 Sep 2018, 08:18

Totul are un inceput, tin sa precizez ca mai acum 2 ore am facut o scurta mentenanta, poti sa te uiti pe forum. Dar multumesc pentru post! O dimineata buna. :>
Imagine

Deconectat
acmilan2013
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri primite: 2

Mesajde acmilan2013 » 23 Sep 2018, 13:47

Ce mentenanta ai facut ma omule ?

Ai pus permisul ala de mafiot sa pice extrem de greu , abia am facut rost de el in 4 zile . Toti bossi si toate metinele de acolo nu au drop absolut deloc(120-127) si cred ca multi dintre noi ti am spus asta si nu ai facut altceva decat sa faci ox automat si sa lucrezi la un autopacher . M am rugat de tine sa bagi cenusa demonului 3 zile la rand , eram toti cu posedatele +3 . Dt-ul e groaznic , avand in vedere ca e un pvm easy trebuie sa stau sa astept 20 min sa urc etajul cu cheile si sa constat ca NU AM DROP la inger . Daca tot ai lasat dt cu 1231231212312312 etaje pune drop si la moartea albastra . M am chinuit sa bonusez cu bonusurile in shop (2kk) ca dupa sa le pui la 1kk apoi la 600k . Sabia de 2 maini evoluata din manie este mai slaba ca arma de o mana evoluata din otravita . Din aproximativ 30 dragoni nu am dropat decat pamflet scrima , balante ( gheare mai putin ) si cenusa demonului care bineinteles ai pus o 100% . NEMERE SI RAZADOR au un drop groaznic si asta iti pot confirma toti jucatorii care au urcat acolo . DRAGONUL ROSU nu are drop la level mare (127) . Tu mi ai spus ca pot face level 127 , o sa am drop la toti bossi. De plusul itemeleor ti ai batut joc , ai aruncat un npc in map1 dupa ce ai observat ca dintii de orc se fac greu si nu avem cum sa plusam itemele . E jenant sa ti ceara dinti de orc la +8+9 , la alt item sa ti ceara itemele normale si tot asa . Arma evoluata din otravita cere iteme de upgrade din mapele de crescut , iar arma de 2 maini nu . Se vede ca nu ai muncit suficient si te ai grabit cu deschiderea serverului . Mai sunt foarte multe de adaugat dar nu vreau sa iti fac reclama proasta .

Cu respect ,
AMG

Deconectat
IonutNituc
Nou Venit
Nou Venit
Mulțumiri primite: 1

Mesajde IonutNituc » 23 Sep 2018, 23:40

up:) foarte frumos serverul mai trebuie lucrat cât de cât la el în rest mi se pare ok.
Cu respect.
Pamela,

[ Postat de pe Android ] Imagine

Deconectat
[JeanBaros]
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin

Mesajde [JeanBaros] » 23 Sep 2018, 23:46

acmilan2013 scrie:Ce mentenanta ai facut ma omule ?

Ai pus permisul ala de mafiot sa pice extrem de greu , abia am facut rost de el in 4 zile . Toti bossi si toate metinele de acolo nu au drop absolut deloc(120-127) si cred ca multi dintre noi ti am spus asta si nu ai facut altceva decat sa faci ox automat si sa lucrezi la un autopacher . M am rugat de tine sa bagi cenusa demonului 3 zile la rand , eram toti cu posedatele +3 . Dt-ul e groaznic , avand in vedere ca e un pvm easy trebuie sa stau sa astept 20 min sa urc etajul cu cheile si sa constat ca NU AM DROP la inger . Daca tot ai lasat dt cu 1231231212312312 etaje pune drop si la moartea albastra . M am chinuit sa bonusez cu bonusurile in shop (2kk) ca dupa sa le pui la 1kk apoi la 600k . Sabia de 2 maini evoluata din manie este mai slaba ca arma de o mana evoluata din otravita . Din aproximativ 30 dragoni nu am dropat decat pamflet scrima , balante ( gheare mai putin ) si cenusa demonului care bineinteles ai pus o 100% . NEMERE SI RAZADOR au un drop groaznic si asta iti pot confirma toti jucatorii care au urcat acolo . DRAGONUL ROSU nu are drop la level mare (127) . Tu mi ai spus ca pot face level 127 , o sa am drop la toti bossi. De plusul itemeleor ti ai batut joc , ai aruncat un npc in map1 dupa ce ai observat ca dintii de orc se fac greu si nu avem cum sa plusam itemele . E jenant sa ti ceara dinti de orc la +8+9 , la alt item sa ti ceara itemele normale si tot asa . Arma evoluata din otravita cere iteme de upgrade din mapele de crescut , iar arma de 2 maini nu . Se vede ca nu ai muncit suficient si te ai grabit cu deschiderea serverului . Mai sunt foarte multe de adaugat dar nu vreau sa iti fac reclama proasta .

Cu respect ,
AMG

Nu-i problema, majoritatea s-au schimbat de cand te-ai lasat tu. Lucrez la el in fiecare dimineata pentru a rezolva problemele care apar, asta nu inseamna ca va ramane asa, cum a fost pe vremea cand jucai tu. Multumim pentru post.
Imagine

Deconectat
[JeanBaros]
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin

Mesajde [JeanBaros] » 28 Sep 2018, 07:35

Update.
-A fost adaugat autopacher-ul.
Iar despre alte modificari le gasiti pe forum, la sectiunea "Actualizări".
Imagine

Deconectat
SorinTTM
Nou Venit
Nou Venit
Status: <Stay Strong>
Server Metin2: Metin2Ro
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 5

Mesajde SorinTTM » 03 Oct 2018, 11:55

Ca si structura este ok din punctul meu de vedere. Doresc sa stiu daca ai nevoie de [H]. Exp in domeniu mt2, 13 ani.

Deconectat
iuliano66
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri primite: 0

Mesajde iuliano66 » 03 Oct 2018, 14:24

De ce nu pot intra in client ? imi da ceva eroare si im zice sa verific solutii pe internet

Deconectat
[JeanBaros]
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin

Mesajde [JeanBaros] » 04 Oct 2018, 07:11

iuliano66 scrie:De ce nu pot intra in client ? imi da ceva eroare si im zice sa verific solutii pe internet

Cauta-ma pe skype : djionutzu sau pe discord.
Imagine

Înapoi la “Servere Private”