Castiga bani pe net usor si rapid

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
G.Marian
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: On
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Castiga bani pe net usor si rapid

Mesajde G.Marian » 11 Dec 2015, 03:12

Bani pe Net cel mai bun TE/PTC! pana acum site-ul plateste!

Este un site hibrid TE/PTC/Share Revenue cu 10 % "afilliate program" lansat in octombrie 2014, promovat puternic in mediul TE.
Zilnic click-uiti pe cash link. Pentru cash link primiti 100% din castigurile referalilor.
Ca sa poti primi castigurile de la referali si revenue share(110% daca este cazul) trebuie sa dai click zilnic pe minim 10 Ads-uri TE. Orice achizitie de pe site va da upgrade pe viata si un surf ratio de 1:1 (free au surf ratio 2:1).
Cu creditele castigate din surf va puteti promova propriile linkuri ca la orice TE, le postati la My Websites, dati click pe Manage si adaugati credite la fiecare site.
Se pot cumpara si sharing positions de la Buy Sharing Positions.
Se poate cere plata in PayPal, Payza si SolidTrust la minim 2 $ (prima) apoi minimul de plata creste la 3$ la a doua, 4$ la a treia, si pana la 10$
Primiti Cash Link in valoare de: 0.001, 0.005, 0.01, 0.02

Linkul de inregistrare: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Va Astept In Echipa Mea!

Deconectat
CHULI
Miracolul Crăciunului
Miracolul Crăciunului
Mulțumiri acordate: 77
Mulțumiri primite: 117

Re: Castiga bani pe net usor si rapid

Mesajde CHULI » 11 Dec 2015, 03:37

Să stau acasă şi să mă joc pe pc să fac bani jucându-mă .. cum ar fii ? MILIONAR:. dar tot yo plătesc curent . TC . arată dovadă că ai banii şi topicul rămâne.

Arhivă !
Imagine

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”