coss

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Asiris Prodüction™
Utilizator suspendat !
Utilizator suspendat !
Status: # MENTAL #
Server Metin2: # Joc ce merită. #
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Re: Optimus2.org [Alchimie,Esarfe,ShopOffline,Crafting PvM-E

Mesajde Asiris Prodüction™ » 25 Feb 2016, 06:48

Tiberiule, păi mentalitatea ta ieftină include faptul că este normal ca prin "prieteni" să dai conturi de level maxim, cu iteme full, seturi beta 1-1 , alchimie perfectă, şi full-site, care ar costa +1000 lei un aşa cont, cum avusesem şi eu dar prin muncă, mă rog cu mici lipsuri la itemele site, dar chiar dacă şi ce am precizat eu este exagerat, faptul că printr-un player au obţinut încă vreo 5-6 conturi la fel, şi faptul că un helper avea baza de date de la owner, asta ce mai era ?

Şi nu mă faceţi să bag aici print cu statusul modat pentru care a donat cineva. ;) Că-l pun la primul reply care-l cere.

Baftă.

Deconectat
WashingtoN.
Nivel 5
Nivel 5
Reputație: ►Fost Helper 0,35 / 3p.
►Fost designer
►Nume anterior: (c) xLd^
Regat: Shinsoo
Mulțumiri primite: 14

Mesajde WashingtoN. » 25 Feb 2016, 07:14

Asiris Prodüction™ scrie:NU RECOMAND. Este fostul Dinasty-Times, cu owner-ul Hemel, ce nu recunoaşte dar am dovezi clare că el este owner-ul şi la Optimus. :) Dinasty-Times ( închis acum 1 săptămână ) a fost un easy ce avea + 1000 ON, dar s-au descoperit favorizările.

NU RECOMAND OPTIMUS. ŞI AICI VA FACE EXACT CUM A FĂCUT ÎN TRECUT ACEST DARIUS-CRUEL-HEMEL, STATUS MODAT PE DINASTY, DONAŢII ASCUNSE, LEVEL-MINUTE JUCATE, BANĂRI AIUREA.

NU RECOMAND ! VĂ PIERDEŢI TIMPUL PE EL .
Imagine

Deconectat
Mimisan
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Status: --
Server Metin2: --

Mesajde Mimisan » 25 Feb 2016, 10:40

Asiris Prodüction™ scrie:Tiberiule, păi mentalitatea ta ieftină include faptul că este normal ca prin "prieteni" să dai conturi de level maxim, cu iteme full, seturi beta 1-1 , alchimie perfectă, şi full-site, care ar costa +1000 lei un aşa cont, cum avusesem şi eu dar prin muncă, mă rog cu mici lipsuri la itemele site, dar chiar dacă şi ce am precizat eu este exagerat, faptul că printr-un player au obţinut încă vreo 5-6 conturi la fel, şi faptul că un helper avea baza de date de la owner, asta ce mai era ?

Şi nu mă faceţi să bag aici print cu statusul modat pentru care a donat cineva. ;) Că-l pun la primul reply care-l cere.

Baftă.

Il cer eu.Sa-l vedem :)))
Toate se întâmplă cu un scop ! ● ● ●

Conectat
M. Andrei - Marian
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: ®

▼ Funcţii:
♛ Lider AD. Moderatori
♛ Ajutor de Lider SUPER Moderatori
✵ S.AD. Moderator J4M
✔ AD. Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ SUPER Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ Trial Moderator J4M
© Membru Club J4M [Permanent]
♂ Mister J4M

▼ Nume anterioare:
↻ Chavesz
↻ Jaroslaw
↻ Khepri © SCARABEUS™
↻ Kaczynski
↻ K. Scarabeu
------------------------------------------------
Status: Vreau THOTH !
Server Metin2: Niciunul
Mulțumiri acordate: 214
Mulțumiri primite: 167

Mesajde M. Andrei - Marian » 25 Feb 2016, 11:57

Asiris Prodüction™ scrie:Tiberiule, păi mentalitatea ta ieftină include faptul că este normal ca prin "prieteni" să dai conturi de level maxim, cu iteme full, seturi beta 1-1 , alchimie perfectă, şi full-site, care ar costa +1000 lei un aşa cont, cum avusesem şi eu dar prin muncă, mă rog cu mici lipsuri la itemele site, dar chiar dacă şi ce am precizat eu este exagerat, faptul că printr-un player au obţinut încă vreo 5-6 conturi la fel, şi faptul că un helper avea baza de date de la owner, asta ce mai era ?

Baftă.

Sa iasa pozele , Asiris . Macar sa se duca cu tot cu serverul lui . Sa-si stearga topicul , din nou !!!

Deconectat
Calypso.
Nivel 6
Nivel 6
Status: Mă respecți ești respectat !
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 10

Mesajde Calypso. » 25 Feb 2016, 16:11

DaYellowFlash scrie:Daca nu ai bugurile la shop offline si la lykan si restu, o sa ai ff multi playeri :) .. Bafta cu el .

Fie atent daca tu imi zici bugu la shopu offline si la lykan eu iti dau 20 E paysafe acm. aici ai skype-ul optimus2.contact

Deconectat
mariusw0w
Nivel 1
Nivel 1
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 2

Mesajde mariusw0w » 25 Feb 2016, 16:15

Mi se pare foarte amuzant cum te acuza baietii astia ca ai dat iteme.status s.a.m.d si tu pe comporti de parca nici n-ar fi acolo si raspunzi la chestii neimportante :)) Sa inteleg ca au dreptate? Ca banuiesc ca daca nu aveau le dadeai reply..

