Serverfiles M2M [NOU]

Deconectat
cobralau
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Devil.mt2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Serverfiles M2M [NOU]

Mesajde cobralau » 25 Apr 2014, 00:29

scz de limbaj ca nu prea stiu de loc limba romana ... :)) ma totusi am incercat sa va zic sa nu descarcati acest sv file inutil ca nu merge....

Deconectat
Restart
Modelator 3D
Modelator 3D
Server Metin2: Vine pe Teava...
Mulțumiri primite: 7

Mesajde Restart » 27 Apr 2014, 13:18

Nu vreau sa va Supar sau sa ma dau mare , dar dupa parerea mea daca sunteti destepti ii cel mai bun sv file in resurse accesorii pietre puteti lua tot chiar si npc mobii , si il mutati pe alt sv file va creeati propriul server, eu unul am Pack-ul oficial de la M2M asa ca nu am ce sa caut la explosion dar pentru voi, invatati sa munciti nu zice nimeni sa va faceti sv pe file asta dar merita atatea query pierdute poze accesorii .... ati face fiecare cate 1 server personal foarte frumos dar ... am uitat unii nu stiu sa schimbe tar.gz in vdi si invers in special pentru amatori, Bafta Lume daca din fiecare ati lua cate un pic este imposibil sa nu faceti cv frumos, bafta all!

Deconectat
madaxdx97
Nou Venit
Nou Venit
Server Metin2: ro

Mesajde madaxdx97 » 06 Mai 2014, 17:38

explosion 100% =))

Deconectat
noktys
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde noktys » 19 Mai 2014, 16:46

Morphe scrie:UP

Server file expolosion version 2 100 % cel la care nu functioneaza blessing scrol si nici magical mental. Daca dai pe o arma nu creste arma.

Deconectat
noktys
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde noktys » 20 Mai 2014, 08:59

Restart scrie:Nu vreau sa va Supar sau sa ma dau mare , dar dupa parerea mea daca sunteti destepti ii cel mai bun sv file in resurse accesorii pietre puteti lua tot chiar si npc mobii , si il mutati pe alt sv file va creeati propriul server, eu unul am Pack-ul oficial de la M2M asa ca nu am ce sa caut la explosion dar pentru voi, invatati sa munciti nu zice nimeni sa va faceti sv pe file asta dar merita atatea query pierdute poze accesorii .... ati face fiecare cate 1 server personal foarte frumos dar ... am uitat unii nu stiu sa schimbe tar.gz in vdi si invers in special pentru amatori, Bafta Lume daca din fiecare ati lua cate un pic este imposibil sa nu faceti cv frumos, bafta all!

Salut cum imi spui si mie te rog cu fur query de la acest server ? partea de client e simpla de "imprumutat" dar nu stiu cum pot lua query din Navicat sa il bag pe alt server.

Deconectat
Restart
Modelator 3D
Modelator 3D
Server Metin2: Vine pe Teava...
Mulțumiri primite: 7

Mesajde Restart » 25 Mai 2014, 16:58

noktys scrie:
Restart scrie:Nu vreau sa va Supar sau sa ma dau mare , dar dupa parerea mea daca sunteti destepti ii cel mai bun sv file in resurse accesorii pietre puteti lua tot chiar si npc mobii , si il mutati pe alt sv file va creeati propriul server, eu unul am Pack-ul oficial de la M2M asa ca nu am ce sa caut la explosion dar pentru voi, invatati sa munciti nu zice nimeni sa va faceti sv pe file asta dar merita atatea query pierdute poze accesorii .... ati face fiecare cate 1 server personal foarte frumos dar ... am uitat unii nu stiu sa schimbe tar.gz in vdi si invers in special pentru amatori, Bafta Lume daca din fiecare ati lua cate un pic este imposibil sa nu faceti cv frumos, bafta all!

Salut cum imi spui si mie te rog cu fur query de la acest server ? partea de client e simpla de "imprumutat" dar nu stiu cum pot lua query din Navicat sa il bag pe alt server.

O creezi manual utiandute in navicat :) sau poti da copy paste nu este chiar asa greu daca ai mai lucrat cu asa ceva!

Deconectat
justmt23
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: otherside
Mulțumiri acordate: 1

Mesajde justmt23 » 10 Iun 2014, 18:48

frumos dar ar fi si mai frumos de ar fi in romana :)

Deconectat
danidnzu
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: Metin2BanaT

Mesajde danidnzu » 18 Iun 2014, 13:22

bn ma

Deconectat
brizualyn123
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Metin2BaF
Server Metin2: Metin2BaF
Mulțumiri primite: 3

Mesajde brizualyn123 » 18 Iun 2014, 13:38

Descarcati acest server file :D are 0 buguri citit cu atentie tot ce scrie faceti exact si merge wow lam hostat de 3 luni si nam traba
:D

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Imagine
Imagine

Deconectat
gloryous
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde gloryous » 19 Iun 2014, 22:20

E ok dar cred ca are multe buguri