Cerere Sistem

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
y0y066
Nivel 1
Nivel 1
Status: caut idei , pentru ponei ^*^
Server Metin2: 3WARS Game
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Cerere Sistem

Mesajde y0y066 » 19 Apr 2014, 18:24

Buna ziua , daca cineva este binevoitor sa ma ajute cu cateva sisteme ...
1.Arena_manager -> as vrea sa s epoata intra de maxim 25x pe zi si de la lv 160.
cand castigi duelul sa castigi si 5xITEM iar cand pierzi sa castigi 2xITEM
sa nu se poata folosii elixirele, si buffurile site.
2.Crafting sistem -> am cautat peste tot nu gasesc acest sistem complet , doar partea de client.
eu vreau si partea SF acel cube.lua si quest.Modific eu cu codurile mele nu este problema
3.PVM system -> un quest catre o mapa x,y unde sa omori mobul 1 , din el sa iasa mobul 2 si tot apasa 5 mobi.fiecare sa iti dea recompensa in inventar un cufar clar de luna.apoi dupa ce ai omorat mobul 5 in 60 secunde sa respauneze iar mobi, unde ciclul sa se repete de mai multe ori. ca sa ajungi in mapa x,y sa folosesti un item, gen when 1000.use begin
4.Mantia infinita -> cum o pot face? am jucat multe private cu acea mantie infinita
5.System of professions -> cand ai lv 90 si te duci la un npc sa alegi cursul caracterului tau pe parcursul jocului pana la sfarsit , in sensul urmator.
a.farmer->la lv 90 sa ramana asa sa nu mai creasca in exp si sa primeasca 25% tare mobi , 2xdrop yang , 2x drop obiecte
b.fisher-> la lv 90 sa aibe misiuni din ce in ce mia grele pt pescuit si cu recompense pe masura.
c.miner -> la lv 90 sa aibe misiuni de minerit din ce inc e mia multe minereuri, si sa dea puncte pe minerit pana face P
din care cred eu trebuie sa fie si submision nu ? sub_quest sau cum se numesc misiunile de lv pe oficial.
multumesc frumos daca ma poate ajuta cineva si pe mine cu asa cv aici sau la id al3na66@yahoo.com :D:D:D

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”