Warn pe nedrept / Abuzuri moderatori

Totalitatea discuţiilor cu şi despre forumul Just4Metin, păreri, sugestii, informaţii, ş.a.m.d.
Deconectat
Bogdan3
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Warn pe nedrept / Abuzuri moderatori

Mesajde Bogdan3 » 08 Feb 2019, 22:55

Contul meu, BogdanEmanuel1 a fost sancționat cu ban fără motiv. Doresc prezentarea motivului și informații suplimentare(adică dovezi)

info: stăteam si lucram la un prin vs si dintr-o dată imi scrie un prieten vezi că ai interzis pe just, verific frate, nu motiv, nu nimic.

Deconectat
M. Andrei - Marian
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: ®

▼ Funcţii:
♛ Lider AD. Moderatori
♛ Lider SUPER Moderatori
✵ S.AD. Moderator J4M
✔ AD. Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ SUPER Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ Trial Moderator J4M
© Membru Club J4M [Permanent]
♂ Mister J4M

▼ Nume anterioare:
↻ Chavesz
↻ Jaroslaw
↻ Khepri © SCARABEUS™
↻ Kaczynski
↻ K. Scarabeu
------------------------------------------------
Server Metin2: Niciunul
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 292
Mulțumiri primite: 238

Mesajde M. Andrei - Marian » 08 Feb 2019, 23:23

Bogdan3 scrie:Contul meu, BogdanEmanuel1 a fost sancționat cu ban fără motiv. Doresc prezentarea motivului și informații suplimentare(adică dovezi)

info: stăteam si lucram la un prin vs si dintr-o dată imi scrie un prieten vezi că ai interzis pe just, verific frate, nu motiv, nu nimic.

Cuvintele tale de aici: post625842.html#p625842 ......da, acelea pompoase pe care eu nu le înghit.

OARE DE UNDE SUNT ?

IA UITE.... Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

In primul rand, stii si tu ca tu esti acela.
Nu poti spune ca a copiat el de la tine pentru ca data de la el este de 31 IANUARIE 2019.

Acolo vad ca ai alt nume.

Contul asta este tot al tau - member/Bendec%20Denis./

Reclamatie de tepar aici: reclamatii-tepari/tepar-bendec-denis-t74108.html?hilit=bendec%20denis

Mai multe detalii aici: post578132.html?hilit=#p578132

SUNT SUFICIENTE DOVEZI DOMNULE TEPAR ???

Deconectat
Bogdan3
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Mesajde Bogdan3 » 08 Feb 2019, 23:26

M. Andrei - Marian scrie:
Bogdan3 scrie:Contul meu, BogdanEmanuel1 a fost sancționat cu ban fără motiv. Doresc prezentarea motivului și informații suplimentare(adică dovezi)

Cuvintele tale de aici: post625842.html#p625842 ......da, acelea pompoase pe care eu nu le înghit.

OARE DE UNDE SUNT ?

IA UITE.... Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

In primul rand, stii si tu ca tu esti acela.
Nu poti spune ca a copiat el de la tine pentru ca data de la el este de 31 IANUARIE 2019.

Acolo vad ca ai alt nume.

Contul asta este tot al tau - member/Bendec%20Denis./

Reclamatie de tepar aici: reclamatii-tepari/tepar-bendec-denis-t74108.html?hilit=bendec%20denis

Mai multe detalii aici: post578132.html?hilit=#p578132
păcat. Acela sunt eu
Dovadă: Imagine
Cele 2 contu

SUNT SUFICIENTE DOVEZI DOMNULE TEPAR ???

Acel cont Bendec Denis nu are dea face cu mine, prietene. Nu il cunosc si nu o voi face vreodata

Deconectat
Hypnos~Spectrum2
Nou Venit
Nou Venit
Status: Spectrum2
Server Metin2: Spectrum2
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 3

Mesajde Hypnos~Spectrum2 » 26 Mar 2019, 14:25

Am primit avertisment pe nedrept. In primul rand am primit mesaj privat cum ca am primit un avertisment fara nici o dovada. Am apasat pe link-ul cu acea "dovada" si nu apare nimic.
Puteti verifica: Imagine

In al doilea rand doresc sa va spun ca nu am jignit pe nimeni. Mi-am dat parerea despre server-ul lui Hades, pe care mi-o sustin in continuare ca este un adevarat shit, deoarece l-am testat. Altceva nu am comentat, despre el sau altceva.

