Doar1Click - Toate resursele la un click distanta !

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
klaudyu14
Nivel 3
Nivel 3
Status: Sunt bine mersi ^.^
Server Metin2: www.metin2hyperx.com
Regat: Jinno
Mulțumiri acordate: 32
Mulțumiri primite: 6

Re: Doar1Click - Toate resursele la un click distanta !

Mesajde klaudyu14 » 08 Mar 2016, 21:31

(c) xLd^ scrie:
klaudyu14 scrie:
InsNr1 scrie:Nu merita atantie aceasta comunitate . admini raspund doar cand le platesti reclama atat , daca nu e vroba de donatii nu raspund. daca zici ceva care ii deranjeaza primesti si ban si te mai face si tepar fara dovezi.

CUM A SPUS SI PAUL ASTA ESTE PAREREA TA :) PE MINE MA AJUTA LA ORICE PROBLEMA AU UN STAFF CAPABIL PE MINE MA AJUTAT SI INAINTE SA-MI IAU RECLAMA LA EI :) DAIA AM DECIS SA CUMPAR DE LA EI. UP UP!! RECOMAND :)
ESTE O COMUNITATE MARE CU RASPUNSURI PE MASURA.
SI "InsNr1" te-as ruga sa te informezi despre comunitate si dupa sa raspunzi :)

Băi Fanule asa să-ti zic , am multe motive de nu recomand eu , Petrisor dă ban ip asa că e el noob , csf aici nu are ce să facă dar acolo comanda cum vrea el dacă comentam ceva ban ip ;)
Si am ogramadă de motive să nu recomand , ei te ajută dar după te ia la misto.

Daca ai putin respect fata de ei. TE AJUTA. DAR DACA TU LE ADRESEZI CEVA URAT NORMAL CA NU TE AJUTA. CRED EU... pe mine ma ajutat la orice problema . petrisor e chiar de treaba il cunosc de max 2 sapt si mi-am facut o parere foarte buna despre el :D

Deconectat
Paul.C
Nivel 1
Nivel 1
Status: Nu mai practic acest sport
Server Metin2: Doar1Click
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 0
Mulțumiri primite: 0

Mesajde Paul.C » 08 Mar 2016, 21:51

klaudyu14 scrie:
InsNr1 scrie:Nu merita atantie aceasta comunitate . admini raspund doar cand le platesti reclama atat , daca nu e vroba de donatii nu raspund. daca zici ceva care ii deranjeaza primesti si ban si te mai face si tepar fara dovezi.

CUM A SPUS SI PAUL ASTA ESTE PAREREA TA :) PE MINE MA AJUTA LA ORICE PROBLEMA AU UN STAFF CAPABIL PE MINE MA AJUTAT SI INAINTE SA-MI IAU RECLAMA LA EI :) DAIA AM DECIS SA CUMPAR DE LA EI. UP UP!! RECOMAND :)

Mda, multumesc pentru ca incerci sa ma ajuti si tu pe aici sa mai ridicam acest forum, dar cu astia 2 nu ai ce sa faci... asa le sunt fixate pe retina ideile... si nu pot gandi altfel..

(c) xLd^ scrie:
klaudyu14 scrie:

Băi Fanule asa să-ti zic , am multe motive de nu recomand eu , Petrisor dă ban ip asa că e el noob , csf aici nu are ce să facă dar acolo comanda cum vrea el dacă comentam ceva ban ip ;)
Si am ogramadă de motive să nu recomand , ei te ajută dar după te ia la misto.

Si apropo , nu cred ca ar facea Petre una ca asta doar, ''de flori de mar'' sa fim seriosi ;). Te-am pupat si la multi ani :-* @};-

Cine vrea sa intre.. este bine venit, ori intri si vezi, si iti poti spune parerea ta personala, sau te iei dupa altii.. si ajungi unde vor ei .. faceti cum vreti, nu va oblig sa intrati pe capete. Aveti si voi propriile voastre opinii despre forum.

Deconectat
Sinister<3
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde Sinister<3 » 08 Mar 2016, 22:03

Cand ca aud ca este naspa nu recomandati :) Acum ceva timp toti ati trecut pe acolo si cereati staff . Raton chiar si tu , Vlad - tu ai ceva de cand a luat Chuli ban , cat despre borfasul .. limbajul folosit uneori lasa de dorit.

Retineti un lucru. Toti ati trecut pe acolo :)

Deconectat
Paul.C
Nivel 1
Nivel 1
Status: Nu mai practic acest sport
Server Metin2: Doar1Click

Mesajde Paul.C » 08 Mar 2016, 22:11

Sinister<3 scrie:Cand ca aud ca este naspa nu recomandati :) Acum ceva timp toti ati trecut pe acolo si cereati staff . Raton chiar si tu , Vlad - tu ai ceva de cand a luat Chuli ban , cat despre borfasul .. limbajul folosit uneori lasa de dorit.

