Prezentarea lui Basi.

Eşti nou ? prezintă-te !
Deconectat
Basilisk
Nou Venit
Nou Venit
Status: Suflet fără să fi fost rănit nu există.
Server Metin2: Epical Metin2
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 0

Prezentarea lui Basi.

Mesajde Basilisk » 04 Sep 2016, 22:29

Nume: Florin a.k.a Basilisk
Vârsta: 15+(câteva anotimpuri) :)
Jocuri preferate: Metin2, League of Legends, Grand Theft Auto, WarFrame și Mario, cel clasic :))
Site web: când am să dețin, am să completez
Adrese de contact: dacă este urgent, poți să mi-o soliciți într-un mesaj privat :p
Descriere personală: Sunt o persoană mai încăpățânată, nu îmi place să renunț de la primul ”hop”, deci și perseverentă. Îmi place să cred în egalitatea din drepturi. Sunt un pasionat (mai mult obsedat :)) ) de filme și seriale, îmi place să ”le traiesc”. Vreau să ajung cât mai sus pe ”lanțul trofic”. Nu sunt eu foarte social, dar dacă ajungi să mă cunoști cu adevarat, ai vedea opusul O:-) Ce să mai zic?... Ah, știu, ador informatica, cu toate că sunt ”la început”, îmi place să o numesc mai mult o artă de exprimare. Dacă îmi ești prieten, te las să îmi zici ”Basi”. Altceva, mai e de zis? Îmi puneți și voi întrebări și toată prezentarea în general o să fie mai ușoară.
Vă place forumul nostru: Da, este bine organizat, este nevoie de multă muncă pentru așa ceva. Poate nu ar strica o temă mai ”actualizată”, diferită, acesta este cuvântul căutat.

Dacă ai citit tot ce am scris, vreau să te felicit și să îți mulțumesc pentru că ai pierdut 2 minute din viața ta, pentru mine ! :-*
Cere-ti iertare de-un milion de ori
Asta n-o sa te schimbe, vei fi t*rfa pana mori.

Imagine

Deconectat
dualiTy
Deţinător Server
Deţinător Server
Reputație: Membru club permanent
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: EvoMetin2
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Prezentarea lui Basi.