Cerere roua permanenta

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
bogdanel1997
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: turnumagurele.mt2.sx
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Cerere roua permanenta

Mesajde bogdanel1997 » 09 Feb 2015, 22:21

Ceva este gresit in quest stai calm ... altfel ii dadea roua , un end sau ceva o ghilimea nu e pusa, ori in plus? si intrebarea mea este, oare trebuie sa faci si asta cu navicat? sa il implementezi? sau putty sa dai sa reuleze acest quest? gandeste te ... sau ce program folosesti tu la adriminstrarea server ului de... cu care ii dai reboot,stingi sau aprinzi , poate in navicat e chestia si eu am o problema la quest lvl 1 nu da iteme decat cand vrea el =))) un baiat mi a zis ca sa il rulez in putty dar nu mi a mers comanda :/ vezi cu atentie ce are ...
PS: nu spun ca o fi sigur una din ele , da e posibil vezi variantele astea ale mele deocamdata, nu sunt expert, dar am vazut la unul la altul si ca astea ar fi cateodata cauzele de... poate sa nu ai alt quest care sa il continue pe primul :-?? eu am in login gibe_basic_weapon.start :)) si in quest il am tot cu numele asta dar . quest , mai am in /germany/quest/object/notarget/ acolo prin letter , info si inca una .weiter acest quest :)) nu ma pricep dar verificati toate aceste chestii ...mie mi se suprapune cu ceva si tot nu am reusit inca ...

Deconectat
Răzvaan
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Reputație: Super Ad Moderator
Lider Ad Moderatori
Lider Mister
Fost Lider Moderatori
Fost Lider Trial Moderatori
Fost Lider Miss
Nume anterioare: ElAlcon, Brian O'Conner, Grinchzvan
Status: Un fel de două feluri