Retineti un lucru. Toti ati trecut pe acolo :)

Mda.. pai mno, ei acum incearca sa arunce cu pietre... dupa ce au avut grad, s-au plictisit, si mno.. in viata asta trebuie sa faci ceva :))

Deconectat
JackWillson
Nou Venit
Nou Venit
Status: Bine traiesc , csf
Server Metin2: Metin2 asteapta
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 1

Mesajde JackWillson » 08 Mar 2016, 22:33

Da , eu am cerut la ei suport si m-or ajutat , m-ai ales J0my un băiat de nota 10 ! + Ceilanti

Daca ai respect fată de ei, or să te ajute dar daca deja incepi cu Dinalea

Be vali, bag pola in mota.. Nu cred. ca e frumos

Cydan e un om de nota 10
Paul, cel mai tare
J0my cel mai tare
Hades la fel
Stix denisa crml, cei mai buni designeri din ro . (PAREREA MEA )
Eu sunt membru la ei, si radem caternica etc, :)

Deconectat
d3MenTuL
Nivel 1
Nivel 1
Mulțumiri primite: 7

Mesajde d3MenTuL » 08 Mar 2016, 22:37

V.Marius scrie:

Corect ;) nu merita nicio atentie .

EDIT : Din bun simț pentru colegi mei te iert de data asta ;) ...

Doar1click - spre deosebire de J4M e o comunitate unită cu un staff capabil ;) , și nu am văzut niciodată să ceară bani pentru support ...

Înainte să comentați vă rog vizitați comunitatea ;) =p~
Între timp pe chat-ul Just4Metin
Imagine

Deconectat
JackWillson
Nou Venit
Nou Venit
Status: Bine traiesc , csf
Server Metin2: Metin2 asteapta
Mulțumiri primite: 1

Mesajde JackWillson » 08 Mar 2016, 22:42

d3MenTuL scrie:
V.Marius scrie:

Mai ai tupeul să zici ceva?! Tu ăla care nu ai treabă să modifici un quest , eu în locul tău tăceam , și apropo nu mai copia topicurile de pe Doar1Click.ro pe comunitatea ta :)) ești jalnic !

Doar1click - spre deosebire de J4M e o comunitate unită cu un staff capabil ;) , și nu am văzut niciodată să ceară bani pentru support ...

Corect vine si fură de la noi , după tot el face Gură

Deconectat
Yahiko
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: ___________________________
► Super Ad Moderator
► Lider Helperi Experimentați
► Lider Helperi Avansați
► Lider Helperi
► Lider Moderatori
► Lider Trial Moderator
► Lider Mister
► Membru Club
► Fost Ad-moderator
► Fost Super-moderator
► Fost Moderator
► Fost lider Trial Helperi
► Fost Helper
-----------------------------------------------
Nume anterior: Natsu,.Mystogan
Mulțumiri primite: 42

Mesajde Yahiko » 08 Mar 2016, 22:51

Nu înțeleg un lucru.
Tu îți faci reclamă de just4metin, dar pe forumul tău când vrei să scrii just4metin este cenzurat ! De ce? remediază problema sau ai subiectul arhivat.

Deconectat
M.Seby
Utilizator interzis !
Utilizator interzis !
Reputație: Fost Administrator
Fost Organizator echipă
Server Metin2: Not Found
Regat: Jinno
Mulțumiri primite: 16

Mesajde M.Seby » 08 Mar 2016, 22:55

Natsu scrie:Nu înțeleg un lucru.
Tu îți faci reclamă de just4metin, dar pe forumul tău când vrei să scrii just4metin este cenzurat ! De ce? remediază problema sau ai subiectul arhivat.

Dacă în 12h nu se rezolvă ai subiectul arhivat!

d3MenTuL scrie:
V.Marius scrie:

EDIT : Din bun simț pentru colegi mei te iert de data asta ;) ...

Nu îmi place să mă bag în subiecte de genul, dar ar fi bine să nu începeţi să aruncaţi vorbe urâte asupra comunităţii că nu văd ceva frumos. Nu ne-am legat de comunitatea voastră, nu am spus nimic, deci nici tu nu ai nici un drept să te legi de stafful de aici.
Ca sfat, dacă vrei să faci reclamă nu creea hate, trebuie să gândeşti când faci o reclamă ceva.
Ultima oară modificat 08 Mar 2016, 22:57 de către Yahiko, modificat 1 dată în total.
Imagine

Deconectat
d3MenTuL
Nivel 1
Nivel 1
Mulțumiri primite: 7

Mesajde d3MenTuL » 08 Mar 2016, 23:31

M.Seby scrie:Nu îmi place să mă bag în subiecte de genul, dar ar fi bine să nu începeţi să aruncaţi vorbe urâte asupra comunităţii că nu văd ceva frumos. Nu ne-am legat de comunitatea voastră, nu am spus nimic, deci nici tu nu ai nici un drept să te legi de stafful de aici.
Ca sfat, dacă vrei să faci reclamă nu creea hate, trebuie să gândeşti când faci o reclamă ceva.

Nu am zis nimic de staff sau ceva , mai întâi ține-ți haita că toți și-o iau în cap printr-un comentariu prostesc , adresat asupra comunității noastre ..

Cum am citit și mai sus toți au trecut pe la noi prima dată , au luat remove și acuma dau în noi fără motiv , când o să-i văd administrând o asemenea comunitatea o să mă las păgubaș , dar până atunci să tacă ...
Între timp pe chat-ul Just4Metin
Imagine

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”