[REUPLOAD] Serverfiles Metin2THL - PvP Farm

Deconectat
Vlădu
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Athero's Middle Hand
Server Metin2: Flames of Purgatory
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 24
Mulțumiri primite: 8

Re: [REUPLOAD] Serverfiles Metin2THL - PvP Farm

Mesajde Vlădu » 09 Iul 2018, 16:43

Regheton scrie:
Vlădu scrie:
Regheton scrie:Abtine-te sa nu te ignor din nou , sunt mai matur de cat multi de aici si cred ca ar fi trebuit sa sti asta ca ai vorbit cu mine pe skype , Si daca am poza facuta de cnv chiar de aici de pe forum si imi place o folosesc cat vreau nu e problema ta ce poza port eu :) Care e frustrarea ta ca nu inteleg ?

Dacă tu te consideri matur, ce pot să zic. Au prins animăluţele drept la părere. Vorbesc cu cine vreau eu cu "coiţe" şi stai chill, sunt mult mai matur ca tine, 26 de ani zici ? De ce să îmi pierd eu timpul la 26 de ani pe aici ? Stai liniştit, pot să fac mai multe decât ce ai zis tu acolo. Vezi-ţi de treaba ta "adultule", în faţa mea tot un frustrat rămâi, te supără adevărul sau ce ? Ţi se pare că am insultat ? Acum e prea de tot, să zic că lipseşte launcherul cu binary în faţă, hai marş, sunt sătul de persoane ca tine care comentează aiurea. Când o să ai tu respectul meu să vii să îmi vorbeşti, cred că am zis tot ce am avut de spus. Îmi pierd timpul aiurea cu "adulţi".

iti lipseste mintea si educatia mucosule nu "launcherul cu binary în faţă" =)) Imi e mila da tine cine stie ce parinti denaturati te-a crescut cu asa educatie :)

Uită-te cui i-am răspuns. Acel "Gabi" a plâns că nu are launcherul cu binary în faţă. Taci că deja mă enervezi, îmi insulţi familia ? De unde şi până unde. Stai liniştit, am minte, am educaţie, să stau cu mâna în sân când vine unul care cică se consideră mai mare şi mai educat ca mine să mă înjure ? Nici nu vreau să-mi închipui cu ce copil sau chiar cum spui, "adult" în faţa tastaturii discut acum.
Cât trăieşti, înveţi ! :p

! Mesaj de la: Vlădu
Dacă te-am ajutat oferă un Like.
Mulţumesc.

Deconectat
Regheton
Nivel 3
Nivel 3
Status: Sunt bine mersi ^.^
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 14
Mulțumiri primite: 42

Mesajde Regheton » 09 Iul 2018, 16:55

Vlădu scrie:
Regheton scrie:
Vlădu scrie:Dacă tu te consideri matur, ce pot să zic. Au prins animăluţele drept la părere. Vorbesc cu cine vreau eu cu "coiţe" şi stai chill, sunt mult mai matur ca tine, 26 de ani zici ? De ce să îmi pierd eu timpul la 26 de ani pe aici ? Stai liniştit, pot să fac mai multe decât ce ai zis tu acolo. Vezi-ţi de treaba ta "adultule", în faţa mea tot un frustrat rămâi, te supără adevărul sau ce ? Ţi se pare că am insultat ? Acum e prea de tot, să zic că lipseşte launcherul cu binary în faţă, hai marş, sunt sătul de persoane ca tine care comentează aiurea. Când o să ai tu respectul meu să vii să îmi vorbeşti, cred că am zis tot ce am avut de spus. Îmi pierd timpul aiurea cu "adulţi".

iti lipseste mintea si educatia mucosule nu "launcherul cu binary în faţă" =)) Imi e mila da tine cine stie ce parinti denaturati te-a crescut cu asa educatie :)

Uită-te cui i-am răspuns. Acel "Gabi" a plâns că nu are launcherul cu binary în faţă. Taci că deja mă enervezi, îmi insulţi familia ? De unde şi până unde. Stai liniştit, am minte, am educaţie, să stau cu mâna în sân când vine unul care cică se consideră mai mare şi mai educat ca mine să mă înjure ? Nici nu vreau să-mi închipui cu ce copil sau chiar cum spui, "adult" în faţa tastaturii discut acum.

