# SUMMER2 - PVM HARD OLDSCHOOL - 16.06.2018

Servere private de metin2 de diferite genuri. Aici este locul unde găsești servere pe placul tău !
Conectat
DumiFTW
Membru Club
Membru Club
Reputație: Membru Club ( 12 iul - 12 aug )
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 1

# SUMMER2 - PVM HARD OLDSCHOOL - 16.06.2018

Mesajde DumiFTW » 16 Iun 2018, 17:18

Imagine

Salut,

Summer2 este un server PVM hard conceput cu scopul de a readuce nostalgia nopților petrecute pe metin, prieteniile legate și distracția fără limite. Realizat de o echipă formată din jucători cu o experiență vastă, Summer2 se ridica la înălțime prin îmbinarea elementelor din jocul clasic cu noi elemente, astfel realizând o experiență inedită, dar și prin dedicarea față de jucătorii săi.

Toti jucatorii au sanse egale, programele de tip "cheat" nu sunt permise si nici functionale pe serverul nostru.

Summer2 - o vara de neuitat

Video :

Ultima oară modificat 17 Iul 2018, 23:29 de către DumiFTW, modificat de 2 ori în total.

Deconectat
Hello
Membru Club
Membru Club
Reputație: ©
► ♕ Hater de meserie.
► ✯ Fondator Shayne2.
► ☺ Family power.♥
► ♛ Moldovean din nastere.
► ✔ Retarded mode activated.
► ✔ Membru Club Permanent
©
Status: Hater.
Server Metin2: Nu conteşte.
Mulțumiri acordate: 77
Mulțumiri primite: 73

Re: # SUMMER2 - PVM HARD OLDSCHOOL - 16.06.2018

Mesajde Hello » 16 Iun 2018, 17:21

Si cand vine toamna il inchizi si deschizi Autumn2? "O toamna de neuitat"?
- 1. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ; Dupa 2 min: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. . When you are God, but no one trusts you. -
Imagine

Daca v-am facut sa va simtiti ofensati mi-am facut treaba.

Subscribe here: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Conectat
DumiFTW
Membru Club
Membru Club

Mesajde DumiFTW » 16 Iun 2018, 17:24

Hello scrie:Si cand vine toamna il inchizi si deschizi Autumn2? "O toamna de neuitat"?

:)) iau comentariul tău ca pe o glumă. Serverul este şi va fi unul de durată. Vă aşteptăm pe server!

Deconectat
paullsmek
Nivel 2
Nivel 2

Re: # SUMMER2 - PVM HARD OLDSCHOOL - 16.06.2018 [rp!]

Mesajde paullsmek » 16 Iun 2018, 18:22

La cat timp biologu?

Deconectat
wizkhalifa25
Nivel 2
Nivel 2
Server Metin2: nu am
Regat: Jinno
Mulțumiri primite: 8

Mesajde wizkhalifa25 » 16 Iun 2018, 18:44

Frumos,intru

Deconectat
grandtheftauto
Nivel 1
Nivel 1
Status: Why so serious ?
Server Metin2: RO - Gameforge
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 7

Mesajde grandtheftauto » 16 Iun 2018, 18:55

Okay frate, ai server dar nu mai puneţi slogane de genul ăsta. Auzi, o vară de neuitat, de parcă o să trec prin viaţă şi o să povestesc cunoscuţilor: „Bă eşti nebun...ce vară am avut în 2018, n-are rost să vă povestesc. Deci am găsit un server de metin2 privat şi mi-am pierdut 50% din vară închis în casă, jucându-mă pe acest server privat, încercând să-mi fac un set de iteme cu bonusuri bune şi o posedată. Bă eşti nebun, a fost cea mai tare vară din viaţa mea, o să rămână în amintire, am să povestesc la copii şi la nepoţi."
Serios acum...încetaţi cu „vânzarea” de câcat. Dacă ai un server bine muncit, care să atragă jucătorul şi-şi petreacă timpul interactiv e suficientă o descriere detaliată a ceea ce există pe server, de la sisteme şi drop, până la magazine şi evoluţii.
Şi aia e, eventual o promovare, dar şi în promovări, aceşti youtuberi mânâncă mult câcat dacă asculţi cum trebuie la ceea ce spun. Pentru ei e doar un alt server pe care trebuie să-l prezinte, să-l vândă, se simte în tonul vocii falsitatea.
Nu-s hater dar nu e okay felul în care se prezintă serverele private, îţi dai seama din prezentare cât de serioasă e treaba...

