CERERE SPONSORIZARE

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
manciubogdan
Nou Venit
Nou Venit
Status: SUNT BUN! ^_^
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

CERERE SPONSORIZARE

Mesajde manciubogdan » 22 Iul 2014, 15:03

Salut prieteni m-am decis sa deschid un server de metin dar cum nu exista fonduri pentru host m-am gandit sa apelez la voi.
Asa ca cine doreste sa ajute serverul va fi rasplatit la deschiderea acestuia nu lasati mesaje gen va fura banii sau mai stiu eu ce nu sunt genul serverul se va deschide 100% , daca vor exista acele fonduri :
Pentru o donatie prin cod rencarcabil:

5 euro-Veti primi VIP/MISS/GRADE PERSONALIZATE care consta in : (VIP/MISS etc.. in fata numelui ,arma,armura(bonusuri la alegere) site ->FULL<- nu MODATE , 50 lingouri a cate 500kk, si lvl maxim)

10-euro - Veti primi [MOD]/[Help] (tot ce contine si pachetul VIP +cateva comenzi uzuale (mute,warp....))
15 -euro- Veti primi [GM] ( care consta in full comenzi )
20-euro -Veti primi [GA] (full comenzi + acces la item creator )

Pentru cei ce nu vror VIP,MOD,GM,GA si vor doar sa fie simpli playeri am decis sa facem si o astfel de donatie:

2 euro-Primesc LVL la alegere 10 lingouri 500kk , arma sau armura (fara bonusuri), au dreptul sa ceara 20 item de up.

BONUSURILE NU DEPASESC BONUSURILE SETATE PE SERVER.

CEI CE VOR DONA VOR PRIMI UN COD PE BAZA ACELUI COD VOR PRIMI PACHETUL PENTRU CARE AU DONAT.

Nu am ales inca un serverfile acesta va fi ales impreuna cu donatorii si cu playeri pe forumul serverului

FORUM:
metin2olddy nasty. boards. net/

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”