Metin2Albion - PVM Easy.

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Deconectat
Asiris Prodüction™
Nivel 2
Nivel 2
Status: # MENTAL #
Server Metin2: # Joc ce merită. #
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Metin2Albion - PVM Easy.

Mesajde Asiris Prodüction™ » 23 Feb 2016, 08:35

:) Am mai spus-o şi mă repet, la serverul vostru văd ceva ce nu văd la toate, şi anume cooperare din partea staff-ului, înţelegere şi dovadă de profesionalism, prin luat în considerare tot ce li se propune.

Încă aştept să-mi daţi amândoi add skype :)) Owner-ul doxnet, presupun că tu eşti, şi celălalt membru staff, Gigiz.
Sau care v-o fi ordinea. :P Că vreau să discut cu amândoi . Baftă !

Deconectat
Mimisan
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: --
Server Metin2: --
Mulțumiri primite: 4

Mesajde Mimisan » 23 Feb 2016, 10:47

Pune si un download direct (mega) daca nu stai la seed la torrent (se descarca cu 49kb/s) .Asta daca vrei sa iti intre playeri pe server :)
Toate se întâmplă cu un scop ! ● ● ●

Deconectat
doxnet14
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri primite: 1

Mesajde doxnet14 » 23 Feb 2016, 12:00

Nu sunt owner, sunt doar un alt jucator de pe server. Mai repet inca o data, server-ul e in beta. S-au facut modificari la server si ieri, se vor face si azi. Daca nu iti place cum e acum revino cand va fi finalizat.

Deconectat
Gigiz
Deţinător Server
Deţinător Server
Server Metin2: Metin2Remix
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 9

Mesajde Gigiz » 23 Feb 2016, 12:27

Mimisan scrie:Pune si un download direct (mega) daca nu stai la seed la torrent (se descarca cu 49kb/s) .Asta daca vrei sa iti intre playeri pe server :)

Salut, scuze pentru asta.
Am adăugat o nouă sursă de download.

Am efectuat un nou update, detalii: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Deconectat
Tempo™
Traficant de ouă
Traficant de ouă
Reputație: Câștigător Tombolă de Paște
Membru Club (4 aug)
Status: Have Fun
Server Metin2: In cautare
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 9

Mesajde Tempo™ » 23 Feb 2016, 14:10

O sa faceti promovari la YouTuberi?
Imagine

Deconectat
Asiris Prodüction™
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Asiris Prodüction™ » 23 Feb 2016, 19:52

Şi mă repet a 4-a oară, OWNER-UL sau un membru staff important, add me skype urgent: daniel.xnirvana . Aiaiaiiii. -.-

Deconectat
madagascar
Nivel 1
Nivel 1
Status: Învăţând...
Mulțumiri primite: 12

Mesajde madagascar » 23 Feb 2016, 20:38

Buguri întâlnite pe server până acum:
a. etaj 7 dt, lada veche necunoscută nu dropează hărţile pentru a ajunge la etajul 8.
b. switchbot, când te teleportezi în altă hartă rămâne pe ecran acea notificare nonstop.
c. cetăţeanul turmentat are două questuri pentru distrugerea itemelor, crează bug vizual.
d. hărţile temniţa maimuţei au bug vizual toate trei astfel calul nu se poate avansa mai mult de nivelul 11.

De rezolvat:
-să scoţi regenerarea generalilor, sunt imposibil de bătut de unul singur.
-adăugarea medaliilor de cal la magazinul grăjdarului.

P.S: nu îl luaţi în seamă pe Asiris Prodüction™ şi skype-ul lui dacă vreţi să funcţioneze serverul în continuare.
P.S2: Adevăr scrii. Sunt doar un hater, iar tu eşti cel faimos. Nu folosesc tupeul unde nu este nevoie, caracterul meu nu se discută, este şi va fi în formare. Mi-e teamă să îmi arăt faţa, mă gândesc că pot sfârşii tragic. Nu trebuie să cunosc un om ca să îmi dau seama ce fel de om este, e de ajuns să văd cum abordează o situaţie. Nu folosesc Skype sau alte reţele de socializare & comunicare înafară de acest forum. Salutare, numa bine şi las-o mai moale cu repetatul dacă vezi că nu dă rezultate. Cius!
Ultima oară modificat 23 Feb 2016, 21:36 de către madagascar, modificat de 4 ori în total.

Deconectat
Asiris Prodüction™
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Asiris Prodüction™ » 23 Feb 2016, 21:10

Şi tu mare borac, ai descoperit 3 bug-uri. :)) csf. Măcar dacă tot eşti om cu tupeu şi caracter, spune-mi prin skype dacă ai microfon sau faţă-n faţă, până atunci rămâi un hater. Dacă tot mă cunoşti, măcar arată-ţi faţa. =))
Că te asigur, nu prea mă cunoşti. Salut.

Deconectat
weakwarrior
Nivel 2
Nivel 2
Status: Won2.ro
Server Metin2: Won2.ro
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 6
Mulțumiri primite: 3

Mesajde weakwarrior » 23 Feb 2016, 21:56

Adaugati-l repede pe Asiris Prodüction™ in lista de Skype. Deja v-a repetat asta de vreo 3 ori pana acum, tipul chiar vorbeste serios. Nu aveti voie sa faceti altceva înafara de a-l adauga pe el in lista de Skype. Daca sunteti neseriori si nu o faceti, dati dovada de neprofesionalism si implicit, serverul vostru e de -cenzurat-.

Acum serios vorbind, cine Dumnezeul tau esti ma baiete de le impingi asa pe gat sa-ti dea add pe Skype? Vrei sa propui ceva, propune ca orice alt player pe forum, ca de-aia s-a inventat asa ceva si de-aia exista un forum si pentru acest server, ca sa-ti exprimi parerile si ideile. Pana la urma un cont de Skype este ceva personal si nu este nimeni obligat sa ti-l ofere.

Cat despre server: o parere frumoasa la prima vedere. Micile probleme ce sunt se pot rezolva cu siguranta daca exista un staff corect si capabil, ceea ce vad sa existe pe acest server, si in plus, ceea ce ma motiveaza sa-l incerc. Degeaba joci pe un server frumos, daca staff-ul e de tot rahatul.
Frumos structurat, un mod de joc bine echilibrat. Imediat il bag la download si revin cu edit.

Salutari.
Why be a king when you can be a god? ;)

Imagine

Deconectat
Asiris Prodüction™
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Asiris Prodüction™ » 24 Feb 2016, 08:26

csf, mişto opinia ta, but not enough. Treaba e că eu discut doar prin skype chestiile personale. Baftă.

Înapoi la “Servere Private”