Serenity H2MT2 - EASY PVM / LYCAN / PETS / DROP CUFERE EVENIMENTE / EVENIMENTE PERMANENTE / MD-uri DIRECT IN JOC

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Deconectat
uchiha26
Nivel 2
Nivel 2
Status: Aham...
Server Metin2: Metin2 MOB
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 0

Re: Serenity H2MT2 - EASY PVM / LYCAN / PETS / DROP CUFERE EVENIMENTE / EVENIMENTE PERMANENTE / MD-uri DIRECT IN JOC

Mesajde uchiha26 » 19 Mai 2018, 18:40

Deconectat
uchiha26
Nivel 2
Nivel 2

Re: Serenity H2MT2 - EASY PVM / LYCAN / PETS / DROP CUFERE EVENIMENTE / EVENIMENTE PERMANENTE / MD-uri DIRECT IN JOC

Mesajde uchiha26 » 21 Mai 2018, 08:03

Va asteptam

Deconectat
Hades ✔
Utilizatorul Lunii Noiembrie
Utilizatorul Lunii Noiembrie
Reputație: » ⦅ Hⱥdes ⦆ «
=================
✔ Helper Avansat
=================
✔ Fost Helper 2,15/2
=================
✔ Fost Moderator
=================
☺ Fost Designer
☺ Fost Trial Helper
☺ Fost Trial Moderator
--------------------------------
☻ Mister
Av. eliminate - Paste 2018
Block Chat ( 7 iun - 22 iun )
Status:
Server Metin2: Angel vs Demon
Mulțumiri acordate: 8
Mulțumiri primite: 272

Re: H2MT2 - EASY PVM / LYCAN / PETS / DROP CUFERE EVENIMENTE / EVENIMENTE PERMANENTE

Mesajde Hades ✔ » 21 Mai 2018, 08:23

theflashcwxd scrie:cel mai de -cenzurat- metin din romania la ora actuala, de 4 minute eram on si am si luat mute pt ca spuneam buguri si alte chestii
sa incep aici:
1.bugul din 1999 cu mountul mergi 10 secunde si te da inapoi 20 de-ti bagi ceva in el
2.spargi o "patra" si nu ai cum sa aduni ceva din ea fara sa iei 48917 de iteme de pe jos
3. omori un tigru iti da 5781 blani, un urs 816598165 fiere sulita+0 itm useless alte kkturi de-ti vin dracii
4.nu iti da nici inel teleport alergi ca prostu toata mapa faci lvl 15 spui ceva si toti taganii (ca numa tagani sunt pa metinu ala) sar "pa" tine
5.gm nu zice nimic doar iti da mute/ban ce vrea el fara nimic de spus, staff matur csz
6. nu stiu ce rate sunt dar am facut lvl 18 in 3 minute poate de la mountul cu 50% exp din start? sau ratele sunt 500
7. nu-mi merge sendu' dar merge farmbotu' super ok si pe un sv in care pica atatea la mobi e perfect (dar nu joc toate cacaturile)
8. iti da mount din start si cal, si la cufere iti pica cate 3 sigilii useless de leu sau ce o mai fii, fain...
9.pai nici nu am ajuns in map 1 si am atatea de spus, sunt sigur ca e jale in shopuri si in map1 la ce o mai fii acolo...pacat ca am pierdut 1.5gb din hotspot pentru cancerul asta...

9.pai nici nu am ajuns in map 1 si am atatea de spus...