Deconectat
Calypso.
Nivel 6
Nivel 6

Mesajde Calypso. » 25 Feb 2016, 16:41

Eu nu am legatura cu Hemel, eu am cumparat de la el topicu global de la dinasty+ contu si mai multe eu nu sunt curios de nimeni cine crede crede cine nu nu :)) mie fix .. penisu :)) de cei care comenteaza ! scuzati greselile gramaticale .
Ultima oară modificat 25 Feb 2016, 18:30 de către .Stefan, modificat 1 dată în total.
Motiv: scuzam. corectat gramatical

Conectat
M. Andrei - Marian
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: ®

▼ Funcţii:
♛ Lider AD. Moderatori
♛ Ajutor de Lider SUPER Moderatori
✵ S.AD. Moderator J4M
✔ AD. Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ SUPER Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ Moderator J4M [3/3 Pct.]
✔ Trial Moderator J4M
© Membru Club J4M [Permanent]
♂ Mister J4M

▼ Nume anterioare:
↻ Chavesz
↻ Jaroslaw
↻ Khepri © SCARABEUS™
↻ Kaczynski
↻ K. Scarabeu
------------------------------------------------
Status: Vreau THOTH !
Server Metin2: Niciunul
Mulțumiri acordate: 214
Mulțumiri primite: 167

Mesajde M. Andrei - Marian » 25 Feb 2016, 16:44

Optimus2 scrie:Eu nu am legatura cu Hemel, eu am cumparat de la el topicu global de la dinasty+ contu si mai multe eu nu sunt curios de nimeni cine crede crede cine nu nu :)) mie fix .. penisu :)) de cei care comenteaza ! scuza-ti greselile gramaticale .

Degeaba incerci sa te ascunzi . NU VA TINE !!!!

Deconectat
Asiris Prodüction™
Utilizator suspendat !
Utilizator suspendat !
Status: # MENTAL #
Server Metin2: # Joc ce merită. #

Mesajde Asiris Prodüction™ » 25 Feb 2016, 17:53

1) Un singur motiv pentru care ar trebui să mă credeţi este faptul că, cu toate că aveam pe Dinasty-Times cont perfect muncit, cu iteme site şi detoate fără să fiu favorizat, cum a făcut el de a dat conturi perfecte, donaţii ascunse, status şi costume "personalizate" ascunse şi anume cu bonusuri ce nu trebuiau să fie acolo.

2) Nu toţi mă ştiţi în mare, însă pe fiecare server unde intru să joc vreodată primesc cel puţin 10 PM-uri în primul minut datorită faptului că playerii mă ştiu atât de pe YT, Metin2, fie din duele, caterincă sau lecţii de viaţă, cât şi din J4M unde deja am început să primesc add skype şi mesaje gen "Daniele / Asirise, dacă nici la tine nu pot găsi o recomandare pentru un server să joc şi eu, la nimeni nu mai găsesc." pot da şi print . :P Ştiţi, în viaţă alegi corect abia după ce greşeşti. Şi pot spune că acest joc este o mare pierdere de timp în sine, şi o distrugere a sănătăţii prin nervi, şi alte aspecte, iar eu la ora actuală aleg un server la sânge după multe criterii, încât măcar dacă joc, munca şi distracţia să nu fie în zadar, cum a fost Dinasty-Times unde am pierdut totul când mă aşteptam mai puţin. Oricum luasem ban de 12 ori pe server, dar csf, Hemel - Cruel - darius etc. face orice, căţeluş bun, pentru Asiris. Că se ştie că tot eu i-am stricat şi Royal când era în plină glorie, când am demonstrat ce-mi dădea mie.

3) O altă fază ce mi-a demonstrat că acest Optimus este tot Hemel încă este faptul că el încearcă să-şi ascundă limbajul de "fundul curţii", însă când greşeşte, sesizez. Faptul că a folosit într-un topic expresia "dute la alta masa, cauta altu sv" sunt exact cuvintele lui, scrise în felul acela, şi o ştiu mai mulţi.

Şi acuma PRINT-ul dorit de toţi, P.S: Am mai multe print-uri cu favorizări, cum a dat baza de date unui Helper, cum a dat contul unui donator gratis unui youtuber, cum l-a favorizat pe Gamerul Plictisit, de exemplu. Şi multe altele..

Şi cireaşa de pe tort: Tot acest Jhelew din print-ul pe status avea contul lui Hemel din server, astfel încât îşi dădea singur level, când s-a băgat 120 max., îşi dădea câte 2-3 nivele noaptea, tot el avea de la Darius minutele' în clasament.. etc. Oricum, şi Jhelew recunoscuse pe skype breslei că primise tot. Pot aduce aici martori să vă ofere părerea. :ymparty:
pwp3k, sal.
STATUS: Cu alchimie off, iteme jos, etc. Imagine

Şi aici poză mult mai veche, când serverul era în versiunea 1.2 fără atac-apărare site, etc.. Contează doar status-ul, acolo uitaţi-vă ! Imagine

Deconectat
Calypso.
Nivel 6
Nivel 6

Mesajde Calypso. » 25 Feb 2016, 23:35

App.. vezi ca server-ul meu il cheama Optimus2 nu dinasty altadata nu mai veni cu poze de la altu server ok ?

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”