Prezentare Violin2 - PvM Mediu [rp!]

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Deconectat
Kizar
Nou Venit
Nou Venit
Status: :)
Server Metin2: UK
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 8
Mulțumiri primite: 2

Re: Prezentare Violin2 - PvM Mediu [rp!]

Mesajde Kizar » 24 Noi 2018, 21:09

Nvm, imi retrag parerea buna despre server, sunt multi playeri de level 1.
Si te-ai astepta ca la deschidere macar in prima zi sa fie un GM sa ofere chestiile promise si sa ii indrume pe playeri, macar in prima zi, ca e cam cea mai importanta. Dar daca ei accepta sa le plece playerii, soarta.

Din cate vad in map1 nu vrea nimeni sa creasca pentru ca ar primi lvl 75 si ar fi o pierdere de timp sa creasca inainte de 75.

Deconectat
Nicolescu Radu
Nivel 2
Nivel 2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 21

Mesajde Nicolescu Radu » 24 Noi 2018, 21:16

Un shit iti dai seama din prezentare . Nu merita sa iti pierzi timpul pe asa ceva
Daca crezi ca te-am ajutat , sau iti place mesajul meu nu uita sa dai un LIKE !

Deconectat
SleepyBear
Nou Venit
Nou Venit
Status: Tough Edgy Guy
Server Metin2: Ekstasia2
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 3

Mesajde SleepyBear » 24 Noi 2018, 21:27

Prezentarea nu e serioasă, lucrați la ea.
Ultima oară modificat 25 Noi 2018, 13:57 de către SleepyBear, modificat 1 dată în total.

Deconectat
LoZzO
Nivel 1
Nivel 1
Status: Genist
Server Metin2: Violin2

Mesajde LoZzO » 25 Noi 2018, 00:42

Nu mai comentați aiurea, am spus și repet, nu va convine nu intrati. Unii mai trebuie sa și muncească. Și nu e doar de 1 luna îți garantez eu. Suntem în căutare de staff și, nu e deschiderea serverului, a fost de mult.

[ Postat de pe Android ] Imagine

Deconectat
Moș B.Eduard
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Blogger
Super Ad Moderator
Realizator reclame Metin2
Membru Club (permanent)
Fost Lider Super Moderatori
Fost Lider Ad Moderatori
Fost Lider Designeri
Fost Designer
✉ Skype: b.eduard96
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 194

Mesajde Moș B.Eduard » 25 Noi 2018, 10:01

LoZzO scrie:Nu mai comentați aiurea, am spus și repet, nu va convine nu intrati. Unii mai trebuie sa și muncească. Și nu e doar de 1 luna îți garantez eu. Suntem în căutare de staff și, nu e deschiderea serverului, a fost de mult.

[ Postat de pe Android ] Imagine

Oamenii normal că sar cu gura pentru că asta nu e prezentare care să atragă pe cineva. Dacă ai un server de metin2 și deja frecventezi acest forum, știi din start că jucătorii sunt atrași în primul rând de partea de prezentare care ar trebui cel puțin să fie la fel de bună ca și serverul.
Dacă tu arunci două trei texte la vrăjeală și alea doar promisiuni sau mai știu eu ce prostii, nu o să ai niciodată un feedback pozitiv. Încearcă să faci poze la magazine, e foarte simplu cu tasta print și le urci pe un site de upload imagini. Apoi, poze evoluții, poze mape (orice mape de crescut ai), și tot așa până arată a prezentare. Dacă proprii deținători ai serverelor nu își dau interesul, noi jucătorii de ce ne-am da interesul să intrăm și să jucăm?

Toate cele bune, spor!
// Servicii design, prezentări servere metin2 (skype: b.eduard96) pentru detalii!
portofoliu: http://just4metin.ro/mica-publicitate/servicii-design-prezent-metin2-t44700.html

Deconectat
YASU
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: Diverse
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 3
Mulțumiri primite: 4

Mesajde YASU » 25 Noi 2018, 12:58

Am intrat pe server, am văzut 3 membri staff, un player care aparent dădea test să devină GM și un player, întreb dacă se dă level și îmi zice că s-a dat, i-am spus că încă nu sunt 30 de playeri (cum a zis mai sus că dă level 75 la primii 30) și zice că așa comandă el/că el comandă.
Dacă nu îți poți ține cuvântul și nu respecți playerii, cum te astepți să ne schimbăm părerile negative?
Se vede că munca depusă în server&prezentare e minimă, așadar ai plătit un host pe care orice om de la 10 ani până la *cadavru* ani îl poate plăti, și te porți urât cu ”clienții” serverului?

Auch, last asta aici tho: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Deconectat
LoZzO
Nivel 1
Nivel 1
Status: Genist
Server Metin2: Violin2

Mesajde LoZzO » 25 Noi 2018, 14:03

In primul rand nu cred ca faci distinctie intre un client si un player. In al doilea rand, chiar daca nu am poze, este specificat in descriere ceea ce are serverul si ceea ce nu are. O sa revin si cu edit cu poze daca tot vreti voi. Si in al treilea rand Yasu, din cate stiu eu, nu am zis ca dau la primii 30 lv 75, ci Bogdan.

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Înapoi la “Servere Private”