editat

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Deconectat
Rhys
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Reputație: Super Ad. Moderator ♠
Fost Helper ♠
Fost Ad. Moderator ♠
Fost Super Moderator ♠
Fost Designer ♠
Ajutor lider moderatori ♠
Nume anterior: Anthony
Status: Still alive
Server Metin2: Îmi plac fetele
Mulțumiri acordate: 11
Mulțumiri primite: 11

Re: Divinity World II - PvP Clasic 2016

Mesajde Rhys » 18 Mai 2016, 19:27

Flodz scrie:Sper că nu văd eu Bine, sau ceva... Dar sper că nu urmăm Metodologia Tenerife, pay2win. Parcă era vorba doar de cateva peturi cu ceva Pv in plus :-? Asta e deja prea mult.. Dacă e in felul acesta, nici cum e Tenerife acum, nu veti ajunge cu ăsta...
Imagine

1. Shop-ul nu este încă gata, momentan nu o să se ia în considerare vreo donaţie.
2. Acele iteme nu fac diferenţa atât de mare între jucători având în vedere că nu există alte minuni cum ar fi eşarfe, curele/piercing în ureche sau mai ştiu eu ce, existente pe alte servere. Să văd eu un server care are doar niște pet-uri în itemshop şi o să-ţi dau dreptate.

GameruBandit scrie:de ce ii off server ? pnm nu pot intra pe el

Fii şi tu atent, la 21:00 cel târziu va fi deschis, voi anunţa eu în subiect. Baftă
Imagine

Imagine

Deconectat
Dime © Offișșăl
Mister Just4Metin
Mister Just4Metin
Reputație: Nume anterior: Moshu
Status: -
Server Metin2: -
Mulțumiri acordate: 1
Mulțumiri primite: 9

Mesajde Dime © Offișșăl » 18 Mai 2016, 19:34

Anthony scrie:
Flodz scrie:Sper că nu văd eu Bine, sau ceva... Dar sper că nu urmăm Metodologia Tenerife, pay2win. Parcă era vorba doar de cateva peturi cu ceva Pv in plus :-? Asta e deja prea mult.. Dacă e in felul acesta, nici cum e Tenerife acum, nu veti ajunge cu ăsta...
Imagine

1. Shop-ul nu este încă gata, momentan nu o să se ia în considerare vreo donaţie.
2. Acele iteme nu fac diferenţa atât de mare între jucători având în vedere că nu există alte minuni cum ar fi eşarfe, curele/piercing în ureche sau mai ştiu eu ce, existente pe alte servere. Să văd eu un server care are doar niște pet-uri în itemshop şi o să-ţi dau dreptate.

Fii şi tu atent, la 21:00 cel târziu va fi deschis, voi anunţa eu în subiect. Baftă

Pentru un pvp clasic 20 semi om si 15% ambele pagube inseamna foarte mult. Intre 1-2k dmg , respectiv 3, chiar 4k in critic. E un avantaj mult prea mare !
RESPECTUL și ONOAREA sunt lucruri SCUMPE
Nu le aștepta de la oameni IEFTINI.

Înconjurat de CORPURI
Mi-e dor de SUFLETE.

Dacă banii ar vindeca RĂNI din inima mea,
AȘ MUNCI TOATĂ VIAȚA SĂ VINDEC NUMAI UNA.

Deconectat
Flodz
Nivel 2
Nivel 2
Status: ♕ 17 Titluri PvP ♕
Server Metin2: Cel care Merită..
Regat: Shinsoo
Mulțumiri acordate: 0

Mesajde Flodz » 18 Mai 2016, 19:42

Anthony scrie:
Imagine

Dragul meu, mă %#$ pe Curele/Esarfe. Dacă ar fi să o luăm asa, si astea fac o Diferentă mult mai mică decat ce aveti in IS-ul ăla, Peturi cu 15 Blocare, atac si apărare sait cu Rez Magie/Pm/Pc si Hh cat Casa. Eu, si multi de aici nu jucăm metin de alaltăieri, ca să nu Constientizăm ce Inseamnă Acele Bonusuri. E ca si cum tu ai dat 5k Atacul spiritului, iar Adversarul tău 8-9k. Si ca Exemplu, uite un Sv care nu are doar Peturi la Donatii, ci este Vorba doar de Costume, cu bonusuri Infime de 10 Critică, 2k Pv si 10 Hh, care, le poti Castiga Foarte Des la Evenimente,si cel mai Imporant, se pot Observa. Atacurile alea, nu stie nici dracu dacă le ai sau nu. Compară tu 10 Semi om cu 15 Pm, 15 Pc si 20 Hh. Da, chiar ai Dreptate, nu e mare Diferentă.. Chiar mă gandeam că veti ajunge chiar să concurati cu Serverul Respectiv, dar in Modul ăsta, n-aveti Sanse ;) Pană nu scoateti $@#%#@ de acolo, Im So Fucking done with This Shet.
Imagine
Imagine
Imagine
Vrei o Idee pentru un Server PvP Perfect? Uită-te in link-ul de mai jos.
discutii-diverse/metinul-pvp-perfect-idee-concept-flodz-t47636.html

