Cerberus-Host-The Best Hosting

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Cryptex
Fost Super Moderator
Fost Super Moderator
Status: Respect !
Server Metin2: SF CryptexV2 comming
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 28

Cerberus-Host-The Best Hosting

Mesajde Cryptex » 18 Apr 2015, 21:21

Imagine

Despre CEHOST

Societatea Hydra Telecom oferă servicii de o calitate superioară. Avem 5 ani de experienţă în conducerea acestui tip de business. În toţi aceşti ani acumulat experienţă incomensurabilă. Suntem o firmă pe care va puteţi baza la orice ora din zi/noapte. Alături de serverele de mare capcitate + asistenţă tehnică dovedită, nu aveţi niciun motiv pentru care să nu ne alegeţi pe noi.
Imagine

Domenii gratuite

Dacă doreşti să îţi faci simţită prezenţa în mediul online, noi îţi vom oferi un domeniu gratuit pentru oricare pachet de găzduire pe care îl vei plăti pe cel puţin 1 an.
Imagine

99.50% Uptime Guarantee

Furnizăm 99.50% uptime minim, garantat, pentru toate serviciile pe care noi le furnizăm. Ţintă noastră este să ajungem să putem oferi 100% uptime!
Găzduire Servere SSD + Bandă de internet GBIT

Începând cu Ianuarie 2015 oferim peste 50 Terra spaţiu de stocare folosind doar SSD-uri de mare viteză. Alături de asta va putem oferi doar conexiuni de internet de peste 1000mbps.
5 zile pentru returnarea banilor

Dacă există probleme pe care noi nu le putem rezolva ne vom angaja să îţi returnăm banii fără să punem întrebări!
Asistenţă tehnică

Îţi stăm la dispoziţie pentru orice întrebare/problemă pe care tu o întâmpini. Suntem la dispoziţia ta prin: email/sistem tickete/telefon!
Servicii multiple pentru orice buget

Ai dreptul să alegi cel mai potrivit plan pentru nevoile tale, fie că ai o afacere de success sau doreşti să începi acum. Noi avem exact ce îţi trebuie!
Servicii

Gazduire Web

Web hosting şi email pe servere din România,într-un mediu scalabil,redundant şi securizat,activare rapidă, suport impecabil şi backup zilnic necontorizat.

Prezenţa noastră în 2 dintre cele mai bune centre de date din România şi serverele SSD va oferă avantajul unui timp de acces la website foarte scăzut, pe scurt o încărcare rapidă indiferent de mărimea paginilor site-ului Dvs.

Imagine

Găzduire Servere Virtuale - KVM (windows/freebsd/linux

Serverele pe care noi ţi le oferim, hostate în două dintre cele mai bune centre de date din Europa, sunt soluţiile ideale pentru a-ţi asigura stabilitatea oricărei afaceri pe care doreşti să o dezvolţi. Dispunând de o gama mare de planuri, îţi putem acoperi orice nevoie. Vei avea acces ROOT pentru a putea configura serverul după nevoile tale. De asemenea, îţi asigurăm un minim de 99.5% uptime, şi protecţie maximă împotriva atacurilor flood.
50% OFF Permanent; Promo Code: SOL502015
Servere-50-Reducere-plus-Dublu-Adrese-IP-plus-Licente-WHMCS-7euro-.html
Imagine

Imagine

Imagine

Găzduire Servere Radio Shoutcast

Orice client care îşi dezvoltă un server radio cu ajutorul nostru beneficiează de următoarele atuuri:
» Oferim acces gratuit la cPanel WHM Sonic, cel mai performant cPanel în domeniul Shoutcast.
» Datacenterul unde avem serverele oferă peering direct cu toţi providerii importanţi din România, asigurând practic timp de răspuns sub 20ms.

Serviciul de streaming radio îţi arată calitatea accesului la internet pe care o firmă de hosting îl poate oferi. De aceea nu foarte mulţi îşi permit să ofere acest serviciu.

Imagine

Imagine

Imagine

Găzduire Servere Gaming

Cele mai populare jocuri multiplayer, acum hostate şi în România, în unul dintre cele mai bune centre de date din Europa. Comandă şi tu acum serverul tău şi bucură-te de calitatea superioară !!

→ Serverele SA:MP de 50 sau 100 sloturi sunt gratuite prima luna, foloseste urmatorul cod promotional in procesul de comanda: cehost.ro-samp
» Fiecare server beneficiează gratuit de următoarele facilităţi:

Imagine

Imagine

Găzduire Reseller Web

Web hosting şi email pe servere din România,într-un mediu scalabil,redundant şi securizat,activare rapidă, suport impecabil şi backup zilnic necontorizat.
Soluţii profesionale care-ţi menţin afacerea online.

Imagine

Reseller%20Servere%20Virtuale%20KVM

Pentru că folosim doar servere de mare capacitate, avem posibilitatea de a oferi resellere vds (kvm) de la 4GB RAM până la 48GB RAM.

