Metin2UG - Server PvM Easy cu level maxim 125!

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Conectat
dragonul98
Nivel 3
Nivel 3
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Metin2 Proriu
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 11
Mulțumiri primite: 9

Metin2UG - Server PvM Easy cu level maxim 125!

Mesajde dragonul98 » 31 Oct 2018, 21:03

Nume Server: Metin2UG (UnderGrownd)
Site: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Deschis pe data de: 17.09.2017
Server: PvM Easy
Level maxim:125
Rebornuri: 4
Rate experianta: 250%
Rate yang: 250%
Rate DROP: 250%
Rate fierar : 100%
Serverul detine misiuni speciale care ofera ca premiu bonuri pvp/bonusuri pvm/iteme speciale
Serverul detine o paleta larga de sisteme bine alese ce fac viata pe joc mai usoara si aceasta pot fi observate cu usurinta inca de la intrarea pe joc.
O parte din aceaste sistem frumoasa si cautate ar fi: Vizibilitate buton (alegi sa se vada costumul/armura)/Premii cu puncte/Crafting Special/Sistem auto pick-up,Noapte/Zi ,INFO DROP Monstri+Pietre Metin,Efecte(bule si fumuri) pe iteme,Esarfe,Curele/Sloturi speciale iteme si multe altele.
Atentie: Limita de yang a fost scoasa!
Pietrele se fac pana la +9 la Fierarul legendar(Seon-Pyeong).
Pe acest server accentul se pune pe Farmat.
MD-urile sunt dropabile in joc la Bossul Serpentines.
Evenimente vor avea loc aproape zilnice pentru a suplini nevoile jucatorilor (aprox. 4/5 zile pe saptamana).
Stafful de pe server este unul capabil si cu experienta de ani de zile(18+ ani) si o mare parte din acesta este activ zilnic.
Incepatorii au un quest cu informatiile cele mai cerute de catre acestia si pentru a evita intrebarile prezente in acel quest.
Toti incepatorii vor beneficia de extrem de multe facilitati ce pot fi usor observate inca de la primul login pe server.
Pe server sunt prezente si multe mape noi printre care : Mapa lui Serpentines/Mapa Bossilor/Mapa Metinelor.
Pe server exista iteme total noi cu bonusuri si valori ce fac serverul cat mai echilibrat!
Design nou in Map1 si Mapa OX , CAT SI alte mape(va las pe voi sa le descoperiti)!
Mare atentie: Serverul nu este unul Fantoma(nu se va inchide peste noapte deoarece serverul este deja online de 1 an si 2 luni!)

Video server:

Vrei și tu un anunț global?

Accesează acest link pentru mai multe detalii și prețuri.

Ultima oară modificat 31 Oct 2018, 21:50 de către Donici Cătălin, modificat 1 dată în total.
Motiv: 1 noi - 1 dec
Cu stima si respect,
:-bd SnaKe :-bd

Conectat
RazvanelTM
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 1

Re: Metin2UG - Server PvM Easy cu level maxim 125!

Mesajde RazvanelTM » 31 Oct 2018, 21:25

E same shit cu serverul ce l-ai postat acum 7-8 min. numa numele difera si levelu'. Facut 99% pentru donatii. E oribil serverul, bafta cu el, cu ambele de fapt.

Conectat
dragonul98
Nivel 3
Nivel 3

Mesajde dragonul98 » 31 Oct 2018, 22:27

1. Serverele difera drastic unul fata de celalalt (Daca nu stii nu vorbi).
2. Eu ofer servere diferite de restul.
3. Pentru donatii zici? Cum dreacu donatii daca se farmeaza MD-uri in joc la boss si se dau MD-uri la evenimente(Care se fac aproape zilnic)?
4. E oribil zici? Pai atunci de ce crezi ca il tin de mai bine de 1 an? Il tin pentru ca este apreciat in felul lui de un anumit grup de jucatori dedicati si dornici sa munceasca pentru iteme nu dastia care vor totul pe tava. Serverul asta daca era de..... era inchis de mult + ca nu avea lume pe el si nu investeam mereu sa il ridic.
5. Donatiile sunt facute sa ajute serverul sa tina... Nu cred ca in Romania cu salariu josnic ai da tu bani luna de luna de la tine + timp aiurea fara sa se realizeze ceva. Donatiile mereu au fost investite in promovari+tehnic si vor fi mereu .