Deconectat
CostasYT
Nou Venit
Nou Venit
Mulțumiri primite: 0

Mesajde CostasYT » 18 Mai 2016, 19:44

De ce mi se blocheaza cand fac patch-ul ?

Deconectat
Rhys
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Fost Helper ♠
Fost Ad. Moderator ♠
Fost Super Moderator ♠
Fost Designer ♠

Mesajde Rhys » 18 Mai 2016, 19:52

Flodz scrie:
Anthony scrie:
Imagine

Dragul meu, mă %#$ pe Curele/Esarfe. Dacă ar fi să o luăm asa, si astea fac o Diferentă mult mai mică decat ce aveti in IS-ul ăla, Peturi cu 15 Blocare, atac si apărare sait cu Rez Magie/Pm/Pc si Hh cat Casa. Eu, si multi de aici nu jucăm metin de alaltăieri, ca să nu Constientizăm ce Inseamnă Acele Bonusuri. E ca si cum tu ai dat 5k Atacul spiritului, iar Adversarul tău 8-9k. Si ca Exemplu, uite un Sv care nu are doar Peturi la Donatii, ci este Vorba doar de Costume, cu bonusuri Infime de 10 Critică, 2k Pv si 10 Hh, care, le poti Castiga Foarte Des la Evenimente,si cel mai Imporant, se pot Observa. Atacurile alea, nu stie nici dracu dacă le ai sau nu. Compară tu 10 Semi om cu 15 Pm, 15 Pc si 20 Hh. Da, chiar ai Dreptate, nu e mare Diferentă.. Chiar mă gandeam că veti ajunge chiar să concurati cu Serverul Respectiv, dar in Modul ăsta, n-aveti Sanse ;) Pană nu scoateti $@#%#@ de acolo, Im So Fucking done with This Shet.
Imagine

Nu e vorba de nicio competiţie, fiecare își face serverul așa cum doreşte iar playerii sunt cei care îl aleg sau merg mai departe. Mulțumim de opinie, "dragul meu", în timp vor apărea schimbări, momentan abia se deschide.

CostasYT scrie:De ce mi se blocheaza cand fac patch-ul ?

O să se încarce mai greu prima dată, încearcă din nou şi ai răbdare, o să funcţioneze.
Imagine

Imagine

Deconectat
bluebhaa
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^

Mesajde bluebhaa » 18 Mai 2016, 19:54

il detecteaza ca virus (apanas 32 ) sau ceva gen ...

[ Postat de pe Samsung Galaxy Note 3 ] Imagine

Deconectat
Rhys
Super Ad Mod
Super Ad Mod
Fost Helper ♠
Fost Ad. Moderator ♠
Fost Super Moderator ♠
Fost Designer ♠

Mesajde Rhys » 18 Mai 2016, 20:03

bluebhaa scrie:il detecteaza ca virus (apanas 32 ) sau ceva gen ...

Ce antivirus ai?

ON: Serverul este deschis, vă puteţi loga
Imagine

Imagine

Deconectat
CostasYT
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde CostasYT » 18 Mai 2016, 20:04

nu inteleg sistemul asta la patch , am copiat varianta patch se blocheaza pe la jumate deci nu mai are treaba nu se incarca . am copiat varianta mega cea full gen , se incarca tot dau start nu merge nu se deschide nimic cum as da click in gol .

Deconectat
Sp0ng3B0b
Nivel 1
Nivel 1
Status: Nice!
Server Metin2: Care merită
Regat: Chunjo
Mulțumiri acordate: 8

Mesajde Sp0ng3B0b » 18 Mai 2016, 20:08

CostasYT scrie:nu inteleg sistemul asta la patch , am copiat varianta patch se blocheaza pe la jumate deci nu mai are treaba nu se incarca . am copiat varianta mega cea full gen , se incarca tot dau start nu merge nu se deschide nimic cum as da click in gol .

Așteaptă puțin. Când se va încărca complet își va reveni...

Deconectat
bluebhaa
Nou Venit
Nou Venit
Status: Sunt bine mersi ^.^

Mesajde bluebhaa » 18 Mai 2016, 20:09

am avast ..

Înapoi la “Topicuri şi mesaje şterse”