Cerere Parteneriat KaraMora.Com

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
ButeMan
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: 123
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Cerere Parteneriat KaraMora.Com

Mesajde ButeMan » 30 Mai 2015, 15:36

Buna Dimineata/Ziua/Seara, Tuturor.

Vreau sa va prezint Comunitatea mea: KaraMora.Com. De asemenea, pentru un eventual Parteneriat cu aceasta Comunitate.

# Nume Forum: KaraMora
# Adresa Forum: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
# Adresa Statistici: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
# Numarul Subiectelor: 7279 +
# Numarul Mesajelor: 15876 +
# Numarul Utilizatorilor: 25453 +
# Numele Administratorilor: Maryusss (Fondator Forum KM)
# Yahoo! Messenger Fondator: Maryusss.Catalin
# Skype Fondator: Maryusss.Catalin
# Numar de Telefon Fondator: 0746404652
# FaceBook Fondator KM: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
# Pagina FaceBook Forum: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
# O Scurta Descriere a Forum-ului:

- Forum-ul KaraMora este deschis din Data de: 24/09/2012. Este o Comunitate All In One. Adica se vorbeste despre ORICE in aceasta Comunitate. Daca nu este Zona creata pentru ceva anume, se spune si se creaza Zona respectiva. Cuprins la Forum: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.. O perioada, mai exact: 3 Luni Forum-ul a fost inchis si a pierdut mult, am scazut foarte mult. Am avut niste probleme ... De asta a fost inchis. Altceva, va las pe voi sa decideti daca pot fi Partener, etc. Eu ca Partener, pun Mini Banner de Dimenisune: 88x31 pe Prima Pagina in josul Forum-ului. Dar pun si Banner mare de Dimensiune: 460x80 pe Pagina: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.. Site-ul este forte bine muncit de mine. Sunt pregatit sa citesc pareri PRO si CONTRA. De asemenea, Sugestii si Propuneri vreau sa citesc din partea Tuturor. Ma gasiti la Adresele de Contact, de mai sus.

# Bannere Comunitate KM:
- Banner 88x31: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. (LINK DIRECT)
- Banner 460x80: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. (LINK DIRECT)

- Mie o sa imi dati Banner de Dimensiune: 88x31 si inca unul de Dimensiune: 460x80, cu Comunitatea Dumneavoastra.

Daca voi fi acceptat ca Partener, ROG sa fiu Contactat la una din Adresele de mai sus. Multumesc! Sper sa incepem cu dreptul! Astept mesajul Dumenavoastra!
KaraMora. Com
KaraMora. Com
KaraMora. Com

Deconectat
.Deb
Fost Administrator
Fost Administrator
Reputație: Fost Administrator.
Fost Super Ad Moderator.
Fost lider Ad Moderatori.
Fost lider Super Moderatori
Fost lider Moderatori.
Fost lider Designeri.
Fost organizator Miss&Mister.
Status: Egalitatea nu există decât în matematică
Mulțumiri acordate: 9
Mulțumiri primite: 4

Re: Cerere Parteneriat KaraMora.Com

Mesajde .Deb » 30 Mai 2015, 18:45

Reclama către diverse site-uri se acceptă doar în forumul "Site-ul meu" .
Coş.

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”