All4GameS

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
xBox
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: All4GameS

Mesajde xBox » 27 Dec 2013, 13:39

Vali Leo scrie:+ Ca reg nr 5 din sectiunea Critica-mi Site-ul spune ca:

În cazul în care se postează un forum în care există conţinut plagiat de pe Just4Metin (tutoriale etc) topicul va ajunge direct la coş ! Excepţii: dacă la tutoriale (subiecte) se pastrează sursa Just4Metin.ro. NU se va face nici o excepţie pentru site-uri care au plagiat structura comunitatii Just4Metin (categorii, subforumuri). În cazul plagierii logo-ului forumului se vor aplica masurile corespunzatoare !

Si voi aveti cateva topicuri copiate de pe just4metin

Si tu ai ... fara sursa pusa , asa k nu mai comenta ....

Deconectat
Vali Leo
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: a
Regat: Jinno

Mesajde Vali Leo » 27 Dec 2013, 15:23

Eu am alta sursa pusa ....

Deconectat
C. Petrisor
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Server Metin2: Cox
Mulțumiri primite: 2

Mesajde C. Petrisor » 27 Dec 2013, 19:03

:))) =)) =)) bai jegosule gabriel !! cand te rugai de mine sati dau scriptui pentru forum /.. cand ma rugai sa-ti dau functie !! la mine p 8ro-gaming .. :-w :-w Acum ai vazut ca team facut de ras pe net spui ca eu copii de la tine ??? 8-| 8-| Se vede ca chiar esti un copil !! Nu mie rusine sa recunosc ca am luat tutoriale de pe pro-area just4metin -cenzurat- ... dar mai ales turkmmo ... site de la care stie si vali .... Eu nu am nevoie sa copii de la tine ... all4games are atatea tutoriale si topice dupa metin2place . com .... Jegosule daca eu team copiat dc eu am 150 si ceva de membri si tu doar cativa :)) =)) =)) =))
[url=http://metin2cox.net/Imagine[/url]

Deconectat
xBox
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde xBox » 27 Dec 2013, 19:38

petrisor3434 scrie::))) =)) =)) bai jegosule gabriel !! cand te rugai de mine sati dau scriptui pentru forum /.. cand ma rugai sa-ti dau functie !! la mine p 8ro-gaming .. :-w :-w Acum ai vazut ca team facut de ras pe net spui ca eu copii de la tine ??? 8-| 8-| Se vede ca chiar esti un copil !! Nu mie rusine sa recunosc ca am luat tutoriale de pe pro-area just4metin just4metin ... dar mai ales turkmmo ... site de la care stie si vali .... Eu nu am nevoie sa copii de la tine ... all4games are atatea tutoriale si topice dupa metin2place . com .... Jegosule daca eu team copiat dc eu am 150 si ceva de membri si tu doar cativa :)) =)) =)) =))

1. Ma-ta e jegoasa
2. Tu ai 100+ membri deoarece tu ai domeniu de inaintea mea si faci tu conturi in prostie , ... asa si eu asi putea sa imi fac conturi la greu si sa postez cate un tut. pe acel cont , asa k nu mai comenta degeaba .

CER T/C.

Deconectat
C. Petrisor
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde C. Petrisor » 27 Dec 2013, 19:44

8-| 8-| 8-| Ma copile tu crezi ca eu am obiceiurile tale sa modific script si sa spun ca cic aam avut 600 si ceva :)) :)) .... s

2. Număr de mesaje: 1498
Mesaje pe zi: 94.20
Număr de subiecte: 601
Subiecte pe zi: 37.79
Număr de utilizatori: 161

Forum din data de: Mie Dec 11, 2013 9:01 pm

Eu am avut banner pus la forum pe atatea servere de metin2 /..... :ympeace:

3. Nu sunt asa disperat ca tine dupa lume =)) nu am mai intrat pe forum de vreo 4 zile mai ales de cand sunt TGA pe XPM Metin2 ... :)) :) Deci Gabriel ..

In concluzie disperat esti fratele meu ... Am sters vreo 5 conturi de ale tale ca deja aveam 170 de persoane ;)) ;)) Copilul disperat sa faca conturi mai mereu esti tu ... ;)) ;))

Deconectat
C. Petrisor
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde C. Petrisor » 30 Dec 2013, 18:37

Gabriel deja imi pierd rabdarea si imi bag in neamul tau cum sa furi si poza cu promotii reclama :@ Fatza de tine care modifici scripturi si cica ai lume eu am castigat pana acum 10 euro din forum dar tu jegosul ???

Deconectat
xBox
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde xBox » 01 Ian 2014, 13:50

petrisor3434 scrie:Gabriel deja imi pierd rabdarea si imi bag in neamul tau cum sa furi si poza cu promotii reclama :@ Fatza de tine care modifici scripturi si cica ai lume eu am castigat pana acum 10 euro din forum dar tu jegosul ???

Ce we ? =)) =)) eu de la tine sau tu de la mine :)) hai mars we , copii tot , si dupa ce copii , la cateva min , te apuci rpd si scrii ca tu ai pus :)) OMG O.o.O

Deconectat
xBox
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde xBox » 01 Ian 2014, 13:52

petrisor3434 scrie:Gabriel deja imi pierd rabdarea si imi bag in neamul tau cum sa furi si poza cu promotii reclama :@ Fatza de tine care modifici scripturi si cica ai lume eu am castigat pana acum 10 euro din forum dar tu jegosul ???

Defapt stii ce we ... de acum voi personaliza toate img. , banner , all de la forum , sa te vad eu pe tn cum ai sa mai copii :)) ;)

Deconectat
Vali Leo
Nivel 1
Nivel 1
Server Metin2: a

Mesajde Vali Leo » 01 Ian 2014, 19:02

xBox scrie:

Defapt stii ce we ... de acum voi personaliza toate img. , banner , all de la forum , sa te vad eu pe tn cum ai sa mai copii :)) ;)

Sa stii ca tu copii defapt imaginea aia de la promotie e uploadata de petrisor adica adminu :)

Deconectat
xBox
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !

Mesajde xBox » 01 Ian 2014, 21:09

Vali Leo scrie:
xBox scrie:

Sa stii ca tu copii defapt imaginea aia de la promotie e uploadata de petrisor adica adminu :)

Serios ? :)) a vazut la mn ca am pus asa , si cum , sa nu puna si el :)) a luat-o si a pus=o si el :))

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”