Si-o primit si mute in tot timpul asta :(

=))

Deconectat
uchiha26
Nivel 2
Nivel 2

Re: H2MT2 - EASY PVM / LYCAN / PETS / DROP CUFERE EVENIMENTE / EVENIMENTE PERMANENTE

Mesajde uchiha26 » 21 Mai 2018, 13:59

Hades ✔ scrie:
theflashcwxd scrie:cel mai de -cenzurat- metin din romania la ora actuala, de 4 minute eram on si am si luat mute pt ca spuneam buguri si alte chestii
sa incep aici:
1.bugul din 1999 cu mountul mergi 10 secunde si te da inapoi 20 de-ti bagi ceva in el
2.spargi o "patra" si nu ai cum sa aduni ceva din ea fara sa iei 48917 de iteme de pe jos
3. omori un tigru iti da 5781 blani, un urs 816598165 fiere sulita+0 itm useless alte kkturi de-ti vin dracii
4.nu iti da nici inel teleport alergi ca prostu toata mapa faci lvl 15 spui ceva si toti taganii (ca numa tagani sunt pa metinu ala) sar "pa" tine
5.gm nu zice nimic doar iti da mute/ban ce vrea el fara nimic de spus, staff matur csz
6. nu stiu ce rate sunt dar am facut lvl 18 in 3 minute poate de la mountul cu 50% exp din start? sau ratele sunt 500
7. nu-mi merge sendu' dar merge farmbotu' super ok si pe un sv in care pica atatea la mobi e perfect (dar nu joc toate cacaturile)
8. iti da mount din start si cal, si la cufere iti pica cate 3 sigilii useless de leu sau ce o mai fii, fain...
9.pai nici nu am ajuns in map 1 si am atatea de spus, sunt sigur ca e jale in shopuri si in map1 la ce o mai fii acolo...pacat ca am pierdut 1.5gb din hotspot pentru cancerul asta...

9.pai nici nu am ajuns in map 1 si am atatea de spus...

Si-o primit si mute in tot timpul asta :(

=))

Pai nu e normal daca injura ? Sa fim seriosi...

ps: vezi cand a fost publicata respectiva impresie.
Ultima oară modificat 21 Mai 2018, 16:58 de către FastReview, modificat 1 dată în total.
Motiv: Corectat gramatical

Deconectat
uchiha26
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde uchiha26 » 22 Mai 2018, 18:23

up

Deconectat
bujor2012
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Metin2Siminoc
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 1

Mesajde bujor2012 » 22 Mai 2018, 19:10

intru

Deconectat
uchiha26
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde uchiha26 » 23 Mai 2018, 08:30

Succes in joc :D

Deconectat
Madara
Helper Avansat
Helper Avansat
Reputație: ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
» Helper Avansat
» Fost Helper
» Fost Helper
» Fost Trial Helper
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
» Mister J4M
» Fost Miss J4M
» Fost Coleg Just4Metin
» Membru Club Permanent
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
Server Metin2: Taranis2
Mulțumiri acordate: 59
Mulțumiri primite: 248

Mesajde Madara » 23 Mai 2018, 09:53

S-a dus pe catarg tot ce a insemnat Serenity in ani 2014 -2015 de jucam ca disperatul , cand va vad cu asa domenii si deschideti serverul asta imi vine sa imi bag ceva in voi.

Eu as zice sa lasati balta si sa nu va mai bateti joc de asa server cum a fost odata.

Deconectat
uchiha26
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde uchiha26 » 23 Mai 2018, 21:48

Kakashi scrie:S-a dus pe catarg tot ce a insemnat Serenity in ani 2014 -2015 de jucam ca disperatul , cand va vad cu asa domenii si deschideti serverul asta imi vine sa imi bag ceva in voi.

Eu as zice sa lasati balta si sa nu va mai bateti joc de asa server cum a fost odata.

Da.

Deconectat
Vlădu
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Athero's Middle Hand
Server Metin2: Flames of Purgatory
Mulțumiri acordate: 28
Mulțumiri primite: 7

Mesajde Vlădu » 23 Mai 2018, 21:54

Kakashi scrie:S-a dus pe catarg tot ce a insemnat Serenity in ani 2014 -2015 de jucam ca disperatul , cand va vad cu asa domenii si deschideti serverul asta imi vine sa imi bag ceva in voi.

Adevărat..
Cât trăieşti, înveţi ! :p

! Mesaj de la: Vlădu
Dacă te-am ajutat oferă un Like.
Mulţumesc.

Imagine

Înapoi la “Servere Private”