[Prezentare]Dionise-Teparul™

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
[GA]BEN
Nivel 1
Nivel 1
Status: Veniti pe luxurymt2.com
Server Metin2: Luxury Metin2
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

[Prezentare]Dionise-Teparul™

Mesajde [GA]BEN » 11 Apr 2016, 01:12

TOCMAI CE AM REALIZAT CA AVEM PE DIONISE SI PE J4M NU DOAR PE DOAR1CLICK (NU FAC RECLAMA). POSTEZ ANUNTUL DE ACOLO SI AICI, SA SCAPAM DE ACEST DIONISE PENTRU TOTDEAUNA. DIONISE SA-MI EXPLICI SI MIE CUM NU MIAI DAT TEAPA CA ASA SE AUDE!

Salut, J4M

Astazi am onoarea sa va prezint teparul Dionise. Onoarea o am pentruca am fost victima lui =)) :)) . Poate va ganditi ce prost sunt nu? Cum sa iti iei teapa? Uite asa bine, miam luat teapa, am avut incredere maxima in el. Deci nici nu mam gandit ca o sa ajungem aici (la teapa).

Totul a inceput cand am dat de el pe forum ca Arrow unde am zis sa il adaug pentru ca eram in cautare de sv files bun nu cele depe net. Iam dat add frumos pe skype si mia zis ce servicii are, mia aratat un video.

Imagine

In caz ca va intrebati, acesta este videoul cu ce ar fi trebuit sa primesc dupa ce il platesc.

Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

In poza de dedesubt el mia zis dc avea nevoie urgent banii, si atunci nu aveam banii, dar am facut rost pana la urma.

Imagine

Am ajuns la o intelegere sa ii dau 60 sau 65 de lire, si eu am facut rost, lam crezut. Aici nu era sigur ca cumpar sau nustiu, credea ca poate ii dau eu teapa habar nu am, dar aici lam crezit iar ca chiar avea o problema cu un om, imprumuturi chestii de ale lui :)) , lam crezut din nou.

Imagine

Deja vroia banii, dupa cum o sa vedeti deja e bn daca trimit £45 ceea ce mie mi sa parut ok la vremea aia :)) , si am zis ca cei £20 o sa trimit mai incolo cand imi intra in cont.

Imagine

Am cazut in plasa si pe 1 Februarie iam trimis banii £46 prima data + taxa western de £2.90, deci 48.90 dar doar £46 au ajuns la el. Iam trimis banii, iam dat codu sa poata ridica banii.

Imagine

Uitati si pe western sa nu ziceti ca e fals sau ceva -__-.

Imagine

Inca o poza depe western pentru data de 1 FEB.

Imagine

Inca vreo 4 ore pe skype ma ignorat, nu am de gand sa va arat cum ma rugam de el sa imi raspunda :)). Cred ca sia dat seama omul ca mai are de primit bani :)) inca £20. Si mia raspuns, mia dat doar homepageu-ul care "era facut de el" si cand am vazut ca era facuta de kwix, mia zis ca au colaborat. Si lam crezut :)) Homepage-ul plin de buguri, dar mia zis ca o sa ma ajute maine, dar tocmai pe 4 februarie sa trezit ca ma poate ajuta, si cand a vazut ca nu poate, uitati ce ai zis.... (ma ajuta maine :| )

Imagine

Tot pe 4 am zis sa ii trimit restul de bani poate ma ajuta sa rezolv homepage-ul si sa imi primesc si sv files si sa ma apuc sal modific la un stil de joc mai hard. Iam dat pe skype codul sa poata sa ridice banii pe skype.

Uitati aici.

Imagine

Banii care iam trimis pe 4 februarie.

Imagine

O poza mai detaliata de la western cu banii care iam trimist pe 4 februarie.

Imagine

Fratilor, sa nu credeti un cuvant din ce zice Dionise asta, am avut atata incredere in el, si pana la urma mia dat teapa de in jura de 80 de euro. Daca citest asta Dionise, rusine sa-ti fie! (polonezule -___-) cica nu esti un roman flamand dupa bani, si acum, exact aia imi arati ca esti! Aveti grija cu ce va zice, o incerce sa va convinga si ca sunt hater, dar aveti transactiile care i leam trimis lui + conversatii skype si sa vedeti ce fisiere mia dat, pe langa ce mia promis. Tot plin de buguri, PLIN, nici macar negotu nu merge ceea ce e baza pe un server. Pana la urma cu oameni ca astia nici viitorul nu mai e ce-o fost!

Video de mai sus va arata ce trebuia sa imi dea, si o sa fac un video cu ce mia dat el si o sa puteti compara ca nu e aceasi chestie ca ce mia zis el ca o sa imi dea, o sa arat si cateva dintre buguri. DACA AUZITI DE DIONISE, ARROW, ANKARYA 2, WEB.KO2.COM SAU METIN2 STORM, ALA E DIONISE Teparul TM SI O SA VA ALEGETI CU O TEAPA. NU AVETI INCREDERE IN EL!!!

