BestXat

Metin2 Global - Un server de calitate !
Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
PopolVuh
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Mulțumiri acordate: 2
Mulțumiri primite: 9

BestXat

Mesajde PopolVuh » 26 Oct 2014, 10:49

Eu cred ca toti cunoasteti compania xat.com, compania care face chat-uri gratuit, dar ca sa il faceti frumos aveti nevoie
de mii de euro, eu cu inca cineva ne-am gandit sa face xat.ro, mai exact bestxat.tk. Noi suntem inca in versiunea beta, si xat-ul si serverul de metin care va detine chatul principal o sa fie terminate deodata.

Sa va explic ce am facut noi pana in momentul de fata

Imagine
Pagina principala, cu chatul principal. Aici puteti primi ajutor in legatura cu puterile noastre si/sau alte probleme/intrebari care le aveti. Tot la inceput cand va inregistrati primiti 500k xat si 365 de zile, care pe xat.com sunt peste 1000 de euro.

Imagine
Noi incercam sa aducem pentru voi perfectiunea care o ofera si xat.com dar cu preturi romanesti :) desigur si noi dorim sa facem bani, dar banii care ii primim de la voi ii bagam tot in xat-ul roman. De ce? banul nu este interesul meu, sunt crestin si ascult de Legile lui Dumnezeu, dar nici nu pot sa bag doar de la mine din buzunar bani, banii primiti de la voi raman tot in xat.
Imagine
Pentru ce platiti voi? Noi avem o gama larga de puteri, si pentru pretul de 5 euro cartela rencarcabila primiti toate puterile.

Va asteptam pe Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. si speram sa ajungem departe cu aces xat pentru romani, multumesc pentru atentia depusa acestui topic. :ymapplause: :-h :-bd
Imagine

Deconectat
Khafra
Nivel 2
Nivel 2
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: BestXat

Mesajde Khafra » 09 Noi 2014, 19:02

Topic trimis la coş :)
Nu vinzi / cumperi / oferi nimic .
Rotind femeia'n **** pană se încinge,
Îl strig pe ăla,
Hei amice, ia uite'mă, am **** cu elice, Abordând stilul "fură tot ce-ţi trece prin
mână",
Văd în jur doar prevervative uzate şi loţiuni de ****.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”