Daca nu stii si nu cunosti si vrei sa dai cu Hate nu te mai stradui ca o faci degeaba. Nu ai argumente clare sa ma contrazici atat timp cat stiu ca tot ce zic e pur adevarat. Fara experienta nu mai vorbi. De ce am 2 servere? Pentru ca unii se plictiseau rapid pe acesta easy si vroiau sa joace inca un server putin mai Hard ! Alta data informeazate cum trebuie despre serverele astea inainte sa aduci argumente de genul!
P.S: Era server de donatii daca era inchis din primele 3 luni maxim ;) !
Ultima oară modificat 02 Noi 2018, 23:08 de către dragonul98, modificat 1 dată în total.
Cu stima si respect,

Deconectat
Vama
Nou Venit
Nou Venit
Server Metin2: Metin2Undergrownd
Mulțumiri primite: 0

Mesajde Vama » 31 Oct 2018, 23:29

Se merita sa joci pe server!
Staff de treaba si jucatori la fel! Recomand

Conectat
Nicolescu Radu
Nivel 1
Nivel 1
Mulțumiri primite: 12

Mesajde Nicolescu Radu » 01 Noi 2018, 10:14

Am jucat si eu pe server putin timp , este frumos , se merita jucat dar din pacate sunt 0 playeri online . Daca ati mai face ceva promovari pe la youtuberi cred ca s-ar popula . Bafta cu el !
Daca crezi ca te-am ajutat , sau iti place mesajul meu nu uita sa dai un LIKE !

Deconectat
Vama
Nou Venit
Nou Venit
Server Metin2: Metin2Undergrownd

Mesajde Vama » 01 Noi 2018, 13:14

Nicolescu Radu scrie:Am jucat si eu pe server putin timp , este frumos , se merita jucat dar din pacate sunt 0 playeri online . Daca ati mai face ceva promovari pe la youtuberi cred ca s-ar popula . Bafta cu el !

Sunt jucatori dar intra seara ca ziua majoritatea au scoala...gen aseara au fost 100+ on pe la ora 21...
Si din cate am auzit se lucreaza la un update mare care va modifica foarte mult serveru si se vor face multe promovari si reclame!

Deconectat
jmek
Nou Venit
Nou Venit
Server Metin2: -

Mesajde jmek » 01 Noi 2018, 20:45

Foarte bine pus la punct, merita jucat din punctul meu de vedere.
Succes cu el,intru si eu!

Deconectat
Ell3ctroKID
Nivel 1
Nivel 1
Status: Ai Em Bosu
Server Metin2: Shayne2
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 6

Mesajde Ell3ctroKID » Ieri, , 00:33

DMG enorm de mare de la itm-le site! Ninja sura si samanul nu au skill-urile facute bine si au un dmg enorm! Evolutii pokemoon! Bafta !
Imagine

Imagine

Conectat
dragonul98
Nivel 3
Nivel 3

Mesajde dragonul98 » 25 minute în urmă

Ell3ctroKID scrie:DMG enorm de mare de la itm-le site! Ninja sura si samanul nu au skill-urile facute bine si au un dmg enorm! Evolutii pokemoon! Bafta !

Nu mai esti la curent de mult cu serverul si 2 nu esti decat un hater care nu stie sa isi faca iteme :D si mai si dai vina pe server si iteme si dmg auzi :)) =)) =)) =;
Cu stima si respect,

Înapoi la “Servere Private”