Doresc sa mi se scoata avertismentul dat fara motiv si fara "dovezi" si poate sanctionat acest moderator :) .

Plus ca acolo drept dovada cica prin intermediul a mai multor mesaje, a fost un singur mesaj in care mi-am dat o parere despre un serverfiles, si la care va dati si voi pareri la altele postate in sectiunea mica publicitate. Nu am jignit pe nimeni, nu m-am luat de nimeni.

Deconectat
CASTIGLIONE
Miracolul Crăciunului
Miracolul Crăciunului
Mulțumiri acordate: 209
Mulțumiri primite: 234

Mesajde CASTIGLIONE » 26 Mar 2019, 22:52

Hypnos~Spectrum2 scrie:Am primit avertisment pe nedrept. In primul rand am primit mesaj privat cum ca am primit un avertisment fara nici o dovada. Am apasat pe link-ul cu acea "dovada" si nu apare nimic.

In al doilea rand doresc sa va spun ca nu am jignit pe nimeni. Mi-am dat parerea despre server-ul lui Hades, pe care mi-o sustin in continuare ca este un adevarat shit, deoarece l-am testat. Altceva nu am comentat, despre el sau altceva.

Doresc sa mi se scoata avertismentul dat fara motiv si fara "dovezi" si poate sanctionat acest moderator :) .

Plus ca acolo drept dovada cica prin intermediul a mai multor mesaje, a fost un singur mesaj in care mi-am dat o parere despre un serverfiles, si la care va dati si voi pareri la altele postate in sectiunea mica publicitate. Nu am jignit pe nimeni, nu m-am luat de nimeni.

Aşa e m-ai prins intr-un moment nasol atunci şi trebuia să iţi dau mp înainte dar nu recomanzi ceva fără să intrii in detalii şi de ce doar că ai ceva cu hades şi nu recomanzi şi am văzut şi prin mesajele trecut o aroganţă aparte care am reţinut-o prin mesajele date de tine la resurse aşa că nu te mai victimiza aiurea du-te la crucea roşie dacă ai o viaţă nu prea plăcută. Şi nu mi-a plăcut faza că la topicul tău te băteai cu pumnii în piept să nu comenteze nimeni nasol dar tu iţi permiţi nu ?

P.S: Citeşte regulamentul data viitoare !

Deconectat
Hypnos~Spectrum2
Nou Venit
Nou Venit
Status: Spectrum2
Server Metin2: Spectrum2
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 3

Mesajde Hypnos~Spectrum2 » 27 Mar 2019, 13:19

Aolo gicule, in primul rand eu nu am jignit pe nimeni si in al doilea rand tu imi spui ca critic ceva ce nu am testat, dar eu am specificat clar ca imi exprim parerea doar pe ce am testat si ca acel server l-am testat, asa ca nu mai vorbi aiurea. Nu am nimic cu Hades, imi sustin parerea in continuare ca este un shit acel serverfiles deoarece l-am testat, asta nu inseamna ca am jignit pe cineva, asa ca citeste tu regulamentul inainte, pentru ca eu il cunosc.

Deconectat
Donici Cătălin
Administrator
Administrator
Reputație: Fondator
---------------------------------------
► Administrator Principal
► Administrator Plăți
---------------------------------------
Status: Urasc prostia !
Server Metin2: Niciunul :P
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 42
Mulțumiri primite: 235

Mesajde Donici Cătălin » 28 Mar 2019, 00:02

Hypnos~Spectrum2 scrie:Am primit avertisment pe nedrept. In primul rand am primit mesaj privat cum ca am primit un avertisment fara nici o dovada. Am apasat pe link-ul cu acea "dovada" si nu apare nimic.

Toata lumea poate sa isi dea cu parerea dar acea parere trebuie argumentata. Tu ai postat ca este nu stiu cum si ca nu recomanzi dar argumente?

Pe ce baza nu recomanzi? Parerile negative argumentate pot fi constructive.

De data asta, primesti doar avertisment verbal. Sper ca pe viitor sa te gandesti de doua ori inainte cand postezi astfel de mesaje.

Atenție exista adrese false de skype. Adresa mea este simplă (realj4zz).
Cereți mereu dovezi că sunt eu sau discutam doar telefonic.

Nr. Telefon: 0761952147

Înapoi la “Forumul Just4Metin”