Deconectat
Blondu`
Nivel 3
Nivel 3
Status: Originaliatea in persoană !
Server Metin2: Goranje2
Mulțumiri acordate: 6
Mulțumiri primite: 2

Mesajde Blondu` » 16 Iun 2018, 21:18

DumiFTW scrie:
Hello scrie:Si cand vine toamna il inchizi si deschizi Autumn2? "O toamna de neuitat"?

:)) iau comentariul tău ca pe o glumă. Serverul este şi va fi unul de durată. Vă aşteptăm pe server!

"Serverul este şi va fi unul de durată", toată lumea spune asta, păcat că după două luni nu mai există pe piaţă. Sincer, nu ai venit cu nimic nou, nu o dau cu hate dar trezeşte-te si încearcă să faci ceva ce atrage lumea. Toţi ne-am săturat de serverele de "durată" cu nivel maxim 99 sau 105.

Conectat
DumiFTW
Membru Club
Membru Club

Mesajde DumiFTW » 17 Iun 2018, 00:37

Va multumim pentru feedback, poate exagerez spunand 'o vara de neuitat', dar dorinta noastra este sa oferim un joc cat mai placut si sa ne implicam cat mai mult, sa ne distram si momentele petrecute in joc, fie acestea mai putine sau mai multe sa fie de calitate.
In al doilea rand dorinta noastra este sa avem un server de lunga durata, vointa este de partea noastra, iar altceva, cum ar fi problemele pe partea materiala, nu reprezinta o problema pentru noi, astfel serverul va continua, putem sa mergem doar sa crestem si sa ne perfectionam.

Deconectat
xkapxx
Nivel 1
Nivel 1
Status: Respecta Si Vei Fi Respectat!
Server Metin2: Leonis
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 4

Mesajde xkapxx » 17 Iun 2018, 07:52

grandtheftauto scrie:Okay frate, ai server dar nu mai puneţi slogane de genul ăsta. Auzi, o vară de neuitat, de parcă o să trec prin viaţă şi o să povestesc cunoscuţilor: „Bă eşti nebun...ce vară am avut în 2018, n-are rost să vă povestesc. Deci am găsit un server de metin2 privat şi mi-am pierdut 50% din vară închis în casă, jucându-mă pe acest server privat, încercând să-mi fac un set de iteme cu bonusuri bune şi o posedată. Bă eşti nebun, a fost cea mai tare vară din viaţa mea, o să rămână în amintire, am să povestesc la copii şi la nepoţi."
Serios acum...încetaţi cu „vânzarea” de câcat. Dacă ai un server bine muncit, care să atragă jucătorul şi-şi petreacă timpul interactiv e suficientă o descriere detaliată a ceea ce există pe server, de la sisteme şi drop, până la magazine şi evoluţii.
Şi aia e, eventual o promovare, dar şi în promovări, aceşti youtuberi mânâncă mult câcat dacă asculţi cum trebuie la ceea ce spun. Pentru ei e doar un alt server pe care trebuie să-l prezinte, să-l vândă, se simte în tonul vocii falsitatea.
Nu-s hater dar nu e okay felul în care se prezintă serverele private, îţi dai seama din prezentare cât de serioasă e treaba...

LA CE NICK NAME AI , NU-TI DAU MAI MULT DE 12-13 ANI MAXIM , IN + NU TE OBLIGA NIMENI SA INTRI , NU ITI PLACE NU JUCA , JOACA UN PVP DACA TE CREZI ASA BUN .
2 NICI NU STII SA SCRII CORECT .
ASA K I-ATI VITEZA DACA NU ITI CONVINE , FORUMUL ESTE PLIN . ;)
PS : nu sunt prieten cu gm ul , este prima data cand o sa intru , sunt un fan pvm hard , si nu imi plac comentariile cacatilor care se trezesc sa se dea importanti doar ca sa aiba ceva de zis , habar nu ai cat se munceste la un server sa ii multumesca pe toti .

Deconectat
xDo
Nou Venit
Nou Venit
Status: Lucrez la Metin2Amazon
Server Metin2: Metin2Amazon
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 5

Mesajde xDo » 17 Iun 2018, 09:55

Tare serverul. Bine gandit si ai venit cu multe chestii noi :P
Pff .. te-ai gandit mult sa deschizi asa server? Nu vezi ca toti cauta ceva nou si bine pus la punct.+ ca aici nu vad longevitate .. pun pariu ca in mai putin de o luna este inchis

Înapoi la “Servere Private”