[PREZENTARE] WesT

Eşti nou ? prezintă-te !
Deconectat
sebyionut
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

[PREZENTARE] WesT

Mesajde sebyionut » 10 Noi 2016, 14:08

Nume: Bahrim Ionut Sebastian (Puteti sami spuneti Ionut e mai simplu sau West)
Vârsta: 16
Jocuri preferate: Forza Horizon 3
Site web: Am un server de metin dar nu este al meu dar vreau sa fac reclame si sa ajut sa stringa playeri
Adrese de contact: Ne Ne Nu e cazu L-)
Descriere personală: Eu ma numesc cum am mai spus Ioinut am 16 ani imi place si am jocul forza horizon 3 joc pe pc acest joc nu este chiar modificat bine pe pc dar se vede bine este un joc extraoridan vil recomand daca aveti un pc capabil pe unele metine ma numesc WesT pe altele Seb1 si Seb1OoO puneti in comentarii sau cum se numeste topic metinul vostru preferat si jocul dumneavoastra preferat.Acesta sunt eu . PS:Pe metin 2 ro eram in top 10 pe forum nu mai stiu numele dar eram ff bun aveam seturi dar chiar nu mai stiu numele... eram al 15 in top pe forum.
Vă place forumul nostru: Adevarul ca siteul acesta nu e woo sa fie acolo dar nici rau nu e adica eu am venit aici doar sa fac reclame la serverle mele ale prietenilor si la multe jocuri adica cum am facut aici in topic vil am recomandat forza horizon stiu ca nu cititi tot ce aici dar am scris asa mult eu sper sa tineti cont ce am scris aici dar na..
Welcome!!

Înapoi la “Prezentare membri”