Cauti GM pentru server??

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
sXu
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: Metin2NewYork
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Cauti GM pentru server??

Mesajde sXu » 26 Iun 2014, 01:50

Buna ma numesc Andrei am 16 ani,sunt din Iasi si caut un server/servere care pot sa il/le ajut la popularea sa :D...Am 3 ani de experienta in domeniul de GM sau SGM si 8 ani in domeniul Metin2...Stiu tot sau aproximativ tot,am rabdare cu playeri,nu imi descarc nervi pe ei (ci pe prietena), nu am un limbaj neadecvat,am rabdare,sunt zambaret,glumesc,rad da cand e vorba de seriozitate sunt primul...Stiu unde playeri au intrecut masura :) si care este pedeapsa lor...IN PRIMUL SI IN PRIMUL RAND NU AM FAVORIZAT PLAYERI SI NICI NU AM SA FAVORIZEZ PLAYERI...Accept critici de la alti membri ai echipei...Sunt dornic...Sunt capabil e putin spus sa ma bucur de jocul in echipa si de a ajuta membri...Experienta cum am spus am 8 ani...Stiu italiana,engleza...Daca vreti sa ma cunoasteti mai bine va astept pe ID/MESS : sxu.sxu7...SKYPE : sxu.sxu SI IMI CER SCUZE DACA AM GRESIT POSTAREA

Salutari si spor la joc ;)
sXu
Dacă nu învingem, Victoria e o târfă.
Învingătorii nu renunţă, iar cei care renunţă nu ajung învingători.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”