Sisteme de operare disponibile : Linux / Windows / FreeBSD - Virtualizare folositaImagine

Imagine

Servicii prin SMS

Promovarea prin SMS are o rata de succes de 95% , restul de 5% reprezinta numerele invalide !
SMS Marketing: cel mai direct canal de marketing
Eficiență: campaniile prin SMS sunt mai ieftine decât cele de email marketing, mult mai citite decat e-mailul, mai mult personale decât media de difuzare, mai acceptabile decât telemarketingul și mai măsurabile decât media de imprimare.
Rezultate imediate: cei mai mulți oameni au acces la telefonul mobil în orice moment și astfel mesajele text sunt, de obicei, deschise în câteva secunde. Prin 2WaySMS, clienții pot răspunde , de asemenea, în câteva secunde. Nu mai trebuie să aștepți săptămâni sau luni intregi pentru a colecta rezultatele campaniei de marketing.
Cost-eficienţă: randamentul investițiilor în campanii SMS este semnificativ mai mare decât alte forme de marketing. Iar în cazul în care clienții transmit mesajul și prietenilor lor, campania de marketing prin SMS se transformă într-una virală și gratuită.
Imagine

Deconectat
KoKoTeam
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Profesionist
Server Metin2: Toate ;)
Regat: Jinno
Mulțumiri primite: 0

Re: Cerberus-Host-The Best Hosting

Mesajde KoKoTeam » 18 Apr 2015, 21:41

cryptex , am vazut ca te pricepi sa faci multe si le postezi gratuit , dar cand am vazut ca faci reclama la CEHOST ... deja mi-am schimbat parerea , nu stiu cum puteti sa spuneti "best host" cand e praf.. mai ales firma fura tot ce apuca.

Deconectat
Cryptex
Fost Super Moderator
Fost Super Moderator

Mesajde Cryptex » 18 Apr 2015, 22:34

Fac reclama fiindca sunt noul tehnician. Si doresc sa ajut firma CeHost sa aibe cele mai bune servicii.
Sper sa schimb fata firmei, cum o cred alti praf. Nu este asa, este o firma buna.

Deconectat
Grudge
Nivel 1
Nivel 1
Status: Programming..

Mesajde Grudge » 19 Apr 2015, 11:48

cehost ar fii o firmă bună, dar se ocupă doar de cei care plătesc mai mult. Mi-a confirmat un amic.
Și cică i-a mai stricat și mysql în sistemul de operare ca apoi ei să îi ceară bani să îl rezolve.
+ că din câte am văzut host-ul este de tinichea, când merge, când nu merge.

Eu nu aș recomanda să cumpărați de la ei. :D

Deconectat
Grudge
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde Grudge » 19 Apr 2015, 14:52

Aș oferii servicii egale, e clar.
Așa cum ai zis tu nu se face.
Adică dacă unu a plătit mai puțin decât unu îl lași să aștepte?
Clar nu se face așa.

Deconectat
Cryptex
Fost Super Moderator
Fost Super Moderator

Mesajde Cryptex » 19 Apr 2015, 14:59

Grudge scrie:Aș oferii servicii egale, e clar.
Așa cum ai zis tu nu se face.
Adică dacă unu a plătit mai puțin decât unu îl lași să aștepte?
Clar nu se face așa.

Am dat exemplu,nu am spus ca fix asa se face.
In plus firma s-a schimbat dupa cate am vazut.

Deconectat
Grudge
Nivel 1
Nivel 1

Mesajde Grudge » 19 Apr 2015, 15:16

Ok, dacă tu zici așa...

Eu de exemplu am un vps, pe care îl plătesc 10e pe lună la gazduirejocuri, pe care lucrez, și când am vreo problemă sunt ajutat imediat și la orice oră.
Nu se fac diferențe între clienți.

Deconectat
Tiger
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Membru Club (4 iulie)
Nume anterior: Tiger
Status: Sef
Server Metin2: I Don't Play
Mulțumiri acordate: 5
Mulțumiri primite: 37

Mesajde Tiger » 19 Apr 2015, 16:12

Firma slaba ,tehnicieni slabi . Cat luați sa faceți un symlink 2 euro ?
Imagine

Cod: Selectaţi tot

For haters

Imagine

Cod: Selectaţi tot

For haters

Deconectat
Donici Cătălin
Administrator
Administrator
Reputație: Fondator
---------------------------------------
► Administrator Principal
► Administrator Plăți
---------------------------------------
Status: Urasc prostia !
Server Metin2: Niciunul :P
Mulțumiri acordate: 12
Mulțumiri primite: 126

Mesajde Donici Cătălin » 19 Apr 2015, 20:49

Sa nu mai vad spam/cearta in acest topic !
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. - va puteti inregistra Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. si avansarea mea aici

Atenție la persoana cu adresa de skype "realj4zz." are . la final. Adresa mea este simplă fără punct.
Eventual cereți mereu dovezi că sunt eu.

Nr. Telefon: 0761952147

Deconectat
hiphap
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: M2M

Mesajde hiphap » 19 Apr 2015, 21:51

Eu am Avut Host dela Firma asta am bagat 65Euro si pot spune ca este o firma care nu merita cumparat nimica dela iei !!!
la or ce bug or ce vrei sa faci la sv trebe sa platesti +ca sv meu m-eo ajus la toti !!!!
Nu recomand Firma asta este 2 lei
p.s Cryptex >Firma tot asa ramane si cu tine sau fara tine !

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”