Revolution2 - PvM Mediu (Un server care merita jucat)

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Deconectat
EddoEdduard
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: Pacific MT2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 8
Mulțumiri primite: 2

Re: Revolution2 - PvM Mediu (Un server care merita jucat)

Mesajde EddoEdduard » 14 Mar 2019, 03:14

Furia ? De ce nu spui la lume ca vrei sa vinzi serverul sau ca vrei sa-l inchizi deoarece nu mai ai timp sa te ocupi de el ?
Ai observat ca de cand ai ciripit ca vinzi serverul lumea a iesit ?
La ce sa ne asteptam acum ? Munca noastra , timpul nostru ? ... Lamureste-ne . Prin cate am inteles vrei sa vinzi serverul cu 500 euro . Pai ..Hai sa-ti spun ceva . Serverul este foarte frumos si bine pus la punct , dar am o nelamurire . Unde sunt playerii aia 100+ la ora 1 noaptea ce sunt afisati pe site ? .. Are succes si acum serverul dar lumea vine si pleaca .
Nici nu mai inteleg de ce ai deschis serverul daca nu ai timp de el . Asta o spun nu ca vrei tu sa-l vinzi , dar chiar nu te-am mai vazut pe server de 3 zile .. Ce-ti pasa tie .. Echipa jocului unde-i ? Toata lumea striga in fiecare zi dupa un Helper ceva .. Nimic. Frumos !!! Acum sa ne asteptam la INCHIDEREA serverului , la VANZAREA serverului sau in cel mai rau caz resetarea conturilor.
În viață poți să cazi de sus şi doare ,
D-asta n-am visat vre-odată să am lumea la picioare! :-$

Contact : fb.com/eddo.eduard.96 x_x sau Skype : d1l0.hutu :-c

Interes : Caut TESTERI pentru MT2 PACIFIC :ymbringiton:

Deconectat
SaNoReX
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi
Server Metin2: No name
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 1

Re: Revolution2 - PvM Mediu (Un server care merita jucat)

Mesajde SaNoReX » 24 Mar 2019, 14:25

Cica 680 player online in ultimele 24h, am intrat pe server, eram singur.. =))) Hai ca am avut si server. Vai de capul vostru...

Înapoi la “Servere Private”