Caut partener pentru redeschiderea Metin2 Osiris

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
MorphixX
Nivel 1
Nivel 1
Status: ^_^
Server Metin2: ^_^
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 7

Caut partener pentru redeschiderea Metin2 Osiris

Mesajde MorphixX » 11 Iun 2015, 12:31

Salut. Mă numesc Constantin, am 19 ani și sunt din Vaslui. După cum spune și titlul sunt în căutarea unui partener serios, pentru a redeschide Metin2 Osiris, am lucrat la el o luna, dețin domeniu.ro, ServerFiles 28k creat de mine mai trebuie doar finalizat în maxim 1 săptăma. Din unele motive personale nu am reușit să plătesc și luna asta hostul și dacă vrea cineva să ajute la plătirea hostului, e bine venit, va primi gradul de administrator alături de mine și o parte din donații.Detin toate cunostintele necesare pentru a reface in proportie de 100% Metin2 Osiris.

P.S. Caut oameni seriosi...pentru un proiect de durata ...

Detalii contact:
Nr. telefon: Vorbim pe skype și ofer la dispoziție numărul meu .

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Imagine

Deconectat
Zelkenon
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 1

Re: Caut partener pentru redeschiderea Metin2 Osiris

Mesajde Zelkenon » 11 Iun 2015, 12:44

,,să redeschizi Metin2Osiris” Frate nu-mi zi tu că ești Z3r0Cool (2011-2012) după inchiderea primului Osiris sa modificat in MT2Magic - by [VIP]Zork ex> [GM] după 2012 a apărut iar...Metin2Osiris2012 OwN Daizuke si seria de 2013-2014 - Client-ul păstrat de Izabella. Si o incercare eșuată 2015 de către D3Moon ex player 2013 : Hak3ru să nu mai zic că baza de date o fost spartă de cateva ori in 2013-2014 By Ilussyon-MT2Amic alt copcil eșuat.Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ... mno ce să zic sper să se găsească unu să te ajute. 2013 vremuri faine.... Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. eu is ăla ce iau bătaie :))) ;) Salutări de la ,,MicroSoft/TigruAlb/Zork” :P Mult succes.
CMD-Power

Deconectat
MorphixX
Nivel 1
Nivel 1
Status: ^_^
Server Metin2: ^_^
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 7

Mesajde MorphixX » 11 Iun 2015, 12:59

Zelkenon scrie:,,să redeschizi Metin2Osiris” Frate nu-mi zi tu că ești Z3r0Cool (2011-2012) după inchiderea primului Osiris sa modificat in MT2Magic - by [VIP]Zork ex> [GM] după 2012 a apărut iar...Metin2Osiris2012 OwN Daizuke si seria de 2013-2014 - Client-ul păstrat de Izabella. Si o incercare eșuată 2015 de către D3Moon ex player 2013 : Hak3ru să nu mai zic că baza de date o fost spartă de cateva ori in 2013-2014 By Ilussyon-MT2Amic alt copcil eșuat.Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ... mno ce să zic sper să se găsească unu să te ajute. 2013 vremuri faine.... Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. eu is ăla ce iau bătaie :))) ;) Salutări de la ,,MicroSoft/TigruAlb/Zork” :P Mult succes.

Da stiu !Si de acea caut pe cineva care sa ma ajute ...Oricum va stiu pe toti cand jucam eu ma numeam NePtuN nu stiu daca va mai amintiti ....
Oricum,sper sa gasesc pe cineva capabil sa il redeschis a fost un server de calitate ...dar cu Admini care nu au stiut sa il aprecieze...

Si o incercare eșuată 2015 de către D3Moon ex player 2013 : Hak3ru să nu mai zic că baza de date o fost spartă de cateva ori in 2013-2014 By Ilussyon-MT2Amic alt copcil ----nu imi zi de Ilusion ...mare hacker ...nici nu sunt sigur ca stie sa isi deschida pc-ul....si u ma iei cu marele hacker ... :)))
Imagine

Deconectat
Zelkenon
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 1

Mesajde Zelkenon » 11 Iun 2015, 13:02

MorphixX scrie:
Zelkenon scrie:,,să redeschizi Metin2Osiris” Frate nu-mi zi tu că ești Z3r0Cool (2011-2012) după inchiderea primului Osiris sa modificat in MT2Magic - by [VIP]Zork ex> [GM] după 2012 a apărut iar...Metin2Osiris2012 OwN Daizuke si seria de 2013-2014 - Client-ul păstrat de Izabella. Si o incercare eșuată 2015 de către D3Moon ex player 2013 : Hak3ru să nu mai zic că baza de date o fost spartă de cateva ori in 2013-2014 By Ilussyon-MT2Amic alt copcil eșuat.Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. ... mno ce să zic sper să se găsească unu să te ajute. 2013 vremuri faine.... Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. eu is ăla ce iau bătaie :))) ;) Salutări de la ,,MicroSoft/TigruAlb/Zork” :P Mult succes.

Da stiu !Si de acea caut pe cineva care sa ma ajute ...Oricum va stiu pe toti cand jucam eu ma numeam NePtuN nu stiu daca va mai amintiti ....
Oricum,sper sa gasesc pe cineva capabil sa il redeschis a fost un server de calitate ...dar cu Admini care nu au stiut sa il aprecieze...

Admini au fost capabili restu din juru lor au fost cum au fost...Ti-am dat add. pe skype vreau să vbm. nu stiu dc. dar am impresia că maș băga :)

EDIT - D3moon fiind in 2013 playeru` cu numele de - H4k3r sau Hak3r nu-mi aduc aminte 100% am zis doar ca a avut o incercare esuata sa-l deschida in 2015 inca are link-ul la statusul de la Skype. Cat despre Ilussyon el avea deja datele de la srv. el doar a dat drumu la modate la tot prostu n-am zis ca o fi ceva hacker :))(Crussader a avut mereu grija de el si pe ala ce la deschis dupa plecare) de spart stiu cine la spart am fost 3 :P:) baza de date o fost pusa intr-un topic pe RST >,,challenges``< SQL Injection easy. NU cunosc autoru`topicului.
CMD-Power

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”