Video Youtube cu ce am primit: [In Progress]

*PS : Pentru cei care se gandesc sa incerce codul la western, deja va luato Dionise inainte.

*PS : Daca am prezentat ceva gresit sau nu are sens, lasati un comentariu!

DESPRE ACEST DIONISE VORBESC: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.[Dionise]/

Deconectat
-Denisa- `
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Status: www.-cenzurat-.ro
Server Metin2: www.-cenzurat-.ro
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 4
Mulțumiri primite: 0

Re: [Prezentare]Dionise-Teparul™

Mesajde -Denisa- ` » 11 Apr 2016, 01:51

Ţepar!

Deconectat
[Valoare]
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Reputație: Membru club 19.04 - 19.05 (2016)
Nume anterior: [Borfasul]
Status: Sunt bine mersi ^.^
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 5

Mesajde [Valoare] » 11 Apr 2016, 04:09

fratele meu , cand cumpari ceva vezi ce zice lumea de el pe forum , nu mai avea incredere in oricine , pentru 50 de euroi o vinde si pe masa. om sarac , cand vrei sa faci ceva intreaba lumea .

Conectat
B.Eduard
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Super Ad Moderator
Membru Club (permanent)
Fost Lider Ad Moderatori
Fost Lider Super Moderatori
Fost Designer
Realizator reclame metin2
Blogger
Mulțumiri acordate: 39
Mulțumiri primite: 97

Mesajde B.Eduard » 11 Apr 2016, 05:13

E un distrus ăsta.

[ Postat de pe Android ] Imagine
Cele mai bune firme de hosting metin2, website, cs, sa:mp,etc.
// Servicii design, prezentări servere metin2 (skype: b.eduard96) pentru detalii!
Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. (click aici)

Conectat
Tiger
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Membru Club (4 iulie)
Nume anterior: Tiger
Status: Sef
Server Metin2: I Don't Play
Mulțumiri acordate: 5
Mulțumiri primite: 37

Mesajde Tiger » 11 Apr 2016, 05:35

Si cu mine vroia sa faca afaceri ,dar pacat ca eu cer banii inainte . (A vrut sa ii scriptez o interfata)

[ Postat de pe Samsung Galaxy Note 3 ] Imagine
Imagine

Cod: Selectaţi tot

For haters

Imagine

Cod: Selectaţi tot

For haters

Deconectat
WashingtoN.
Nivel 5
Nivel 5
Reputație: ►Fost Helper 0,35 / 3p.
►Fost designer
►Nume anterior: (c) xLd^
Regat: Shinsoo
Mulțumiri primite: 14

Mesajde WashingtoN. » 11 Apr 2016, 06:55

Un distrus.
Imagine

Deconectat
Eskk
Nivel 2
Nivel 2
Status: Metin 2 Office
Server Metin2: Metin 2 Office
Mulțumiri primite: 1

Mesajde Eskk » 13 Apr 2016, 11:41

Infectule
Respectă şi vei fi respectat !

Contact !

Y!M : office_metin2@yahoo.com
Facebook : Mç Mąrīąn
Nu uita : Dacă te-am ajutat vreodată dă şi tu un LIKE .

Imagine

Deconectat
CHULI
Miracolul Crăciunului
Miracolul Crăciunului
Mulțumiri acordate: 78
Mulțumiri primite: 113

Mesajde CHULI » 13 Apr 2016, 12:15

Mai nou e sub alt nume ... metode de ţeapă ..

mica-publicitate/vand-euro-gazduirejocuri-t42502.html
Imagine

Deconectat
Ankhed
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Super Ad. Moderator ♠
Fost Helper ♠
Fost Ad. Moderator ♠
Fost Super Moderator ♠
Fost Designer ♠
Ajutor lider moderatori ♠
Nume anterior: Anthony, Rhys
Status: Still alive
Server Metin2: Îmi plac fetele
Mulțumiri acordate: 12
Mulțumiri primite: 15

Mesajde Ankhed » 13 Apr 2016, 14:02

Subiectele utilizatorului [Dionise] si a celorlalte conturi create de acesta vor fi arhivate (cele care presupun anunțuri de publicitate/servere de metin) pentru a se evita înșelătoria noilor membri care nu il cunosc. De asemenea, cele doua ip-uri de pe care si-a creat conturile (presupun ca are un ip dinamic ca si mine) vor fi banate permanent.
Interzicerea acestui utilizator pe comunitate s-a efectuat datorită nenumăratelor plângeri ale membrilor care au fost pacăliți de către acesta prin diverse metode (era sa ma număr printre ei daca nu imi luam propriile măsuri de "plata", chiar de doua ori). Un astfel de membru nu are ce cauta pe comunitate, nu aduce niciun beneficiu, din contra. Daca sesizați din nou o activitate a acestuia, trimiteti-mi un pm si voi rezolva cat de repede pot (mie sau celorlalți membri ai echipei care au permisiunea de a-l interzice). Amen

[ Postat de pe iPhone ] Imagine
Imagine

My topic: -right here-

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”