Daca-i raspunzi la gabi nu da quote cu mesaju meu , dar in mod normal tu mi-ai raspuns mie si amestecat ia-i raspuns si lui , ce sai faci daca esti mucos si nu te sti exprima , Eu nu ti-am insultat familia , am zis doar ca nu ai primit educatie de care ai nevoie din cate observ din comportamentul tau , tu-i faci de rusine pe parinti tai prin comportamentul tau , nu-i jigneste nimeni Eu unu nu am cum sa jignesc niste persoane pe care nu le cunosc insa precum te porti tu asa dai dovada ca educatie iti lipseste , Esti un mucos care are nevoie de putina restrictie la calculator si mai multa educatie ! (Asta e strict parerea mea , Si ma opresc aici ca nu vreau sa fac spam acestui topic care nu are legatura cu neplacerile mele legate de persoana ta [Si cunosc o vorba Mare {Cel mai destept cedeaza !}])

Conectat
Gaby1981
Nivel 2
Nivel 2
Server Metin2: -cenzurat-
Mulțumiri acordate: 9
Mulțumiri primite: 0

Mesajde Gaby1981 » 09 Iul 2018, 17:02

va rog ajutati-ma macar cu decriptoru plsss ! si daca puteti si cu launcheru

Deconectat
Vlădu
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: Athero's Middle Hand
Server Metin2: Flames of Purgatory
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 24
Mulțumiri primite: 8

Mesajde Vlădu » 09 Iul 2018, 17:03

Regheton scrie:
Vlădu scrie:
Regheton scrie: iti lipseste mintea si educatia mucosule nu "launcherul cu binary în faţă" =)) Imi e mila da tine cine stie ce parinti denaturati te-a crescut cu asa educatie :)

Daca-i raspunzi la gabi nu da quote cu mesaju meu , dar in mod normal tu mi-ai raspuns mie si amestecat ia-i raspuns si lui , ce sai faci daca esti mucos si nu te sti exprima , Eu nu ti-am insultat familia , am zis doar ca nu ai primit educatie de care ai nevoie din cate observ din comportamentul tau , tu-i faci de rusine pe parinti tai prin comportamentul tau , nu-i jigneste nimeni Eu unu nu am cum sa jignesc niste persoane pe care nu le cunosc insa precum te porti tu asa dai dovada ca educatie iti lipseste , Esti un mucos care are nevoie de putina restrictie la calculator si mai multa educatie ! (Asta e strict parerea mea , Si ma opresc aici ca nu vreau sa fac spam acestui topic care nu are legatura cu neplacerile mele legate de persoana ta [Si cunosc o vorba Mare {Cel mai destept cedeaza !}])

"Cel mai deştept cedează!", hai să îţi explic ceva. Eu i-am răspuns puştiului la care tu ai venit ofensându-te spunându-mi că sunt tot un mucos, am cerut să îmi arăţi de ce, nu ai dovezi, nu ai habar ce pot eu să fac şi altele. Pe urmă te-ai dat cu aere de adult la mine şi încă o faci, uite copilul ăsta ţi-o trânteşte în faţă în aşa fel încât nu mai ştii să răspunzi. Arunci vina în stânga şi în dreapta, chiar şi pe mine, că nu aş fi avut o educaţie potrivită. Fiindcă ? Am răspuns în sictir la o tâmpenie ? Nu l-am insultat, i-am răspuns, chiar dacă a fost într-un mod mai agresiv. Spui de mine că sunt un prost, neştiutor, mucos, ş.a.m.d. Îmi pare rău că trebuie să te anunţ, tu ai început această ceartă fără nici cel mai mic motiv. Aşa să fie ca vorba ta, "Cel deştept cedează!". Îmi pare rău fiindcă a trebuit să fac acest spam, să mă cobor la nivelul tău de gândire pentru a afla, nimic. ( Virgula e special pusă pentru o pauză în vorbire.) Salut ! L-)
Cât trăieşti, înveţi ! :p

! Mesaj de la: Vlădu
Dacă te-am ajutat oferă un Like.
Mulţumesc.

Conectat
Gaby1981
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Gaby1981 » 09 Iul 2018, 17:11

Vlădu scrie:
Regheton scrie:
Vlădu scrie:Uită-te cui i-am răspuns. Acel "Gabi" a plâns că nu are launcherul cu binary în faţă. Taci că deja mă enervezi, îmi insulţi familia ? De unde şi până unde. Stai liniştit, am minte, am educaţie, să stau cu mâna în sân când vine unul care cică se consideră mai mare şi mai educat ca mine să mă înjure ? Nici nu vreau să-mi închipui cu ce copil sau chiar cum spui, "adult" în faţa tastaturii discut acum.

"Cel mai deştept cedează!", hai să îţi explic ceva. Eu i-am răspuns puştiului la care tu ai venit ofensându-te spunându-mi că sunt tot un mucos, am cerut să îmi arăţi de ce, nu ai dovezi, nu ai habar ce pot eu să fac şi altele. Pe urmă te-ai dat cu aere de adult la mine şi încă o faci, uite copilul ăsta ţi-o trânteşte în faţă în aşa fel încât nu mai ştii să răspunzi. Arunci vina în stânga şi în dreapta, chiar şi pe mine, că nu aş fi avut o educaţie potrivită. Fiindcă ? Am răspuns în sictir la o tâmpenie ? Nu l-am insultat, i-am răspuns, chiar dacă a fost într-un mod mai agresiv. Spui de mine că sunt un prost, neştiutor, mucos, ş.a.m.d. Îmi pare rău că trebuie să te anunţ, tu ai început această ceartă fără nici cel mai mic motiv. Aşa să fie ca vorba ta, "Cel deştept cedează!". Îmi pare rău fiindcă a trebuit să fac acest spam, să mă cobor la nivelul tău de gândire pentru a afla, nimic. ( Virgula e special pusă pentru o pauză în vorbire.) Salut ! L-)

Vladu ma ajuti te rog frumos !

Conectat
Gaby1981
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Gaby1981 » 09 Iul 2018, 17:18

imi da o eroare cu lib files Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Warning 1 warning C4800: 'BOOL' : forcing value to bool 'true' or 'false' (performance warning) C:\Users\Gaby\Desktop\folder\Sursa Client THL™ sv1 pvpfarm-vechi\source\UserInterface\NetworkActorManager.cpp 394 1 UserInterface
Warning 2 warning C4800: 'BOOL' : forcing value to bool 'true' or 'false' (performance warning) C:\Users\Gaby\Desktop\folder\Sursa Client THL™ sv1 pvpfarm-vechi\source\UserInterface\NetworkActorManager.cpp 444 1 UserInterface
Warning 3 warning C4800: 'BYTE' : forcing value to bool 'true' or 'false' (performance warning) C:\Users\Gaby\Desktop\folder\Sursa Client THL™ sv1 pvpfarm-vechi\source\UserInterface\PythonNetworkStreamPhaseGame.cpp 4142 1 UserInterface
Warning 4 warning C4101: 'iSourceSlotIndex' : unreferenced local variable C:\Users\Gaby\Desktop\folder\Sursa Client THL™ sv1 pvpfarm-vechi\source\UserInterface\PythonPlayerModule.cpp 791 1 UserInterface
Warning 5 warning C4101: 'iSlotPos' : unreferenced local variable C:\Users\Gaby\Desktop\folder\Sursa Client THL™ sv1 pvpfarm-vechi\source\UserInterface\PythonPlayerModule.cpp 1036 1 UserInterface
Error 6 error RC4214: Codepage not valid: ignored C:\Users\Gaby\Desktop\folder\Sursa Client THL™ sv1 pvpfarm-vechi\source\UserInterface\UserInterface.rc 21 1 UserInterface

rezolvare ? pt sursa !

Galatan922 scrie:Regheton, dar tu cati ani ai draga... ? poze cu fete etc... esti si tu fata cu -cenzurat- .. de cand pana cand

source\UserInterface\UserInterface.rc(21): fatal error RC4214: Codepage not valid: ignored ce fac?

Conectat
Athero
Fost Helper
Fost Helper
Reputație: ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
» Fost Helper
» Fost Trial Helper
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
» Mister J4M
» Fost Coleg Just4Metin
» Membru Club Permanent
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
Status: [GA]Wendigo - 2013 Metin2Ro
Mulțumiri acordate: 51
Mulțumiri primite: 201

Mesajde Athero » 10 Iul 2018, 16:01

up

Conectat
Athero
Fost Helper
Fost Helper
Reputație: ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
» Fost Helper
» Fost Trial Helper
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
» Mister J4M
» Fost Coleg Just4Metin
» Membru Club Permanent
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
Status: [GA]Wendigo - 2013 Metin2Ro
Mulțumiri acordate: 51
Mulțumiri primite: 201

Mesajde Athero » 10 Iul 2018, 16:34

Link decryptor adaugat.

Conectat
Gaby1981
Nivel 2
Nivel 2

Mesajde Gaby1981 » 10 Iul 2018, 21:06

Athero scrie:Link decryptor adaugat.

bro imi faci un launcher ca imi da eroare de la win .. plss folosesc 2013 update 4 si 5 si am si 2008 ... daca trb 2012 mil dai tu plsss

Deconectat
mamacarna
Nou Venit
Nou Venit
Server Metin2: metin2enigme
Mulțumiri acordate: 20

Mesajde mamacarna » 12 Iul 2018, 19:33

Care e root?